Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

28 maja 2009, 10:24

Katka, hej kochana :ico_oczko:
ja to coraz czesciej mysle ze zostane lipcowka :ico_olaboga:
na szczescie w nocy brzuch znow sie napinal i bolał :ico_sorki: :ico_sorki: jakas durna jestem chyba :ico_oczko:

Ja dzis zansnelam przed 3 pozniej od 5 do 6 nie spałam i tak wyglądała moja noc :ico_olaboga: Wymeczylam sie strasznie nie wiem dlaczego spac nie moge :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

28 maja 2009, 13:42

Witam czerwcowki
Ja dzisiaj w nocy mialam taki bol brzucha, ze ledwo doszlam do lazienki, pozniej musialam sie wysikac na stojaco, bo nie dalam rady nawet usiasc. Pozniej rano sie rozplakalam ze strachu, bo jak te skurcze sa tak bolesne to bedzie ciezko. Te wczesniejsze bole byly do zniesienia, a ten ostatni juz nie do porownania.

[ Dodano: 2009-05-28, 13:42 ]
nazwalabym ten skurcz takim rwaniem w dole brzucha

ewusia75
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 185
Rejestracja: 18 paź 2008, 22:51

28 maja 2009, 14:12

Witajcie
Nie mam ciekawych wiesci po wizycie u poloznej,nadal mam duza ilosc wod plodowych.No i najgorsze jest to ze oni podobno nic nie moga zrobic mam te dodatkowe usg 2 czerwca mam nadzieje ze wszytko bedzie dobrze i ze mala nie ma wodoglowia chociaz tez tego wykluczyc nie moga dopiero po narodzinach :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: !!!
Jestem zalamana mialam nadzieje ze jakos sie naprawi i wody sie unormuja a tu nic!
Caly czas placze,jutro przeprowadzka i brak internetu nie wiem do kidedy pozniej przeczytam co napisalyscie!
Trzymajcie sie

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

28 maja 2009, 14:16

mam nadzieje ze wszytko bedzie dobrze i ze mala nie ma wodoglowia chociaz tez tego wykluczyc nie moga dopiero po narodzinach
kochana na pewno wszystko bedzie dobrze :ico_sorki: :ico_sorki:
nie zamartwiaj sie tylko :ico_sorki:
A duzo wiecej tych wod jest niz powinno??

Awatar użytkownika
5thelement
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 275
Rejestracja: 27 kwie 2009, 11:09

28 maja 2009, 15:03

[quote="ewusia75"]Witajcie
Nie mam ciekawych wiesci po wizycie u poloznej,nadal mam duza ilosc wod plodowych.No i najgorsze jest to ze oni podobno nic nie moga zrobic mam te dodatkowe usg 2 czerwca mam nadzieje ze wszytko bedzie dobrze i ze mala nie ma wodoglowia chociaz tez tego wykluczyc nie moga dopiero po narodzinach

Kochana wierzę że teraz tylko czarne myśli chcą przychodzić do głowy ale na pewno wszystko jest dobrze i dzidzia będzie zdrowa i piękna:) trzymam kciuki

[ Dodano: 2009-05-28, 15:06 ]
ziolo007, mówią że ma boleć jak cholera - lecz łatwiej mówić gorzej to znosić, ale widocznie taką cenę trzeba zapłacić za bycie mamą... może warto zrobić sobie taką wizualizację polegającą na wyobrażeniu sobie jak to ma wyglądać łącznie z bólem nawet tym już najsilniejszym i znaleźć sobie jakąś rzecz, myśl która pozwoli nam się skoncentrować i oderwać nieco od tego bólu. Z doświadczenie (nie porodowego) wiem że wizualizacja pomaga choć w pewnym procencie.

[ Dodano: 2009-05-28, 15:07 ]
A ja właśnie dzisiaj już po obiadku - torbę spakowałam z mężem prawie całą, jutro mają dosłać nam łóżeczko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: już nie mogę się doczekać:)

Ilka79
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 929
Rejestracja: 05 wrz 2007, 04:14

28 maja 2009, 15:15

Katka mozliwe, mozliwe....

A ja tutaj codzinnie zagladam teraz juz z niecierpliwoscia kiedy nam sie to zacznie...a tu ciagle cisza, u mnie tez nic sie nie dzieje, wieczoram jak juz sie klade spac to sobie mysle, a moze jednak cos sie dzisiaj zacznie...chyba jednak doczekamy do czerwca.

ziolo007, ja pamietam jak przyjechalam do szpiatala kiedy rodzilam po raz pierwszy i sie jak glupia pilegniarki pytalam czy skurcze bola, a ona mi na to tak tak bola. Na poczatku sa mniej czestotliwe i mniej bolesna, brzuszek jak na okres boli ale pozniej zaczyna bolec i sa czeste.

ewusia75, mam nadzieje, ze bedzie wszystko dobrze, jestesmy dobrej mysli.

[ Dodano: 2009-05-28, 15:18 ]
ramonka, moze jak mala jest duza to wczesniej beda chcieli wywolac...no i nie boj sie nie przenosisz do lipca :ico_oczko: , z USG to chyba masz termin gdzies na poczatek czerwca, prawda??

[ Dodano: 2009-05-28, 16:18 ]
Dziewczyny czy wiecie moze czy wszystkie majowki juz urodzily?

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

28 maja 2009, 16:20

5thelement, ja wlasnie ostatniej nocy poczulam ten bol, nawet nie wyobrazalam sobie, ze to jest takie uczucie, doslownie jakby rozrywalo nam od srodka podbrzusze, az ciezko oddychac.
ewusia75, czytalam na temat nadmiaru wod plodowych i to,ze dziecko bedzie chore jest bardzo malo prawdopodobne. Ryzyko jest na prawde znikome. Nie dziwie sie,ze placzesz, to naturalne,ze sie martwisz. Najwazniejsze jest myslec o tym, ze nic nie jest przesadzone i istnieja ogromne szanse,ze urodzisz zdrowiutkie dzieciatko. Powiem Ci,ze ja przez cala ciaze boje sie o swoje dziecko. Wszystko oddalabym za jego zdrowie. Teraz to sie dla mnie najbardziej liczy.
Zastanawiam sie kiedy zacznie sie u mnie porod. Czuje,ze juz organizm prawie gotowy.

Ilka79
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 929
Rejestracja: 05 wrz 2007, 04:14

28 maja 2009, 16:34

Powiem Ci,ze ja przez cala ciaze boje sie o swoje dziecko. Wszystko oddalabym za jego zdrowie. Teraz to sie dla mnie najbardziej liczy.
Ja to samo, dla mnie nie jest wazne czy chlopczyk czy dziewczynka, wazne zeby wszystko bylo dobrze i dziecko bylo zdrowe.

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

28 maja 2009, 17:28

torbę spakowałam z mężem prawie całą, jutro mają dosłać nam łóżeczko
teraz juz chyba kolej na mnie - jutro sie za to zabiore :ico_sorki:
my czekamy na wozek, zamowilismy juz 2 tyg temu w piatek i jeszcze nie ma :ico_noniewiem:

USG to chyba masz termin gdzies na poczatek czerwca, prawda??
no niby wychodził az 1 czerwca, ale ja juz nie do konca w to wierze....
w pon wlasnie 5 mam wizyte ale prawdopodobnie tylko KTG wiec zobaczymy :-)
Dziewczyny czy wiecie moze czy wszystkie majowki juz urodzily?
chyba jeszcze jedna została :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-05-28, 17:29 ]
Udalo mi sie przespac po poludniu 2 godzinki i teraz pewnie zabiore sie za prasowanie pieluch bo w koncu je wyprałam :-)
Mam nadzieje ze jak T jutro wroci to jakies te noce troszke spokojniejsze beda :ico_sorki:

Ilka79
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 929
Rejestracja: 05 wrz 2007, 04:14

28 maja 2009, 17:38

ramonka, ale bardzo rozbiezne te Twoje terminy, kurcze moze jednak ten z USG bedzie bardziej prawdopodobny, a dokladnie wiedzialas kiedy mialas ostatnia miesiaczke? Ja przy pierwszej ciazy to wogole na to nie zwracalam uwagi i wogole terminu z miesiaczki nie mialam bo sama nie pamietalam kiedy mialam. Ale za to dokladnie znalam date poczecia :-D No z ta ciaza tez dokladnie wiem kiedy sie zaplodnilismy:)))

A ja wczoraj juz wszystko w pokoiku ulozylam, posciel zalozylam, ubranka mam wyprane, torbe tez przejrzalam i spakowalam, jedynie co to wsadzilam ubranko tylko dla dziewczynki, musze dokupic jakies dla chlopca, bo to nic nie wiadomo, albo jakies takie zeby bylo i dla chlopczyka i dziewczynki, tylko nie moglam nic w sklepach znalezc. Pare rzeczy jeszcze musze dokupic, ale to jutro jak mezus wyplate dostanie.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość