Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

04 maja 2008, 10:40

Witam i ja w niedzielny poranek, tak szybko, bo sama z Karolkiem jestem, a on maruda więc nawet nie poczytam.
U nas majowy weekend niestety pod znakiem deszczu, wczoraj lało cały dzień i dziś też już padało... a ja przez tą pogodę jakaś drentwa jestem i nic mi się nie chce.

OOOOOOO mamy kupsko..... no to lecę, wpadnę jak karol pójdzie spać to spokojnie pooglądam zdjęcia i poczytam, a może i skomentuję co nie co :-D

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

04 maja 2008, 12:32

hejka

glizdunia a po co ty ich wogole zapraszasz na roczek Majci??skoro sie tak nie kumplujecie to szkoda tylko twojego zachodu i nerwow i na pewno cie obgadaja ze uszy bedziecie miec czerwone od tego, skoro oni tacy banagowicze a wy nie przewidujecie alkoholu :ico_noniewiem: oczywiscie ja jestem po twojej stronie tylko przypuszczam jak moze byc :ico_noniewiem:

zbora nie przejmuj sie tesciami :ico_nienie: a kara dla tescia niezła..u mnie by to nie przeszło..

ja na pewno kupie jakas flaszke, bo przypuszczam ze goscie mogliby byc z leksza zwiedzeni, niech sie napija po kielichu za zdrowko mojej niuni, ale nic wiecej, i A to było tez nie w sos, bo juz mowił ze jak to bedzie wygladac jak nic nei postawimy,w koncu przychodza na goscine...wiec zazdroszcze Wam wszystkim dziewczynom, ktorych chłopy maja inne podejscie :ico_sorki:

lece teraz jakis obiad zmajstrowac...

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

04 maja 2008, 16:31

hejka...5h w pracy odwalilam i padam....tyyyyyle sprzatania ze szok....

Lady
...zapraszamy ich bo my u nich bylismy tez wiec wypada...poza tym szkoda mi Mayci,czemu maiala by nie miec swojej imprezy z dziecmi?...tak wiec nawet jesli impreza potrwa 2h to warto dla samej radosci mayi....ona uwielbia dzieciaki i nauczyla sie juz nawet mowic dżidżi...hihihi

kurka czasu nie mam wiec wpadne wieczorem...narazie!

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

04 maja 2008, 17:45

hej,
Zbora teściowa :ico_zly: coś o tym wiem... jednie ważniejsi od drugich, życie...
Glizdunia masz rację brak alkoholu to dobry sposób na szybkie pozbycie się gości :-D u nas będzie tak że na całej imprezce też alkoholu nie będzie, no zastanawiam się nad szampanem, może będzie ok, ja nie lubię imprez alkoholowych, moze dlatego że nie lubię pić tzn mogę się napić piwa, drinka tylko że ja mam bardzo słabą głowę i 2 piwa to już bardzo dużo :-D ekonomicznie :-D , mogę iść do baru wziąć 10 zł i bawić się całą noc :-D tylko zwe z dzieckiem nie ma kto się opiekować :-D

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

04 maja 2008, 20:46

GLIZDUNIA, no właśnie tak się zastanawiam, skoro oni tak się popili to kto się dziećmi zajmował??? No cóż studenckie życie jest fajne, wiem coś o tym, ale studia i akademik kiedyś się kończą....

U nas też alkoholu nie będzie, jest na to czas, ale nie na urodzinach dzieci. Szampan pewnie będzie, dla dzieci jakieś picolo, dla dorosłych alkoholowy. Obmyślam właśnie całą imprezę, będzie napewno 22 maja to dzień urodzin Kacpra i Boże Ciało akurat, ale w żaden weekend mi nie pasuje, bo mam zjazdy w szkole akurat i rocznica komuni, no i tak sobie wymyśliłam czwartek. Tort już załatwiłam z ciocią, przywiezie z Warszawy, jeden dla obu moich solenizantów z ich wspólnym zdjęciem :-D

Zbora tak masz rację powinniśmy cieszyć się każdą minutą spędzaną z dziećmi, ale jednocześnie wiadomo, że my też mamy czasem złe dni, kipski humor, mamy dość wszystkiego. Potem właśnie wyrzucamy sobie, że mogłobyć lepiej. Ale to normalne, a dzieciaczki i tak kochają nas bezgranicznie tak jak i my je.

Dobra dosyć gadania, zabieram się za pisanie pracy.... już mam jej dość.

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

04 maja 2008, 21:59

pewnie oglądacie ju ken dens :-D ja zaraz przymknę oko, ale wcześniej chciałam zaglądnąć :-D uzależnienie :-D Sikorka widzę ze będziemy miały imprezkę w ten sam dzień ja robie właśnie 22 tak się złożyło że Boże Ciało jest w urodziny Mata :-D mam około 17 osób zastanawiam się czy wszyscy przyjadą bo sistra musi zwlec się z Zakopanego jeden brat z Chorzowa ciotka z dziadkiem z Kazimierzy szwagierka tak samo no a drugi brat z Zielonek ale to 4 km od nas więc z nim nie będzie problemu... boję się ze właśnie z powodu Bożego Ciała mogą się nie pojawić... ale co tam ważne ze będziemy my... a torcik będzie orzechowy, jest taka jedna kobieta która właśnie piecze torty są przepyszne, piekła nam na wesele i chrzciny Mata no i teraz też będzie, kurcze muszę się do niej zgłosić z zamówieniem...

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

04 maja 2008, 22:05

Witam!

No ja od razu zauważyłam zielone kolanka Mayci :ico_haha_01: ale i tak jest słodka!!!

KUlka u jak, padało? u nas tak...

Ja też postawię szampana, żeby było przy czym sto lat jej zaśpiewać no i tradycyjnie toast wznieść, ale więcej nic i koniec kropka! Jutro muszę wreszcie zasiąść i zaplanować jedzenie, co i ile...I zmienić zamówienie na tort, bo chyba wybraliśmy za słodki.

U nas dziś pochmurno, ale przed południem zdążyłam na spacerek, Hania w 7niebie! potem spała, ale mało i na chrzciny. Moje dziecko 1raz w kościele i mam dość...ciągle na nogach, za rękę i gadanie...i wiecie co, aż się przeraziłam...nosiłam ją a ona do obcej kobiety daje cześć, a potem wyciągnęła do niej ręce i poszła se! szok!!! sama chciała do obcej baby na ręce!!! :ico_szoking: będę musiała na nią uważać...
Poza tym ok, musiałam z nią stać z tyłu bo wchodziła do konfesjonału...chyba się wyspowiadać :ico_haha_01: Potem średnio, impreza w małym mieszkaniu, praktycznie 1pokój, w którym wielki stół i 14osób; zero miejsca dla Hani do chodzenia...ale i tak była dzielna, trochę łaziła i gadała...ale dla nas beznadzieja, bo ani się najeść ani nic...więc ok.19się zmywaliśmy. Teście dziwni...z jakimś dystansem, bynajmniej ja to tak odebrałam. Nawet auta nie obejrzeli...Zuzia oczywiście ma wszystko od nich, nawet pampersy niemieckie i butelki, śliniaki...a Hania...? nic...w nonono to mam...
Młoda od 3dni chodzi i mówi coś..."dzikudzikudziku"...ciekawe jakieś słowo...hehehe...

ok, idę sobie, dobranoc i do jutra...

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

04 maja 2008, 22:48

a ja sie zdecydowałam ze kupie jednak ten drugi tort, tzn mały torcik ale z bita smietana, taki co Mila tez posmakuje, bo ten co mamy dostac, to fakt pyszny, ale jak dla mnie za ciezki, czekoladowy krem i bodjaze orzechy :ico_noniewiem:
jadłospis juz mam, czesc zakupow dzis zrobilismy, wiec mysle ze dam rade, moja chrzestan zaoferowała pomoc zebym sobie z wszystkim dala rade i goscie nie musieli na nic czekac zbyt długo , wiec jeszcze sie upewnie czy moge na nia liczyc i spoko...no bo nasza impreze bedzie juz 11, wiec zaczynamy sie powoli przygotowywac :-)

a Mila dzis zrobiła juz 5 kroczkow sama :ico_brawa_01: :-) i sama pije mleczko na dobranoc, sama sobie flache trzyma :-D kochana moja :-)

a ja od jutra zaczynam sie uczyc..znow..wiec raczej mnie tu rano nie bedzie
zycze wszytskim milego dzionka
ide :555:
:516:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

04 maja 2008, 23:05

hello z wieczora...polozylam sie dzis popoludniu z Maya i spalysmy do 20.00.....matko spalam pierwszy raz od daaaawna w dzien i boli mnie glowa strasznie....

Zborra....mowisz ze Hanka odwaznie do wszystkich idzie?...Maya nie chce do obcych,nie ma szans zeby ja wzieli ale to chyba dobrze bo nam jej nie wezmą po cichu :-D ....na jaki smak chcesz torcik wymienic?

Lady
...no to juz niedlugo imprezka bedzie....ja w sumie juz menu dawno wybralam no ale w restauracji to latwiej bo nie musze robic....zycze powodzenia !!!!
gratulki za kroczki,wiem jak to cieszy....ja tez je liczylam ale jak robila 10 i wiecej to przestalam :ico_haha_01: z torcikiem to dobre wyjscie...no i owocnej nauki zycze!

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

05 maja 2008, 08:54

Helo, helo, helo.
Witam po długim weekendzie
Widzę że tu temat roczku idzie całą parą. To u mnie będzie chyba najwięcej gości bo jeśli będą wszyscy to będzie jakieś 30 osób :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
W następny długi weekend będzie 18 kuzyna więc wszyscy się zjadą to i zostaną na roczek. My robimy tak jak wypada czyli 25.05 :)
Co do menu to muszę się w końcu za to wziąć, bo będzie co przygotowywać. Dobrze że wiem o tym że mogę liczyć na pomoc. Tylko nie bardzo wiem jak ich wszystkich pomieścić. Tak myślę że jakby było ciepło to zrobilibyśmy grilla i spokój. Hmmmm... Muszę jeszcze pomyśleć i przedyskutować.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości