kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

05 maja 2008, 09:23

hej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Milenki 5 kroczków super mój to ani jednego nie chce zrobić, jak mu się zachce chodzić to łapie nas za palce i trzeba po całym mieszkaniu chodzić, fajny trening tak z 5 razy po schodach góra dół :-D może te nieszczęsne 5 kg :ico_zly: w końcu pokonam :-D

a ja dziś nawet że wyspana, obudziłam się a raczej syn mnie obudził o 7.15 znudziło mu się bałaganienie w sypialni to zaczął mnie szturchać :-D ale to bardzo miło z jego strony że dał pospać mamusi :-D ostatnio właśnie budzi się i zaczyna się sam bawić no a potem to już mnie budzi :-D

a nie mówiłam Wam Mat boi się trawy :ico_noniewiem: nie chce po niej raczkować, a po kamykach nie, dotyka ją zrywa ale nie połozy całej rączki na trawie, a najlepszą ma frajdę jak Haker biega i on go goni oczywiście prowadzany za rączki :-D a i zauważyłam ze on jest strasznym szantażysą, wrzeszczy jak chce na rączki ale zaczynam łapać te jego humorki i kilka razy nie wzięłam go na ręce a on co... powrzeszczał trochę i poszedł się bawić sam, do tej pory zawsze było także jak tylko zakwili to brałam go na ręce ale teraz jestem mądrzejsza widzą kiedy szantażuje... ale chyba wyrodną matką nie jestem, co???

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

05 maja 2008, 10:12

kate_k82, oczywiście że nie jesteś wyrodną matką. Ci nasi szantażyści :ico_olaboga: Mój to najbardziej płacze jak kończy się jedzenie a on chce jeszcze. Drze się wniebogłosy ten mój głodomór, ale jak zajmę go czymś innym to się uspokaja. Niestety one teraz sprawdzają na co mogą sobie pozwolić więc musimy być ostrożni.

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

05 maja 2008, 11:30

witasjcie kochane majówki
Ja cudownie wypoczęta. Mariusz najpierw zabrał nas do moich rodziców, tam zostawiliśmy Alicję i na dwa dni pojechaliśmy sami do znajomych do leśniczówki. Rewelacyjnie wypoczęłam.

Ponieważ tegoroczne majówki zaczęły się sypać, pozwoliłam sobie założyć nowy wątek na roczniakach. http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... 61#4489461 tylko nie wiem kiedy się na niego przeniesiemy :-)

widzę ze temat wyprawiania roczków nadal na tapecie. Ja dzielę imprezę na pół. W sobotę będzie rodzina i chrzestna Alicji w sumie 11osób (z nami), a w niedzielę znajomi (z nami 8 lub 9osób). Tort będzie ciemny biszkopt z bitą śmietaną. Taki zwykły tylko z napisem "Roczek Alicji", żadnych marcepanów, ciężkich kremów i udziwnień :-D jeśli chodzi o menu to będzie:
- sałatka gyros
- sałatka wiosenna
- sałatka owocowa z lodami
- sakiewki z pieczarkami
- kotleciki mielona zwykłe, z żółtym serem i z pieczarkami
- barszczyk czerwony z krokietami
- keks mięsny (specjalność mojej mamy)
ciasta:
- sernik na zimno
- szarlotka
- babka tarta
- tort
soki, napoje, paluszki itp

Dziś jedziemy na mega zakupy, pokupować już większość rzeczy na imprezkę.

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

05 maja 2008, 12:13

laseczki pamietacie mnie jeszcze??????
mam nadzieje ze tak bo ja sie strasznie za wami steskniłam

nie uwierzycie ale my sie juz przeprowadzilismy
w sobote byla szybka akcja i juz jestesmy na wsi
dzisiaj boska pogoda i mała juz pospala 2 godz
teraz je chrupeczki na dywanie

daria z racji tego ze troszke sie zmienilo to moze przyjedziecie do nas
ja sedecznie zapraszam na cały dzien
tam w tym zajezdzie to moglabym dopiero po poludniu poniewaz michal pracuje
a tak mozemy zrobic ze przyjedziecie do mnie jakos dopoludnia (jestem sama w domu) a jak michal wroci i po obiadku pojedziemy tam
majcia lubi zwierzątka to akurat dla niej
posiedzimy tam obejrzymy zwierzątka i wy sobie wrocicie do domku a my do siebie
stamtad bedziecie miec blizej

wysle ci na priva moj nr kom i dokladnie gdzie mieszkamy
a ty wyslij mi swoj

bedzie fajnie zrobie cos dobrego na obiadek tylko musisz mi napisac co lubicie
zobaczycie jak mieszkamy maluchy pobawia sie w ogródku

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

05 maja 2008, 12:16

witam

my juz wrocilismy z gór

wszedzie dobrze ale w domu najlepiej

jutro opisze wiecej- bede w pracy bo dzisiaj mam rece pelne roboty...

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

05 maja 2008, 12:21

jagodka24, jasne że Cię pamietamy I dla Jagódki z okazji ukończenia 11miesiąca zycia a tym samym wkroczenia w 12 dużo zdrówka i uśmiechu Obrazek

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

05 maja 2008, 12:28

Widze ,ze tu roczkowe szalenstwo.......
U na s na spokojnie ...... chrzesni beda ....... jakies ciacho ........
ja sama z 2 dzieci to wielkiej imprezy nie zrobie ........ a i zmeczona jestem przeprowadzka...... i nie wiem ....... moze jeszcze cos wymysle bo to w czwartek wiec mało czasu .........

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

05 maja 2008, 12:39

roczkowe szaleństwo... u nas nic specjalnego nie bedzie, tort i jakies jeszcze ciacho... będą dziadkowei, chrzesni i tyle...

a w tą niedziele idziemy na komunie do syna, chrzestnego Kingi i szczerze powiem, że nie mam prezentu... i najgorsze jest to, że nie mam pomysłu na prezent...

dobra lecem sprzatac poki Kinga jeszcze spi, bo jak sie obudzi to na spacerek lecimy :)

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

05 maja 2008, 12:41

witajcie..

ja dzis od rana latam za Mila bo ona to jak mały czołg chodzi nie zwaza na zadne przeszkody, spac rano nie poszła, dopiero teraz jak zjadła obiadek to sie nieco oslabiła i jakos udało mis ie ululac...no i w koncu bede mogłausiasc do tych moich nieszczesnych notatek :ico_noniewiem:

Agatka no kto by nie skorzystał a takiego zaproszenia..jakbym miala blizej to bym sie wprosiła obejrzec nowy domek :ico_oczko:

ewcik super ze wypoczeliscie, ale nie było ci zal zostawic malej na dwa dni??ja chyba jeszcze bym sie nie odwazyła na taki krok :ico_noniewiem:

kate ja takie płacze musze powstrzymywac za kazdym razem jak mala siega szuflad albo telewizora, dekodera itd, ale ja nie biore na rece odstawiam ja tylko w inne miejsce pokazuje palcem ze nie wolno i tyle, mala popłacze, a raczej pomarudzi i zajmie sie swoim - to jest jedyny sposob na tych małych szantazystow..

no to kiedy sie przenosimy na nowy watek????????

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

05 maja 2008, 12:55

Ewcik, tak jak pisałam na nowym forum. Ślicznie to zrobiłaś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A mogłabyś przesłać przepisy na
- sałatka owocowa z lodami
- sakiewki z pieczarkami i keks mięsny bo super to brzmi więc może mogłabym skorzystać.

jagodka24, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i jak na swoim??? :ico_tort: dla mojej synowej i zdjęcia jakieś poproszę bo dawno jej nie widziałam. Mieszkanka zresztą też mogą być zdjęcia :D
doris, witamy z powrotem.
KUlka, a co tak rzadko do nas zaglądasz?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość