Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

10 kwie 2008, 16:13

Fintifluszka pisze:ostatnio jak jest śpiący i marudzi to dostaje smoka i jak automat buch od razu głowa na bok i szuka w co by się wtulić-dlatego zawsze ma koło głowy pieluchy tetrowe pozwijane w kłębki, to wtedy się wtula w pieluchę i jedną rączką sobie ją przyciska do buzi-przynajmniej mu smoczek nie wypada :ico_oczko: a drugą ręką miętosi kołdrę, albo jedną z pieluch, które go otaczają-wygląda wtedy słodziutko :ico_haha_01:



ha ha mój Krzycho robi dokładnie tak samo, ale numer
przyzwyczaił sie ze ma duzo pieluch zawsze koło buzi bo od początku mi ulewał dość mocno i zawsze pod szyjką jedna i koło buzi druga zebym go nie musiała co chwilke przebierac, a teraz juz sie tak nauczył ze nie zaśnie bez pieluch. az poszłam teraz zrobić mu fotke bo właśnie zasnął. zaraz wkleje.


wogóle Krzys mi dzisiaj dał w kość, od rana tylko mu zabawy w głowie i gadac z nim i nosić, teraz dopiero zasnął od 7 rano. niby próbował cos dwa razy drzemac ale to było po 10min i koniec, teraz widze ze usnąl mocniej - może da sie mamie pobawic na necie hi hi

no i młody juz nie śpi - ale ja mam z nim dzis. ide po niego moze poleży tu koło mnie na lezaczku

[ Dodano: 2008-04-10, 16:33 ]
aha no i o najwazniejszym zapomniałam. mój Krzys sie dzis smiał na GŁOS!!! :ico_szoking:
Juz raz tak słyszałma ale wydawało mi sie ze to nie to ale dzisiaj sie kilka razy smaił całkiem na głos he he, jak rozkosznie!!! :-D :-D :-D . marudzi mi tu troche na tym leżaczku

o teraz sie zajął wsuwaniem swojej własnej rączki - ostatnio czesto tak robi!!!

zaraz wkleje kilka fotek

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

10 kwie 2008, 16:52

tak mnie majka wita rano
Obrazek

a to sprawdzalam czy pasuje jej czapa
Obrazek

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

10 kwie 2008, 16:53

To jest to co zrobiłam chwilke temu jak jeszcze spał, bo teraz to sidzi mi na kolanach(-;

Obrazek

to Właśnie my. ale to z przed tygodnia

Obrazek

ogląda zabawkę -leżał tak z tą grzechotką chyba z pół godz

Obrazek

udaję grzeczniutkiego!

Obrazek

tak mały wygląda jaj ja siedze na kompie a on spi - sorki za bałagan

Obrazek

mój przystojniak

Obrazek

hmmmm......

Obrazek

kocham ten usmiech...

Obrazek

a to z gór z ostatniego weekendu.

Obrazek

Obrazek

no chyba dość tego.

[ Dodano: 2008-04-10, 16:54 ]
musze isc bo krzyczy
pa pa

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

10 kwie 2008, 16:55

marcia super fotki

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

10 kwie 2008, 16:57

marcia_pod pisze:ha ha mój Krzycho robi dokładnie tak samo, ale numer
Karol też ma fazę na pieluszkę :-D Jak zasypia to sobie nią przykrywa głowę a w resztę się wtula :-D

[ Dodano: 2008-04-10, 17:00 ]
Śliczne fotki :-D Marcia mamy takie same narzuty i fotele chyba też :-D taki sam stelaż mają moje
Iwona Twoja pannica się pięknie uśmiecha :-D

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

10 kwie 2008, 17:44

Jola_85 pisze:wpadam tylko powiedziec wam,ze z bioderkami Mirka wszystko ok,lekarz powiedzial,ze jak na 3msc ma sliczne stawy....

Super, my na kontrole idziemy 25.04.
iwona83, Majka ma fantastyczny uśmiech :-)
marcia_pod, świetne fotki, Krzysiu jest słodki, uśmiecha się prawie na każdym zdjęciu. Jak chce uchwycic usmiech Uli, to przestaje się smiac na widok aparatu i zaczyna mu się przyglądać.

marcia_pod pisze:o teraz sie zajął wsuwaniem swojej własnej rączki - ostatnio czesto tak robi!!!

Moja Ula, też ma fazę na wciąganie piąstek i strasznie się ślini :-)

[ Dodano: 2008-04-10, 17:51 ]
Goonia pisze:My mieliśmy podobnie :-D W zasadzie to telewizor kupilismy dopiero jakiś miesiąc temu, bo oglądaliśmy tv na kompie przez kartę telewizyjną. A tak w zasadzie przez rok nie mieliśmy tv wcale i też nie czuliśmy się z tym źle. Filmy i seriale ściągamy z netu, bo w tv mało co nam się podoba a co do reklam to jesteśmy wręcz chorzy, jak coś leci a tu nagle 20 min. blok reklamowy i jeszcze na dokładkę tv market do tego. :ico_zly:

To co Was skłoniło do zakupu?

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

10 kwie 2008, 17:55

pinko pisze:Jak chce uchwycic usmiech Uli, to przestaje się smiac na widok aparatu i zaczyna mu się przyglądać.


my przez to robimy kilka zdjec majka robi tak samo jak tylko zobaczy kamere lub aparat przestaje sie smiac i sie przyglada

dziewczyny moja majunia jeszcze spi ciekawe do ktorej bedziemy sie meczyc wieczorem

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

10 kwie 2008, 18:12

Hej dziewczyny,

troche sie nie odzywałamm ale ostatnio b internet nam muli a do tego zazwyczaj rano trafiałam na błąd na tt. Patryk cały cas okupuje komputer wiec wole go wyłączyc bo i tak nie mam szans zeby usiąść i spokojnie cos napisac. Teraz korzystam ze jest z Mackiem w drugim pokoju i sie bawią.


U nas wszystko ok. Później mam nadzieje ze uda mi sie Was poczytac. O, juz idzie mój łobuz

Buziaczki.

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

10 kwie 2008, 18:32

od wtedy co Was opusciłam tj. 16:54 Krzys cały czas płakał - wogóle nie wiem o co mu dziś chodzi. biedny cały dzie ń taki marudny i na rękach z nim trzeba. uffff na szczescie 10min temu dałam mu cycka i usnął, ale jak go chciałam włożyc do łóżeczka zaczął znów płakac, podałam mu szybko pieluche na buzie i na szczeście sie ułożył - śpi - zobaczymy jak długo!!

ide coś porobic. mam fure prasowania a przez małego nic dzis nie zrobiłam - dobrze ze tesciowa obiad zrobiła!!! no to pa moze jak Krzys pójdzie na nocke juz spac to zaglądne

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

10 kwie 2008, 18:42

marcia super fotki :-D :ico_brawa_01:
iwonka ale majusia fajna w tej czapie :ico_haha_01: :ico_brawa_01:

my wlasnie po spacerku i Miek zas marudzi..a tez ma faze na pieluche przy buzi :ico_haha_01:

ide skladac pranie cala sterte mam :ico_olaboga:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości