Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

09 lut 2012, 10:43

Osita to jak zaglądasz to może wózki jakieś polecisz :-D
tez cie koffam :-D A tak na serio, to nie ma problemu, podac mi dane techniczne, to jest czy ma byc priorytet na gondole a pozniej spacerowka, czy lepsza spacerowka od razu, kolor, typ kol, no i cene - a wszystko da sie zrobic :ico_oczko: Jeszcze troche przed wami :-D

Mamusia28, ja tak mialam w drugiej ciazy, masakra :ico_chory: Wiecznie plakalam, tak bardzo bolalo. Bolal brzuch jak na okres, w ogole wszystko jak na okres... tak dookola. Na pogotowiu bylam srednio co 3-4 dni, bo nie wiadomo bylo, czy to kolki nerkowe mnie biora czy cos innego :ico_olaboga: Przeszlo (powiedzmy, bo jeden bol w inny sie zamienil, ale juz typowy ze tak powiem na ten okres) ok 6 mca :ico_olaboga: Ponoc to wiazadla byly, bo bylam b. chuda :ico_noniewiem: W pierwszej ciazy nie mialam takich cyrkow. A! Pomagaly lekkie cwiczenia (ok pol godz ciaglego chodzenia), odpoczynek (ale nie lezenie plackiem caly dzien, tylko maks 15 min naraz) no i cieplo miejscowe na krzyz... :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

09 lut 2012, 10:53

ja pomimo wymiotow to mam ok 2 kg na plusie narazie. A jem wlasnie same pierdoly typu owoce,jogurty - bo non stop jestem glodna,a jak nie zjem to mnie jeszcze bardziej mdli ,a na nic nie mam ochoty ;/ no a tyje...nie tyle w brzuchu co mi sie biodra poszerzają i sama talia szersza...ojjjj bede wygladać jak duży klocek :(

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

09 lut 2012, 11:22

masakra a to dopiero poczatek ciazy:(
ja pamiętam jak w pierwszej ciąży na początku strasznie mi coś na nerw naciskało i nie mogłam stawać na nodze bo tak ból strasznie promieniował :ico_olaboga: ale za chwilę przechodził. A potem już nic nie bolało :ico_sorki: więc może i u Ciebie to będzie chwilowe a nie tak jak u Osity :ico_chory:
to nie ma problemu, podac mi dane techniczne,
no moje dane techniczne znasz :ico_haha_01:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

09 lut 2012, 12:02

Madleine, mam dokłądnie jak Ty - ciągle chce mi się jeść - też jakieś pierdoły tyou owoce, kefir, ryż bez niczego (a najczęściej sama nie wiem czego chce) i jak nie zjem to mdłości są jeszcze silniejsze. Mi pomagają migdały - zalewam je wrzątkiem żeby skórka ładnie zeszła i zjadam kilka - przynosi to ulgę, a i czaem żucie gumy miętowej winterfresz w listkach pomaga :ico_oczko:

No właśnie Dziewczyny a propos wózków - zastanawiam się jak to u nas będzie - różnieca wieku pomiędzy moimi dziećmi będzie 2 latka i 2 m-ce i myślę, że Starszak jeszcze pojeździ w wózku zwłaszcza, że chodzimy na długie spacerki i w większości tupie nóżkami, ale czasem lubi jechać. Słyszałam o jakichś dostawkach do wózków dla starszego rodzeństwa, ale pojęcia nie mam jak to wyglada i czy da się coś do wózka z gondolą zamontować :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

09 lut 2012, 12:03

(a najczęściej sama nie wiem czego chce)


ojjjj tak to jest majgorsze,moj maz sie na to bardzo denerwuje bo kompletnie nie umiem zdecydowac co bym zjadla... :)

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

09 lut 2012, 12:24

Gosia poznam jak na mopie polata bo będą smugi :-D
Qanchita to takie "ferie"- ze wsi do miasta wybywamy. hehe. jak mieszkałam w mieście to na wieś jezdziłam a teraz miasto to atrakcja, tyle sklepów :ico_haha_01:
ja nie chce przytyć więcej niż 12kg. taki jest plan :ico_oczko: Ale wiem że najwięcej mi teraz przybędzie bo mi się mega apetyt włączył. mogłabym jesć non stop fryty, placki ziemniaczane- wszystko co tłuste. nabiał, owoce i warzywa do mnie nie przemawiają :ico_szoking: :ico_chory:
przy juniorku miałam ok.14 kg na plusie a schudłam potem 20 :ico_szoking: obym i teraz tak łatwo zrzucała :ico_sorki:
ojjjj bede wygladać jak duży klocek :(
oj tak oj tam, co najwyżej ciężarówka :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

09 lut 2012, 12:24

no moje dane techniczne znasz :ico_haha_01:
i tobie wstepnie podalam dwa typy :-D
bugaboo cameleon (uzywany musi byc, zeby w cenie sie zmiescil...)
Obrazek

albo jane carrera (aniversario, bo inne maja gorsze opinie)
Obrazek

a ten jest juz za 600 zeta (uzywany) wiec Gosia pomysl :-D :ico_oczko:
Obrazek

z drugiej strony od razu zastrzegam, ze fotelik jest malutki, przyda sie moze na 2 pierwsze miesiace :ico_noniewiem:

no i ABC design ma dobre opinie, poszukam zaraz o ktory mi chodzi...

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

09 lut 2012, 12:33

obym i teraz tak łatwo zrzucała :ico_sorki:
no właśnie powiem wam że to najważniejsze nie ile się przytyje tylko by potem nie zostało nic :ico_sorki:
Gosia poznam jak na mopie polata bo będą smugi :-D
widzę że Ty pedantka jesteś :ico_haha_01: zawsze zazdrościłam ludziom co tak ciągle sprzątali :ico_haha_01:
Słyszałam o jakichś dostawkach do wózków dla starszego rodzeństwa, ale pojęcia nie mam jak to wyglada i czy da się coś do wózka z gondolą zamontować :ico_noniewiem:
to głównie są takie dostawki stojące
Obrazek
i z tego co widzę do gondoli też można przymocować ale musisz kupić taki wózek do którego można dostawkę przyczepić

Obrazek

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

09 lut 2012, 12:43

słyszałam ostatnio że lepiej używki kupować bo w nówkach dużo toksycznych substancji. Myślicie że to możliwe? kurde, przecież ma to jakieś testy, nie? :ico_szoking:
nudzi mi się w domu bo sprzątanie nic a nic mi nie idzie, zimno takie to nie polatam po ogrodzie- wczoraj wzięłam smyka na pół godz to nam nosy zamarzły :ico_haha_01:
czekam do wiosny i będę sprzątać cały maj żeby się szybko rozdwoić- tzn. szybko ale w bezpiecznym terminie :ico_oczko:
ja mam Xlandera to nie patrzę na wózki już bo jeszcze się w jakimś zakocham i co?! :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

09 lut 2012, 12:47

o, ten abc design - condor s6
Obrazek

tylko ze jego "na zywo" nie znam, nie znam nikogo, kto ma wiec opinie tylko z neta :ico_noniewiem:

i jest jedna dziewczyna w szkole moich dzieciakow co ma sklep z wozkami i kupila sobie te zabawke:
Obrazek
to chicco i-move, polecalam gosi ale mowi ze 4 tysiaczkow nie wyrzuci na wozek :-D :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Thomasbulty i 1 gość