Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

07 wrz 2007, 15:48

http://www.allegro.pl/item239320087_h_m_kombinezon.html
Taki kupiłam, najcieplejszy jaki był. No a dzisiaj jak na złośc\ć w sklepie widziałam taki booooski zielono biały, normalnie cudo. Szkoda, ale zawsze tak jest jak już kupię to później coś lepszego wypatrzę. Chociaż ten kupiłam 68 rozmiar to może Tomek wyrośnie i będzie sznsa na następny. Ale pewnie tamtegojuż nie będzie w sklepie. Ale jestem powalona.
Avisek ja tez mam manię kupowania ostatnio i już mój J się wścieka bo siedzę do nocy na allegro i oglądam, przeglądam, obserwuję, licytuję no i z konta ubywa kaski.

Zresztą już na tym koncie chyba nic nie ma bo dziś kupiłam sobie w mieście buty. Tych to też mam pół szafy. Już się wysypują a ja nowe. No ale co zrobić jak kusi?Zresztą przez ostatni rok to prawie nic nie kupiłam sobie, bo w ciąży nie miałam fazy. NO to teraz trzeba nadrobić choć trochę.

Juli ja też kupiłam te beżowe.
Kurcze mał to nieźle CIę pokręciło. Leż ty lepiej w łóżku i się kuruj.

Czyżby krasnal coś jęczał?? Idę zerknąć...
Nieee śpi jak suseł i oby tak zostało.

Ach dziękuję wszystki w imieniu Tomka za życzonka.

Alinko Ty to niezłą imprezkę Wanesce wyprawiłaś. Ja to się chowam, bo nawet nie pomyslałam hehe. Ale ze mnie matka co?

[ Dodano: 2007-09-07, 16:03 ]
No to z okazji 3-miesięcznicy kilka fotosików mojego Robalinka:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

07 wrz 2007, 16:06

Siemandero ale zimno brrrrrrrrrrrrrrrrrrrr,mezulek sobie kima i niunia tez no to ja klik klik do Was hi hi :-D fajniutkie te kombinezony no czadowe my mamy fioletowy dostalam od bratowej ale musze go okukac na kiedy bedzie :-D bylismy na zakupkach i kupilismy Wikusi 2 pary rekawiczek i piekny obraz taki duzyyyyyyyyyyy Maryja z dzieciatkiem w ramionach :-D bedzie pasowal w duzym pokoju bo mamy ogromna sciane och ale sie ciesze normalnie jak dziecko :ico_oczko: JULI wspolczuje boli oj oj :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-09-07, 16:09 ]
Ale sliczny Tomus i Mamusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a ten misiu to kocyk??czadowy łał :-D

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

07 wrz 2007, 16:10

Witam MAmusie, ja tak nieśmiało do was zaglądam bo moja NAtusia miała być lipcóweczką i tam się zadomowiłyśmy ale urodziła się w czerwcu więc jeśli pozwolicie to będę u was częstszym gościem.......Obrazek

[ Dodano: 2007-09-07, 16:22 ]
Juli, fajniutki kombinezonik i dodatkowo w fajowej cenieObrazekwłaśnie dziś sprzątałam szafę Natalki i mamy braki w ciepłych rzeczach... Trzeba coś pokombinować.......Obrazek

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

07 wrz 2007, 18:07

Hej! Właśnie wróciliśmy z poradni rehabilitacyjnej. Na początek chcę napisać, że pani doktor okazała się fantastyczną ciepłą osobą - prawdziwy lekarz z powołania!!!! A teraz do rzeczy: po obejrzeniu Helenki stwierdziła, że jest DOBRZE! To znaczy, że malutka super trzyma główkę, szyjką kręci bardzo ładnie, kręgosłupek prosty i nózie też ok. Asymetrię główki ma, ale już się zmniejsza (to akurat nasze spostrzeżenie) - przekładnie główki daje rezultat :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Profilatycznie mamy stosować jedno ćwiczenie żeby malutka miała w przyszłości ładną (czytaj symetryczną) twarzyczkę. Jest to rodzaj masażu, ale Helence się nie podoba - bardzo przy tym płacze, ale nie dlatego, że ją boli tylko po prostu nie lubi jak się dotyka jej główki. Ale to nic, będziemy ćwiczyć - 3 razy dziennie po 1 minucie na każdą połowę ciałka, bo to ćwiczenie na symetrię właśnie. Poza tym pani dr pokazała jak najlepiej nosić Helenkę (na fasolkę) oraz tłumaczyła Krzysiowi jak ma z Niunią się bawić żeby stymulować jej rozwój. No i dostaliśmy książeczkę żeby jeszcze sobie o tym wszystkim doczytać. Ach - pani dr powiedziała, żeby nie przytrzymywać jej przy podnoszeniu za karczek, bo wtedy ma taki odruch, że główka idzie do tyłu, tylko za tył główki albo nawet w ogóle, bo ona sama już dobrze główkę trzyma. Krzyś jest pełen optymizmu, ja w sumie też choć jak wyjedzie, to ja sama będę musiała robić z nią to ćwiczenie, a ona przy nim bardzo płacze :ico_placzek: A ja nie mogę jak ona płakusia :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Ale grunt, że jest dobrze. Następna wizyta kontrolna 21 września, a jeśli mielibyśmy jakieś pytania czy wątpliwości to mamy się z nią kontaktować wcześniej. Ach, przypomniało mi się jeszcze tak a propos niedawnej dyskusji na temat odbijania - dowiedzieliśmy się, że niekoniecznie trzeba ją nosić po każdym posiłku, wystarczy położyć na boczku, wtedy nawet jak się uleje, to nic się nie stanie. Oki, teraz zmykam Was poczytać.

[ Dodano: 2007-09-07, 18:26 ]
Abegano, witaj i zaglądaj jak najczęściej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

abegano pisze: moja NAtusia miała być lipcóweczką i tam się zadomowiłyśmy ale urodziła się w czerwcu


To dokładnie odwrotnie niż moja Helenka :ico_oczko:

Alinko, super foteczki!

Juli, jej, mam nadzieję, że szybko Ci się poprawi. Zdróweczka kochana życzę - a próbowałaś okładu z Krzysia hihi :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: A tak poważniej to Krzyś powinien zapakować Cię do łóżka i zakazać wychodzić.

Właśnie sobie uświadomiłam,że nie mam kombinezonu dla mojej Helenki. Trzeba zacząć się rozglądać. Na razie mamy płaszczyk i kurteczkę na jesień a na zimę tylko kurteczkę. Tylko w jakim rozmiarze ma być ten kombinezonik hę? Zaraz poszukam czegoś na allegro -choć u nas to raczej Krzyś allegro-maniak. Ale nie kupuje niczego bez konsultacji hihi.

A tak w ogóle, to gdzie Was wszystkie wywiało :ico_szoking: ?

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

07 wrz 2007, 19:20

Tomusiowi :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Pediatra przepisał man krople do nosa i ketotifen i mamy się pokazać za kilka dni.Możliwe ,że to infekcja i zaraziła się od Miłosza albo uczulenie na białko mleka krowiego .Jednym słowem kazał ją obserwować.Poza tym ma dużo leżeć na brzuchu i ku mojemu zdziwieniu nawet trochę pospała w tej pozycji.Męczy się okrutnie z tym katarem :ico_placzek:


Kombinezony śliczne :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

07 wrz 2007, 19:24

abegano - witamy serdecznie :-) :one:

kamila - kawaler pierwsza klasa...co to za zdjecia na scianie ? - widze cos fajnego :-)))) (ja to zawsze cos wypatrze).. co do aukcji na allegro to widze ze z kaska sie nie szczypiesz :-) ale widac licytacja kombinezonu cie wciagla. ja tez planuje kupic uzywany ale gora do 50/60 zl... kilka obserwuje, dam wam znac jak kupie..

juli kuruj sie, a ten kombinezonik bejerancki, w ogole obejrzalam twoje aukcje na allegro... widze ze jestes tu pierwsza handlara :-)

frydza - zapomnialam ci napisac ze ja jestem z Zagłebia, nie wiem czy wiesz, wiec w sumie niedaleko.

ania - teraz tylko cwiczyc... a wszystko bedzie dobrze... nas tez czeka rehabilitacja...

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

07 wrz 2007, 19:24

abegano, witaj - zapraszamy.
Moja mała miała być czerwcówką a urodziła się 31 maja o 22:35 złośnica mała :-D

Avisku chyba ty walczyłaś z katarem u małej ? co pomogło najbardziej ?

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

07 wrz 2007, 19:26

acia - do tej pory ma katar, zapuszczam sól morską i odciagam.... daje tez 4 krople cebion i do tego mam takie kropelki ktore lekarz 3 tyg temu przepisal - atecortin, to krople do uszu i oczu a ja mam je zapuszczac do noska... brala je pare dni na poczatku potem przestala i daje jej znow od dzis bo nie przechodzi

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

07 wrz 2007, 19:31

Avisek ja jestem z Siemianowic to w sumie nie daleko moze sie kiedys spotkamy :ico_oczko: Wiki wypluskana i smacznie spi :-D

[ Dodano: 2007-09-07, 19:32 ]
Abegano WITAJ :-D

[ Dodano: 2007-09-07, 19:35 ]
zimno jest a wy znowu fru z domu hi hi a co tam troche wypoczynku sie przyda,jedziemy jutro wieczorem a wrocimy w poniedzialek,oczywiscie jedziemy na wies a ciocia od mojego meza ma rocznice slubu czujecie 50 lat po slubie :ico_szoking: i jedziemy z prezentem i kwiatami zrobimy niespodzianke napewno beda zaskoczeni :-D

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

07 wrz 2007, 20:47

troszke mnie nie bylo, bo sie uczylam i oto czego sie nauczylam :-D
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
zarabista sprawa - POLECAM - reze wolne, a szkrab sie cieszy, ze mama nosi

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość