Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

20 paź 2007, 16:05

Chciałam się zmierzyć, ale gdzieś mi się metr zapodział :ico_zly:
Ja też w przyszłym tygodniu na badania moczu...
Czym się zajmuję? z zakładu mojej mamy dostałam pracę do domu-robię dla firmy LG takie małe detale do sprzętu AGD... fajna lekka praca, ale czasami jak nagle wyskoczą, że ileś tam dziesiąt tysięcy oni chcą na jutro to jest przechlapane :ico_olaboga: a poza tym, żeby nie mieć "tyłów to dzienną normę muszę wyrobić sobie i stąd czasami muszę siedzieć po nocy jeśli w dzień sobie odpowiednio pracy nie rozłożę.
Ja przerwałam studia ze względu na ciążę, więc nie pracowałam nigdy wcześniej, nie mam też żadnego konkretnego zawodu, więc ta praca na okres ciąży jest pierwszorzędna...

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

20 paź 2007, 16:27

Cześć dziewczyny.

Fintifluszka, fajna praca i co najważniejsze wykonujesz ją w domu. Fakt, przechlapane jak masz duze zamówienie na konkretny termin ale zawsze jakas kasa wpadnie :-)
Daj znac po wizycie w poniedziałek.
Goonia ja będe miała wyniki w srode, ciekawe moze tez okaze się ze mam jakies bakterie w moczu??? Ty tez sie odezwij jak tam u lekarza. I duzo wypoczywaj. :-)
Pustki dzisiaj ale to normalne przy wekeendzie.
My siedzimy sami z Patryczkiem, Maciek pojechał na chwilkę do swojej siostry. Zimno jest strasznie, niestety czuc juz zimę w powietrzu :-/

Pozdrawiam cieplutko :-)

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

20 paź 2007, 16:37

Czesc Kobietki,

Dzieki Wszystkim za gratulacje!! :-)

Madzia, no wlasnie imie...... to bedzie problem..... Na razie mamy na tapecie: Kamil, Bartosz i Miłosz tez mi sie podoba :ico_oczko: Ale to jeszcze sprawa otwarta!

Dziewczyny, to zycze powodzenia w poniedzialek u gina, ale jestem pewna ze wszystko jest OK. Ja jestem ciekawa jakie bede miec nastepne wyniki moczu, moze juz wreszcie spadna mi te bakterie.

Fintifluszka,
Major byl sliczny!! Szkoda ze juz go nie masz! :ico_placzek: Ale nowy piesio tez jest piekny i nie martw sie mlody jest i napewno jeszcze duzo sie nauczy i bedzie bardzo madry!! :-)
Tez Cie podziwiam, ze tak dlugo mozesz siedziec w nocy, ja bym nie dala rady :ico_olaboga:

Gosia, jak juz nie dajesz rady, to idz na zwolnienie i tyle!! Nie ma sie co meczyc!
Jak znajde centymetr to tez sie zmierze w "pasie".... chociaz kiedys pamietam, ze sie mierzylam i wtedy mialam juz pond 100 cm.... :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Gosia, a jak z przeprowadzka?? Juz po, czy jeszcze przed Wami??

Mary, ja tez mysle ze komputer nie jest az tak szkodliwy, ale jesli jest opcja ze moze byc w innym pomieszczeniu to lepiej tak zrobic (u mnie bedzie w innym).

Mnie tez czasami bola nogi, przewaznie jak dlugo stoje. Musze stawac raz na jedna raz na druga, bo nie daje rady stac, albo musze usiasc na chwile....

MONIA, gdzie jestes?????

Zycze Wam milego popoludnia i wieczoru!!

Buziaczki

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

20 paź 2007, 17:46

hej kochane :-)
Dosyć długo mnie było,ale jakoś nie chciałam was zamęczać moimi kiepskimi dniami, :ico_wstydzioch: ,ale na szczęście wszystko już jest dobrze :-)

GOSIU gratuluję syneczka :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :525: :525: :525: ,widzę,ze rośnie przewaga chłopców hehe :-D

A u mnie też zimno i chyba zacznie padać śnieg ,bo jakoś tak dziwnie jest na dworze :ico_spanko:

Fintifluszka piesio fajowy,ale nie martw się ten też sie nauczy,tylko trzeba troszkę czasu :ico_pocieszyciel: :-)

mz74 pisze:Mnie tez czasami bola nogi, przewaznie jak dlugo stoje. Musze stawac raz na jedna raz na druga, bo nie daje rady stac, albo musze usiasc na chwile....


Mnie odpukać na szczescie, dolegliwości 3 trymestru jakoś omijaja,chociaż dzisiaj troszkę mnie w szyjce kłuje,ale myśle,ze to przez zmianę pogody,no i czasami boli pod piersiami tak jakoś dziwnie,ale też nie zawsze :ico_noniewiem: ,ale ogólnie to jest ok :ico_haha_01:

A mój obwód brzuszka to 100cm hihi,ale mały już ma mało miejsca bo mi już nóżki i rączki wystawia :ico_szoking:
Pozdrawiam :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

20 paź 2007, 20:44

Monia,
Bardzo sie ciesze, ze dalas znac o sobie i ze u Ciebie wszystko w porzadku!!
Tak jest!! Chlopaki gora..!! :ico_brawa_01:

monia26 pisze:A u mnie też zimno i chyba zacznie padać śnieg ,bo jakoś tak dziwnie jest na dworze


Zapomnialam Wam napisac, ze u mnie dzisiaj rano za oknem bylo.......... bialo!! Zima sie zbliza duzymi krokami!!

Buzka!!

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

20 paź 2007, 21:08

Cześć.

Monia ciesze sie ze sie odezwałas :ico_brawa_01: Zaczynałam się juz naprawde martwić :-) mówisz ze przewaga chłopaków??? :ico_oczko:
ja sobie siedze juz spokojnie bo wszyscy poszli spac :-)
oglądam na polsacie Jak oni spiewają ale jakoś ten program mnie nie powala :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-10-20, 21:37 ]
Obrazek


Kaśka28 / 31 grudzień / dziewczynka

Mary / 1 styczeń / dziewczynka

Monia / 4 styczeń / chłopiec

Goonia / 4 styczeń / chłopiec

Mz74 / 8 styczeń / chłopiec

Marcia_pod / 12 styczeń / chłopiec

Fintifluszka / 13 styczeń / dziewczynka

Mariola 22 styczeń dziewczynka

Madziarka81 / 25 styczeń / dziewczynka

Misia 85 / 26 styczeń / chłopiec



[b]Styczniówki które chyba zapomniały o nas :ico_nienie:



Kasia Wierzbicka / 6 styczeń / niespodzianka

Kasia g. / 9 styczeń / niespodzianka

Igal / 18 styczeń / niespodzianka

Aldi / 20 styczeń / niespodzianka

Niunia23 / 26 styczeń / niespodzianka

Villemo / 28 styczeń / niespodzianka
[/b]

[ Dodano: 2007-10-20, 21:38 ]
Monia jest super bo jest równowaga :ico_brawa_01: 5:5 :-D :-D :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-10-20, 21:41 ]
Dziewczyny co byscie powiedziały na to zeby ta lista była na pierwszej stronce??? Zawsze mozna byłoby ją podejrzec, tylko ze z tego co widziałam na pierwszej stronce mogłaby ją zamieścić Monia albo Kasia. Nie wiem czy któras z nich podjęłaby się tego zeby ją wkleić w swój post. Ja mogłabym ewentualnie zmieniac jeśli trzeba by było. :ico_noniewiem:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

20 paź 2007, 21:59

super ze jest rowno dziewczynki i chlopcy.Dziewczyny zaczyna pobolewac mnie zab i az sie boje bo jak bylam z Julka w ciazy to mialam bole zebow taki mocne ze 3 wyrwalam ostatni dzien przed porodem ale nie szlo wytrzymac.A tak wogole to ja tez w poniedzisalek wybieram sie do gin. :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

20 paź 2007, 22:19

Madzirka, to chyba dobry pomysł, bo nie trzeba by było grzebać i szukać
:ico_noniewiem:
mariola współczuję ci z tymi zębami-ja dawno już nie byłam u dentysty, z resztą mam nadzieję, że to wcale nie jest konieczne-przynajmniej tak mi się wydaje :ico_oczko:
a przed chwilą się mierzyłam i mam w "pasie" 97cm :ico_ciezarowka:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

21 paź 2007, 09:08

Witam w niedzielny poranek :-D

Jak tam dzisiejsze nastroje??? U mnie jak na razie zapowiada się nieźle. Mąż przygotowuje obiadek, potem idziemy na spacerek, przy okazji głosować :ico_oczko: A Wy wybieracie się???

Zyczę miłego dnia :-)

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

21 paź 2007, 14:09

Hej dziewczyny :-)
U mnie dzisiaj piękna pogoda idealna na wybory hehe :ico_oczko:
madziarka81 pisze:Monia jest super bo jest równowaga :ico_brawa_01: 5:5 :-D :-D :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ale super ,no to już są parki hihi :ico_brawa_01:
madziarka81 pisze:Dziewczyny co byscie powiedziały na to zeby ta lista była na pierwszej stronce??? Zawsze mozna byłoby ją podejrzec, tylko ze z tego co widziałam na pierwszej stronce mogłaby ją zamieścić Monia albo Kasia. Nie wiem czy któras z nich podjęłaby się tego zeby ją wkleić w swój post. Ja mogłabym ewentualnie zmieniac jeśli trzeba by było. :ico_noniewiem:

Madziu ja bardzo chętnie to zrobię ,tylko nie mam pojęcia jak :583: Chyba ,ze mi w tym pomożesz :ico_sorki: :-)

Co do ząbków to współczuję,ja na szczęście wyleczyłam wszystkie przed ciąża ufff...i teraz mam spokój.

madziarka81 pisze:Jak tam dzisiejsze nastroje??? U mnie jak na razie zapowiada się nieźle. Mąż przygotowuje obiadek, potem idziemy na spacerek, przy okazji głosować :ico_oczko: A Wy wybieracie się???


Madziu ,a ja odziwo humorek mam dzisiaj świetny :ico_haha_01: Ale Ty masz fajnie z tym obiadkiem,żeby mój mąż tak pomyślał żeby zrobić obiad :ico_puknij:
A co chodzi o wybory to oczywiście ,że byłam ,chociaż przyznam sie ,że pierwszy raz w życiu :ico_wstydzioch: ,bo jakoś nigdy mnie to nie kręciło,ale w tym roku postanowiłam,ze pójdę o...,nio mój mąż to i tak na siłe by mnie wział :-D

Ciesze,sie,ze już weekend sie konczy,bo w czwartek ide do lekarza i już nie mogę sie doczekać :ico_brawa_01: Czeka mnie jeszcze załatwianie zasiłku rehabilitacyjnego i znowu latanie po urzędach :ico_zly:

Dobra kochane ja uciekam na kawusie ,jak któras ma ochotę to zapraszam :ico_kawusia:

Buziaki dla wszystkich :ico_haha_02:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość