Awatar użytkownika
Olciiaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 262
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:18

12 gru 2007, 14:00

No rośnie rośnie - jak narazie na długośc idzie :-D :-D :-D

maryyann przeczytałam na e-mamie że twój mały ma skaze - a jakie miał objawy??

Awatar użytkownika
maryyann
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 156
Rejestracja: 11 sie 2007, 19:01

12 gru 2007, 14:05

Cześć dziewczynki!

Olciu od jakiegoś czasu pojawia sie mu taka wysypka drobniutka czerwona kaszka na buzi i na klatce piersiowej. Poczatkowo lekarka nie byla pewna czy to na pewno skaza, ale dziś zdiagnozowala że tak. Przepisala mi Nutramigen ale mam dawac mu tylko 1 raz wieczorem, a tak to karmienie piersia. No i nie wolno mi jesc rzeczy z bialkiem krowim. Kurcze zastanawiam sie co ja bede jadla :) Maslo odpada, nabial odpada. Gdzies wyczytala ze niby nawet ryby, orzechy, czekolada przy skazie odpadaja. Już liczylam na to, ze sobie na świeta coś pojem a tu lipa :)

Awatar użytkownika
Olciiaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 262
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:18

12 gru 2007, 14:59

Kurde to faktycznie nie fajnie jak dzidzie to dopada. Moja też miała problemy ze skórą ale od czasu jak mi lekarka przepisała maść to odpukac jest wszystko ok ma gładziutką skóre

[ Dodano: 2007-12-14, 10:45 ]
dziewczyny co z wami???? Wszystkie porządki świąteczne robicie czy co???

Awatar użytkownika
caroa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 29 lis 2007, 12:43

15 gru 2007, 23:09

Olciiaa odezwij sie czasem na ...e-.... wiesz,gdzie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

16 gru 2007, 21:45

Olcia śliczne są te zdjecia Emilki w łóżeczku, jaka ona sliczniutka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
maryyann
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 156
Rejestracja: 11 sie 2007, 19:01

17 gru 2007, 11:31

Witajcie Kobietki! :)

Coś tutaj pustawo ostatnimi czasy :)

Olciaa przyłączam się do Asiuli. Cudownie wygląda Emilka.

Awatar użytkownika
Olciiaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 262
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:18

17 gru 2007, 11:37

Cześć dziewczynki. Dziękuje za komplementy. Miśka się strasznie ruchliwa zrobiła tak w sumie w jeden dzień :ico_haha_01: :ico_haha_01:

No ale za to wczoraj się trochu zdołowałam. Bo wszyscy zwracają uwagę na to że mała ma malutką główkę :ico_placzek: Ona wogóle jest drobna i straaaaaaasznie długasna. Ale z tą główką to już sama nie wiem. Mierzyłąm ją wczoraj i ma obwód głowy 42,5 czyli urosła jej prawie 10 cm od urodzenia. Ale w porównaniu z innymi dziecmi w jej wieku to widac że ma mniejszą. Już sama nie wiem co mam myślec i lekko się zdołowałąm. Wydaje mi się że rozwija się normalnie jest pogodna gada i śmieje :ico_noniewiem: Ile wasze dzieciaczki mają na obwodzie główki???

Awatar użytkownika
caroa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 29 lis 2007, 12:43

17 gru 2007, 11:47

Olciiaa pisze:Cześć dziewczynki. Dziękuje za komplementy. Miśka się strasznie ruchliwa zrobiła tak w sumie w jeden dzień :ico_haha_01: :ico_haha_01:

No ale za to wczoraj się trochu zdołowałam. Bo wszyscy zwracają uwagę na to że mała ma malutką główkę :ico_placzek: Ona wogóle jest drobna i straaaaaaasznie długasna. Ale z tą główką to już sama nie wiem. Mierzyłąm ją wczoraj i ma obwód głowy 42,5 czyli urosła jej prawie 10 cm od urodzenia. Ale w porównaniu z innymi dziecmi w jej wieku to widac że ma mniejszą. Już sama nie wiem co mam myślec i lekko się zdołowałąm. Wydaje mi się że rozwija się normalnie jest pogodna gada i śmieje :ico_noniewiem: Ile wasze dzieciaczki mają na obwodzie główki???


daj spokój- Zuzia ma 43 cm :ico_oczko: wiec roznica mala :-) moze odwiedzimy Was dzis lub jutro :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

17 gru 2007, 11:47

Olciu nie wydaje mi się żeby 42,5 to było mało, nasze córy są prawie rówieśnicami, moja Emi miesiąc temu miała 42 i nie wydaje mi się żeby jej bardzo urosła, Ale jeśli cię coś niepokoi to idź do lekarza, zapytaj, ale na pewno wszystko jest ok. Mała główka ładniejsza aniżeli taka wielka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
maryyann
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 156
Rejestracja: 11 sie 2007, 19:01

17 gru 2007, 13:03

Olciaa mysle, że dziewczyny maja rację. Nie ma się co martwić na zapas, lepiej po prostu spytać pediatry czy jego zdaniem to odbiega od normy.
Moj Kamilek obecnie ma 39 cm obwodu glowki. Jak sie urodzil mial 36, wiec glowka mu sie wiekszyla o 3 cm na razie.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość