Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

17 lip 2008, 17:03

ja juz po pracy i kanapeczkach z bryndza
Jej wspolczuje,ja od 2 tygodni na macierzynskim jestem,bo nie dalam rady dluzej pracowac :ico_noniewiem: To pewnie przez moje skrzywienie kregoslupa,nie moge siedziec za dlugo,bo az mi sie plakac z bolu chce i musze sie polozyc-oczywiscie jest z tygodnia na tydzien coraz gorzej,ale w domku to juz zupelnie co innego :ico_haha_01: Jak dlugo chcesz jeszcze pracowac?Moja kolezanka odeszla z pracy jak dostala skurczy,czyli w terminie porodu,myslalam ze tez mi sieuda dluzej popracowac,ale nic z tego....

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

17 lip 2008, 17:44

miszka, mysle,ze dotrwam do 20 sierpnia :ico_noniewiem: i pojde na urlop przed urlopem macieżyniskim na ktory mam przejsc oficjalnie 5 wrzesnia :ico_sorki:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

17 lip 2008, 17:52

:ico_spanko: ale pospalam... :ico_noniewiem:
Teraz nic mi sie nie chce :ico_oczko: nawet obiadu wstawic dla meza:ico_haha_01: no trudno jestem :ico_ciezarowka: najwyzaj nie bedzie jadl :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

17 lip 2008, 18:32

mysle,ze dotrwam do 20 sierpnia i pojde na urlop przed urlopem macieżyniskim na ktory mam przejsc oficjalnie 5 wrzesnia
Nie no,twardzielka z Ciebie.Ja w pierwszej wersji poinformowalam managera,ze bede pracowala conajmniej do konca lipca ,a moze nawet sierpnia-ale wymieklam duzo wczesniej :ico_noniewiem:
ale pospalam...
Jak sie dzis wallam po poludniu na godzinke ,to spalam 3 i teraz mam normalnie kaca po tym spaniu.My tak przez ta nasza pogode Martita pewnie spimy....

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

17 lip 2008, 18:41

My tak przez ta nasza pogode Martita pewnie spimy....
:ico_olaboga: oj dokladnie dokladnie-wiesz co to ma byc lato!!!!!!!!!!!!!!szok :ico_szoking: nie nie lato to to nie jest :ico_nienie: chociaz upaly nam nie sa wskazane...ale ja chce lato :ico_placzek:
Maz dzwonil ze zostsnie dluzej w pracy :ico_zly: na bank specjalnie to zrobil bo mielismy po lozeczko i komode jachac :ico_noniewiem: a jak wroci to powie ze pracowal 12h i nie bedzie komody tastal
I nic bede musiala czekac do przyszlego tygodnia :ico_noniewiem: ach ci faceci...

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

17 lip 2008, 18:50

Witam sie
dziekuje dziewczyny za komplementy dla mojego brzusia :ico_sorki: :ico_sorki:

Ja dzis posprzatam mieszkanko, pomylam podlogi jeszcze tylko musze poscierac kurze w sypialni i umyc podloge i nawlec czysta posciel :-)
Pati!!!!!CUDO BRZUSIO!!!!!
ostatnim razem bylo wszystko w porzadku, od czego to jest
Pati kochana jezeli masz bialko w moczu,kup sobie koniecznie ciscnieniomierz,bo to moze ,ale nie musi, byc oznaka zatrucia ciazowego. Tylko jezeli idzie w parze z opuchlizna i podwyzszonym cisnieniem.Najlepiej w takiej sytuacji kontroowac cisnienie,ja tak mialam w 1 ciazy.

kochana no wlasnie czytalam o tym, ale cisnienie mi dzis mierzyli, mialam dobre noi nie jestem opuchnieta :ico_noniewiem: mam teraz wizyte za dwa tygodnie i sprawdza czy nadal jest bialko, teraz bede miala wizyty co dwa tygodnie, fajnie, bede widziala czesciej synusia :-D :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-07-17, 18:52 ]
Maz dzwonil ze zostsnie dluzej w pracy :ico_zly: na bank specjalnie to zrobil bo mielismy po lozeczko i komode jachac :ico_noniewiem: a jak wroci to powie ze pracowal 12h i nie bedzie komody tastal
I nic bede musiala czekac do przyszlego tygodnia :ico_noniewiem: ach ci faceci...
oj kochana przykro mi, a moze jednak jak wroci to pojedzie po lozeczko i komode, co??? A do ktorej u Was sa sklepy???? A Ty nic mezowi nie poiwedzialas???

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

17 lip 2008, 18:59

oj kochana przykro mi, a moze jednak jak wroci to pojedzie po lozeczko i komode, co??? A do ktorej u Was sa sklepy???? A Ty nic mezowi nie poiwedzialas???
on dobrze wiedial -bo jutro nie mozemy jechac bo znajomi do nas przychodza :ico_noniewiem:
Sklapy sa do 10 ale jak on wroci o 8 zje cos to juz nonono :ico_zly:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

17 lip 2008, 19:04

on dobrze wiedial -bo jutro nie mozemy jechac bo znajomi do nas przychodza :ico_noniewiem:
Sklapy sa do 10 ale jak on wroci o 8 zje cos to juz nonono :ico_zly:
oj to nie ladnie ze tak zrobil Twoj mezulo, dla niego :ico_nienie: :ico_nienie:

nie smutaj sie, moze w sobote pojedziecie????

dobra ja lece dokonczyc sypialnie, zycze spokojnej nocki i kolorowych snow :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

17 lip 2008, 19:32

Hejo, Wlasnie nafutrowalam sie grzankami i talerzem salaty z pomidorkiem i jajkiem,polanym dresingiem---toz to grzech :-D

Ja w pierwszej ciazy mialam czesto sladowe ilosci bialaka w moczu i na to dostalam leki,a nie urodzilam przed terminem,ale dokladnie w dniu wyznaczonym.Bialko w moczu nie jest niczym groznym i ie oznacza przedwczesnego porodu,ale jak sie tego nie wyleczy to moze prowadzic do skurczy a co sie z tym wiaze do porodu.

Pati Brzuszek juz niezle urosl.Slicznie wygladasz.Ale czy gin sie nie pomyilil z ta waga dzidzi.Jestes pewna ze az 2kg??? :ico_szoking:
Moja sis jest w 30tyg i jej dzidzia wazy 1,7 i gin sie martwi czemu takie duze.Podejrzewa ze szybciej zaszal w ciaze.Maja dylemat teraz.

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

17 lip 2008, 20:16

Pati Brzuszek juz niezle urosl.Slicznie wygladasz.Ale czy gin sie nie pomyilil z ta waga dzidzi.Jestes pewna ze az 2kg???
Moja sis jest w 30tyg i jej dzidzia wazy 1,7 i gin sie martwi czemu takie duze.Podejrzewa ze szybciej zaszal w ciaze.Maja dylemat teraz.
Wiecie,na czym polegaja te pomiary...Mierza dlugosci kosci i na tej podstawie komputer okresla wage.Jak dzidzia dluga to im wychodzi,ze ciezka.Moj Mateuszek urodzil sie w 32 tyg ciazy dlugi 46 cm-czyli bardzo dlugasny.Na usg przed porodem powiedzieli ze wazy ok 2kg -urodzil sie 1400 :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-07-17, 20:18 ]
Dodam ,ze urodzil sie z niedowaga,bo byl leczony w brzuszku antybiotykami-teraz lekarze mowili ze w tej ciazy dzidzia wazy 1430 w 28 tygodniu :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość