emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

11 sie 2011, 11:08

czesc

Murchinson, fajne zdjecia, maly lakomczuch :ico_oczko:

NOWA, udanego wypoczynku

my w przyszlym roku planujemy wakacje zagraniczne z dziecmu, ale jeszcze nie wiem gdzie, na pewno samolotem

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

11 sie 2011, 12:06

...maly lakomczuch :ico_oczko:
To zależy kiedy :ico_oczko: ale ogólnie lubi sobie chłopak pojeść i najeść się do syta (szczególnie wieczorem).

[ Dodano: 11-08-2011, 18:32 ]
Koroneczka miłego wypoczynku :ico_papa: [/b]

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

11 sie 2011, 20:00

Wpadłam się tylko pożegnać, w nocy ruszamy :-)
papa

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

12 sie 2011, 07:30

cześć :-)

wczoraj mieliśmy szalony dzień, więc nie zaglądałam. Byłam u gina po zaświadczenie i nowe tabletki, musiałam kupić sobie buty, bo te które kupiłam miesiąc temu siedzą w reklamacji i nie miałabym czego założyć jutro do sukienki, kupiliśmy prezent-gofrownicę i młynki elektryczne do soli i pieprzu. Dzisiaj też mam jeszcze trochę spraw na głowie, więc pewnie już nie zajrzę, a jutro jedziemy na ślub i też cały dzień z głowy.

Murchinson my na wakacje zdecydowanie samolotem. Super fotki Mateuszka, widać, że kaszka smakuje :ico_brawa_01:

Koroneczka udanych wakacji :-D

NOWA na weekend pogoda ma się poprawić :ico_oczko: fajnie, że dziewczyny grzeczne :-D a jak tam z Delicolem, próbowałaś?

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

12 sie 2011, 09:10

Hej,
ja na chwilkę w przerwie pakowania. Młody przez zęby budził się 2 razy w nocy i ma jakieś uczulenie na nóżkach a nie wiem od czego :ico_noniewiem: -nic nowego nie je i nie zmieniałam płynu do prania.
Markotka udanej zabawy.
Postaram się zajrzeć w weekend,pa.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

12 sie 2011, 15:11

ale się pusto zrobiło :ico_olaboga:

ja się już właściwie wyrobiłam, jak młody wstanie, to idziemy na jeszcze jeden spacer, bo u nas dzisiaj lato w pełni, a muszę jeszcze kartkę na ślub kupić i papier do zapakowania prezentu.
Jesteśmy dzisiaj sami, bo mąż musiał znów do Wrocławia jechać, wróci jutro rano, a o 12 wyjeżdżamy.

Murchinson przegapiłam chyba gdzie wyjeżdżasz :ico_noniewiem: Mocne jest to uczulenie na nóżkach Mateuszka? Ja idę z młodym po niedzieli, bo teraz nie było naszej lekarki, ma ciągle wokół ust, pod brodą i na klatce piersiowej czerwone krostki i łokcie jakieś chropowate mu się zrobiły :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

12 sie 2011, 19:01

Witam Was dziewczyneczki z Jastrzębiej Góry :-)
Wyjechaliśmy przed 4 nad ranem, o 9 już byliśmy w Gdańsku- mieliśmy 1 dłuższą przerwę w jeździe na karmienie Maksia, a całą drogę grzecznie przespał :-)
Zwiedziliśmy dzisiaj Trójmiasto, a niedawno dojechaliśmy tutaj do naszego pensjonatu.

Pogoda łądna- chyba nam się udało :-)
Maksio straszny żarłok dzisiaj, chyba zmiana klimatu mu służy, tyle, że ja biedna zmuszona jestem cyca dawać w dziwnych miejscach :ico_noniewiem:
Moja kluseczka waży już 6400 :ico_szoking: nieźle przybiera na tym cycu- a ja chudne :ico_noniewiem:

Uciekam bo już mnie wyzywają że na wakacjach na komputerze siedze hihi, ale to nie był mój pomysł, żeby komputer zabierać :ico_haha_01: :ico_haha_01:
ma ciągle wokół ust, pod brodą i na klatce piersiowej czerwone krostki i łokcie jakieś chropowate mu się zrobiły
Oby to nie było AZS :ico_sorki: :ico_sorki: Tylko zwykłe uczulenie :ico_sorki: Miłej zabawy :-)

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

12 sie 2011, 20:15

Koroneczko super, że pogoda dopisuje i Maksio taki grzeczny :ico_brawa_01: waga ładna :ico_brawa_01: Ja też mam nadzieję, że u Krzysia to nie AZS, dzisiaj w trakcie kąpieli na brzuszku zauważyłam kolejne krostki :ico_noniewiem: w poniedziałek idę koniecznie do lekarza, bo może jednak to mleko mu nie służy :ico_noniewiem:

Pisałam dzisiaj do Ani i niestety komputer ma nadal niesprawny. A co u nich: Milence apetyt wzrósł po lekach, dostaje już nowości-jabłuszko i marchewkę. W poniedziałek Milenka sama wzięła do rączki zabawkę, która obok niej leżała :ico_brawa_01: zaczęła się głośno śmiać a dzisiaj sama przekręciła się na brzuszek :ico_brawa_01: Hania ma trzeciego migdałka do wycięcia, wczoraj Ania była z nią u laryngologa, termin zabiegu wyznaczyli dopiero na 11 stycznia :ico_sorki: Ania wszystkie Was pozdrawia.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

13 sie 2011, 09:02

czesc

Koroneczka, Murchinson, wypoczywajcie

Murchinson, jak uczulenie malego?
markotka, a jak u Krzysia?
Moja kluseczka waży już 6400
oooo, niezle :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a ja chudne :ico_noniewiem:
nie masz apetytu?

markotka, dzieki za wiadomosc od Ani, oby szybko komputer naprawili

milego dnia

[ Dodano: 13-08-2011, 19:57 ]
ale tu pusto :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

14 sie 2011, 07:27

Hej,
pozdrawiam od mamy :-D Młody grzeczny, w czasie drogi większość czasu spał a jak n ie to oglądał świat przez tylną szybę i się śmiał. Z księdzem chrzciny załatwione, dziś idziemy do lokalu wszystko ustalić-ja jak zwykle mam problem ile jedzenia by na stołach pusto nie było i ludzie nie byli głodni a jednocześnie lepiej by prawie nic nie zostało.
Z uczuleniem poszłam jeszcze u nas od lekarza bo pojawiło się na brzuszku i pleckach. Nie wiadomo od czego-najpewniej od kaszki, możliwe że ma uczulenie nawet na tę bezsmakową. Odstawiłam kaszkę, dostaje sam kleik i mam mocno nawilżać całe ciało. Jeśli by się pogarszało to podać fenistil krople. Całe szczęście szybko schodzi i zostało tylko trochę na nóżkach i rączkach.
Pisałam Emili ale Wam też powiem, pytałam ciotkę o ten lek na ząbkowanie w płynie (Camilia), jeśli któraś ma obawy przed stosowaniem czopków to można bez problemu podawać nie szkodzi maluchom. Czy lepszy od viburcolu-trudno powiedzieć bo jednym pomaga jeden drugi drugim. Można spróbować jednego a jak nie będzie skuteczny to podać drugi.
Moja kluseczka waży już 6400 :ico_szoking: nieźle przybiera na tym cycu- a ja chudne :ico_noniewiem:
Tylko nam nie zniknij przez to ten apetyt Maksia :ico_oczko:
:ico_brawa_01: za podróż i wagę. Mateusz ciut więcej waży ale on na butelce.
ma ciągle wokół ust, pod brodą i na klatce piersiowej czerwone krostki i łokcie jakieś chropowate mu się zrobiły
Oby to nie było AZS :ico_sorki: :ico_sorki: Tylko zwykłe uczulenie :ico_sorki: Miłej zabawy :-)[/quote]
Markotka trzymam kciuki żeby jednak nie dostał tego w spadku po Tobie. Smarujesz mu to jakimś kremem, spróbuj może krem oilatum. A jakie mleko dajesz bebilon 1 czy bebilon ha1? Może przejdź na ten ha tylko powoli by nie było rewolucji w brzuszku i zatwardzenia.
Dzięki za info od Ani.

Pozdrowienia od mamy Izuni, one już w domu.

A od wczoraj Mateusz sam chwyta zabawki-grzechotki i ..idzie 3 ząbek-górna prawa 2 tak inaczej niż zazwyczaj. Ciekawe kiedy mu wyjdą bo teraz to ma opuchnięte dziąsła.
Miłej niedzieli, :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość