Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

19 cze 2007, 14:36

Witamy wszystkich po powrocie z Turawy, było bardzo fajnie wszyscy wrucilismy wypoczęci. Zdjęcia wkleję wieczorkiem jak mała zaśnie.

Hekkate moim zdaniem oczka będą niebieskie, jak też kupiłam parasolkę na allegro za 29zł jest bardzo fajna.
Obrazek
Oto ona.

Qunick wszystkiego naj…………..
:ico_prezent:

Ja ma macierzyński do 26 czerwca, a później idę na wychowawczy mój pracodawca się zgodził.

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

19 cze 2007, 15:27

Quinck buziaki dla Ninki z okazji 4 miesięcy :ico_tort: :ico_buziaczki_big:
Joasia też ostatnio namiętnie pruka buzią i przy okazji pluje, aż mnie to zaczyna denerwować hihi

KarolasSuper, że Kacperek i Amelka zdrowi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Smacznego obiadku! Ja dziś robię mięsko pieczone w folii w piekarniku bo nic innego nie chce mi się gotować. Ale za to mam zamiar upiec jeszcze szarlotkę, naszła mnie taka ochota mniaaam

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

19 cze 2007, 16:31

qunick No niestety :ico_placzek: tak to już jest, bo miałam umowę na czas określony ale to już 3 umowa by była i musiał by mnie na stałe przyjąć no ale nie przyjął :ico_puknij: .

Dorotka urodziła dopiero dziś rano więc dość długo rodziła bo bóle miała już przed wczoraj od wieczora ... Synek szwagierki ma 3700/52 cm ... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Brawo :ico_brawa_01:

A moja siostra też już chyba dziś pojedzie bo krwawy śluz jej odchodzi tak jaki mi parę godzin przed porodem!

A macierzyński płaci dalej ZUS?

Karolas Cieszę się, że dzieciaczki są zdrowe!
Mi też wyłażą włosy.. :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

19 cze 2007, 16:35

karolas, super że juz po badaniach i ze wszystko ok! Biedny Kacper, tak się upłakał!! Ale mi ise chciało śmiac jak napisałaś że dwie gleby zaliczył!! hihihi:) oczywiście nie z dziecka się śmieję tylko z określenia!!
Odpocznij sobie po tak stresujacym dniu!! Ale masz dużo pracy przy dwójce dzieci... Świetnie sobie radzisz!!! :ico_brawa_01:
Magdzinka, ja dziś na obiad zrobiłam ziemniaki pieczone z jajkiem sadzonym. Nic mi się nie chciało wymyślać a do tego w porze obiadowej przyszła teściowa ze swoją siostrą i w sumie doobierałam trochę warzyw i zostały z nami na obiedzie. Tez zrobiłabym szarlotkę, jeszcze nie robiłam sama ale chyba się odważę!!
<Małgorzatka pogratuluj szwagierce!!! dzielna kobieta, tak jak My wszystkie!!! Trzymam kciuki też za siostrę!! Ob poszło szybciutko!!

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

19 cze 2007, 16:57

katelajdka Dzięki w imieniu Siostry i Szwagierki!

Przeglądam właśnie stare forum ... hihih ... brzuszki nasze oglądam ...eh ... wspomnienia!

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

19 cze 2007, 18:51

katelajdka, nie pamiętam czy to ty wspominałaś sobie jak to szybko te 4 miesiące z życia naszych pociech minęły i oglądałaś film, nie filmik to chyba Quinck Mi też ostatnio zebrało się na wspominki i poglądałam sobie fotki z pierwszych dni po porodzie i filmy i jestem w szoku jak Joasia się zmieniła :ico_szoking: Wkleję wam kilka zdjęć

tu Joasia jeszcz w brzuchu
Obrazek
a tu oczekujący tatuś hihi
Obrazek
i Maleństwo już na świecie
Obrazek

Mam pomysł może też wkleicie fotki waszych pociech jak wyglądały 4 miesiące temu i teraźniejsze???
A Joasi nareszcie zaczęły rosnąć włosy!!! :ico_brawa_01: ma taki śmieszny meszek, a włąśnie jak się urodziła to miała czarne włoski , potem jej się wytarły i dopiero teraz widzę , ze coś tam nowego rośnie :ico_brawa_01:
Porównajcie sobie hihi pierwsza fotka jest z lutego jak mała miała tydień, a druga z dzisiaj
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Iza@
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:22

19 cze 2007, 19:32

Magdzinka bardzo Joasia sie zmieniła jest przesłodka i taka malutka i taka 4 miesięczna
ale i ty fajnie wyglądasz tak promienna uśmiechnięta .

Spóbujie i ja powklejać ale ostanio jak poprobowałam to wszystkie fotki sie nie wyświetliły nie wiem czemu

To nasz pierwszy dzień w domu
Obrazek


To drugi tydzień życia mojej iskierki
Obrazek


Tu tatuś na porodówce
Obrazek

To tez jakoś pierwsze dni w domu
Obrazek

To zdjęcie z zeszłego tygodnia

Obrazek

Oskar z Mirelka pod stołem
Obrazek


To tez jest z przed tygodnia
Obrazek

Ciekawe czy wszystkie sie wywietla

[ Dodano: 2007-06-19, 19:58 ]
A to jeszcze coś do rzuce

Pierwszy MARCHEWKOWY p osiłek
[img]http://img239.imageshack.us/img239/8431/50089168gr4.jpg[/img

taka malutka
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

19 cze 2007, 20:41

Pierwsze zdjęcie Dominiki
Obrazek

Zdjęcie zrobione w niedziele.
Obrazek

Turawa
Obrazek

Dominika z moim mężusiem

Obrazek

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

19 cze 2007, 21:06

LUTOWKI świetny pomys z tym wklejeniem fotek z początku i z teraz hi hi musze poszukac meli pierwsze foty tez, a napiszcie mi jak to sie robiło zeby mozna było powkeljac kilka fotek tu na forum? bo nie pamiętam

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

19 cze 2007, 21:20

No to teraz ja:

Oto wykres na którym wyraźnie jest zaznaczony dzień w którym zaczęło być serduszko synka i równocześnie ten, który potwierdził ciąże:

Obrazek

Tu mój szkrabik ma 8 tygodni:

Obrazek

Tu pod serduszkiem spędziłem 29 tygodni:

Obrazek

Wojtuś ma 3 godzinki :-D

Obrazek

Mam już 2 tygodnie:

Obrazek

A tu na tym zdjęciu mam 3 tygodnie:

Obrazek

4 tygodnie mam tutaj:

Obrazek

A tu Wojtuś ma 4 miesiące i 3 dni:

Obrazek

A to dziś- 4 miesiące i 9 dzioneczków ma moje dziecko:

Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości