joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

23 paź 2007, 09:47

Hej ja tez witam Was z rana .Moja jeszcze spi :ico_brawa_01:
Ojojoj Martucha ale mialas przezycia :ico_olaboga: Ale dobrze ze Franio taki dzielny :ico_brawa_01: :ico_oczko:
Moja tez proboje siadac.Dac jej tylko cos na czym moze sie podciagnac i heja

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

23 paź 2007, 09:47

hej :ico_brawa_01:

Aagaa witaj z powrotem :-D :ico_brawa_01:

Abegano no my mamy termin usg na 8 listopada :ico_olaboga: straszne kolejki :ico_puknij: Trzymam kciuki za Natalcie że wszystko ok.
Ja biorę się za końcowe pakowanie. wpadne jeszcze powiedzieć papa :ico_oczko:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

23 paź 2007, 09:47

Ooooooooo wlasnie sie budzi lece

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

23 paź 2007, 09:56

A moja jeszcze śpiocha w Naszym łóżku :ico_oczko:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

23 paź 2007, 11:09

witam dziewczyny !!!!
u nas oki Franio zanowu pokaszluje a ja mam szczepienie w czwartek , ale tu dla tych konowałow niewazne czy dziecko przeziebione czy nie, wazne to iść na szczepienie :ico_puknij: wpadne później bo misiek sie budzi
pozdrawiam

[ Dodano: 2007-10-23, 11:20 ]
Aagaa na temat teściowych sie nie bede wypowiadać bo ostatnio musiałam relaniu przez nią wziąźć, tak mnie wk@@@@@@ ech skoda słow, temat jak potok :ico_olaboga: a co do chrzcin to my w Polandzie chrzcimy a lecimy w grudniu :ico_brawa_01: juz sie nie moge doczekac bo nie byłam w Polsce rok :ico_szoking: moi rodzice mnie w ciąży nawet nie widzieli ( przez skypa) a i nie moga doczekać sie wnuka :ico_brawa_01: a moja tesciowa tu była jak sie mały urodził 4 tyg :ico_szoking: i chce ze jak przylecimy do Polski to zebyśmy u niej byli 2 tyg :ico_puknij: to jej tłumacze ze ona widziała małego 4 tyg a moi nie, ale ona nic nie rozumie :ico_puknij: zal mi tylko teścia bo on fajny facet jest i bardzo go lubie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

23 paź 2007, 11:52

Hello witam w ten zimny i mokry dzionek :-D własnie zajdam sie gorzka czekoladką na poprawe nastroju, bo dziś czeka mnie góra prasowania malucha ciuszków :-D

Sosim no mam nadzije ze Zosia poprostu jest ciekawa świata a nie mleka, ja mam teraz tez takie przeboje bo Pawełek nie za bardzo chce jesc bo strasznie go wszytsko w kółko ciekawi, tylko nie mleko :-D

Martuchafrost to życzymy duzo zdrowia dla Frania i cześciutko tu do nas wpadaj :-D bo w kupie raźniej

Abegano mnie to tam pogoda nie przeszkadza, i maluch codziennie albo jest na spacerku, albo wietrzy sie na balkoniku :-D oczywiście cieplutko ubrany w futerko i śpiworek, niech sie chłopak chartuje, bo teraz to juz raczej nie ma co liczyć na 20 stopniowe ciepełko :ico_noniewiem:
i daj znać co tam na usg :-D

Kinga powodzenia w pakowaniu, bo ciezko takiego malucha spakować, najlpiej by cała szafe ze sobą wziaść, ale chyba takie duze samoloty jeszcze nie latają :-D

Aga czekamy na foteczki ze chrzcin :-D

No z tymi teściowymi to ciezko jest, nasza przynajmniej raz w tygodniu widzi pawełka a i tak jej troszke odbija, bo wszystkim go z rąk wyrywa i nawet dotknąć nie da, ale mój syneczek sprytny jest bo ostatnio wszytskie wizyty u teściowej przesypia :-D

Basiu gratulacje dla Tadzika :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A mój tez sie w koncu wziął do roboty a to fotka z wczoraj :-D

Obrazek

A ja dzis dałąm mu troche kaszki bananowej do mleczka ale chyba za bardzo mu nie smakowało bo wypił troszke a później ryk, ale ostatnio on wogóle nie chce jeść bo otoczenie ciekawsze niz mleko :-D

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

23 paź 2007, 12:32

heloł babeczki

ja podejrzewam ze to ulewanie Zosia ma przez mnie - nie odpowiednia dieta, wiec chyba wroce do moich 5 produktow :-D

No Matruchafrist wreszcie sie pojawilas :ico_brawa_01: , teraz nas juz nie opuszczaj, brawa dla Frania ze taki dzielny chlopak, a co do lekarzy na obczyznie to faktycznie dziwne maja oni podejscie do dzieci i kobiet w ciazy :ico_szoking:
wydaje sie ze u nas mimo tego ze ogolnie opieka medyczna jest marna to i tak mozna szybciej trafic na kogos kompetentengo ktory pomaze a nie tylko odwali robote

Abegano ja ak samo jak Ula wychpodze codziennie, a jak leje to na balkonik siup, tym bardziej ze pamietacie ile energi kosztowalo mnie przyzwyczajenie Zosi do wózka i spacerkow, wiec teraz przez zime nie mam zamiaru tego zaprzepascic, a zreszta moja pedaitra powiedziala mi ze na spacerki to mozna z dzieckiem wychodzic zimą do -4 (raczej w poludnie kiedy jest najwyzsza temp) a latem do +40 (raczej rano kiedy jest niska temerat)

Aagaa a tesciowe to temat rzeka.......................
moja mimo tego ze mieszka 200m dalej odwiedza Zosie raz w miesiacu, bo ma tyle rzeczy do zrobienia, :ico_olaboga:
ale jak ja widzi to tylko zobacz co Zosia zrobila (znaczy sie ze niby Zosia zrobila To 1 raz i to przy niej) a ja jej ze Zosia umie To juz od 2 tyg hihihih :ico_brawa_01:
jak zaczela mi przychodzic o 20.00 kiedy ja mala juz usypiam to powiedzialam jej ze sorry ale dziecko teraz spi i nie przyjmuje gosci, wiec albo ona sie dostosuje do rytmu dziecka albo bedzie ja ogladac tylko spiaca
a co do przekazywania Zosi z rak do rak to u nas tego sie nie da bo corcia bardzo wrazliwa jest i po takich noszeniach to ja mam nocke z głowy

[ Dodano: 2007-10-23, 12:43 ]
a corcia tak dzis wyglada
Obrazek

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

23 paź 2007, 14:48

Hej dziewczyny tak czytalam jak probojecie cos podawac dzieciaszkom i wlasnie dzis dalam Juli troszke jabluszka i wiecie co masakra. :ico_brawa_01: Myslalam ze mi lyzke zje a potem darla sie o jeszcze.
Kinga fajnie ze bedziesz mogla miec kontakt z nami :ico_brawa_01: Opowiesz nam jak Eliza przeszla lot :-)
Jakos tak dziwnie ze jak u tesciow jedno fajne to drugie znowu upierdliwe nie.Jak to sie ludzie dobieraja :-D

[ Dodano: 2007-10-23, 14:49 ]
Ula i sosim ja nie widze zadnych fotek?U mnie sie nic nie pokazalo :ico_placzek:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

23 paź 2007, 14:59

Joasiu chyba cos z forum nie tak bo mi sie tez teraz foteczki nie pokazują :ico_zly: moze później się uda :ico_noniewiem:

Sosim nie martw się juz niedługo Zosia bedzie pałaszować kaszki, zupki i inne takie wiec głowa do góry :-D

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

23 paź 2007, 15:15

A ja Wam pokaze jak Juli trzyma mocno swoja Zuzie do gryzienia zeby jej nikt nie zabral nawet podczas snu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Obrazek

A gdzie jest nasza Viola? Co sie dzieje?

[ Dodano: 2007-10-23, 15:17 ]
Ale ladniutkie te nasze dzieciaszki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: I Pawelek i Zosia :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość