Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

12 sie 2009, 16:05

Hej

Kochane dzieki za troskę, nieodzywałam się bo zaraz po lekarzu pojechałam do mamy do Piotrkowa . W sumie to popatrzyła na wyniki przepisłam mu Esentiale raz dziennie prze mieisąc i potem kazała badania powtórzyć, powinno się poprawić . Powiedziała, ze to chyba po lekowe po tamtym rota jak brał antybiotyk i na kleszcza tez antybiotyk, więc może od tego.

a po za tym ja zabiegana piorę prasuję sprzątam bo w sobote wyjeżdzamy nad morze więc musze wszystko przygotować, nie lubie sie pakować zawsze za dużo nabiorę ciuchów, potem w połowie się nie chodzi, wiem o tym i i tak wezmę, hihi, oby pogoda była, widzę, ze dziewczynom dopisała moze nam tez się uda, zła jestemn tylko bo mam @ dostać, kostium sobie kupiłam i moze wcale nie założe przez to.

W Piotkowie byłam wreszcie u fyzjera pocieniowałam sobie i farbnęłam na brąz, hehe, mały był szczesliwy bo z babcia ciagle a nieodstępuje jej na krok.

Nie wiem czy jeszcze zajrze więc buziaki dla wszystkich :ico_haha_01:

Chloe- dzięki za fotki, wakacje się udały , super, piszesz , ze takie długie Ci sie wydają a mi przeciwnie jakby lato trwałao miesiąc mam wrazenie i zaraz znowu zima.
Apropos komarów dziś w nocy myślałam ze mnie cos trafi gryzł mnie co chwila nie nadazałam sie drapać a wstac mi sie nie chciało, zeby go złapać,

papa

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

12 sie 2009, 22:06

Hej!
Mery, co do komarów to już drugą noc cierpię!! :ico_zly: :ico_zly: Nawet mi pod kołdrę wchodzą :ico_zly: Nad morzem też miałam @, nie przeszkadzało mi to. Woda była taka ciepła, jak na Bałtyk, więc zaopatrzyłam się w OB :-D i używałam kąpieli. Najważniejsze, to nie zmarnować sobie urlopu :ico_haha_01:
maziu, ja miałam taki fotel rozkładany, ale dwuosobowy. Ale zanim kładłam prześcieradło, to układałam koc, żeby nie było zimno od podłogi. My Maciejowi kupiliśmy tapczanik (na wymiar stolarz nam zrobił). Nie żałuję, bo jest gdzie usiąść i mały ma dużo miejsca do spania.

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

13 sie 2009, 08:42

Witam z ranka :-) Moje dziewczyny pojechały do babci :ico_brawa_01: A ja zabieram się zaraz do pracy, wszystko powyciągam z ich pokoju żeby była pusty :-) Mam jeszcze dzis jechac do Katowic do męza żeby tam zobaczyc te foteliki. Chloee tak ale takie łóżko też zajmuje tyle samo miejsca jak łóżeczko, a mi chodzi żeby jak najwięcej zyskac miejsca bo ciasno maja w tym pokoju. Musze posprzedawac zabawki z fishera te stojace mała już się nimi nie bawi a tylko miejsca zajmuja. Więc jak któras jest chetna, albo jak której jest potrzebne łóżeczko tez sprzedaje i kojec (łóżeczko turystyczne).

Mery dobrze że mały wraca do zdrowia :-) Ja wczoraj byłam u bratowej ma synka w wieku naszych maluszków. I dowiedziałam się strasznych żeczy, w czerwcu mały zaczął chodzic do przedszkola. Wszystko było oki tylko tyle że jej chudł. Pani oczywiscie zapewniała że dziecko je. A on do domu przychodziła i wyjadała z lodówki co sie dało, ale panie upierałay sie że dziecko je. Po miesiącu schudł 1.5 kg. Zrobili mu wszystkie badania i były oki. Dopiero jak bratowa poszła do przedszkola i powiedziała że dziecko tyle schudło i że robą mu wszystkie badania. Panie się przestraszyły i od tej pory mówiły że dziecko nie je :ico_olaboga: Przedszkole oczywiście prywatne kupe kasy płaciła a dziecko głodzili :ico_zly: :ico_zly:

Ide cos zrobic :-) Miłego dnia życze :-)

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

13 sie 2009, 08:45

witam

Dojrzałam temat komarów, no u nas nie ma, trafiła się jedna franca :ico_zly: pochlala Wiki tak w rączkę, że jej napuchła na maxa i musieliśmy jechać do szpitala, tam dostała maść i czopek i przeszło, ale byłam przerażona....

Wiecie sądziłam, że jak mała pójdzie do przedszkola to będzie grzeczniejsza. Chodzi już 2 tyg, tam jest jak aniołek a w domu odtsawia takie cyrki, że hey. Dobrze że zaspypia po 20 bo bym oszalała...

A wy wciąż o tym morzu a mnie za tym tęskno

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

13 sie 2009, 12:36

Wpadłam na chwilke

Chloe- też sie zaopatrzyłam w OB choć dawno nie uzywałam, ale chyba nie będzie potrzeby bo wczoraj dotałam@ więc na wczasach bedzie luz, hihi udało mi się.

Jutro najgorsze pakowanie, nie lubie tego bardzo, dzisiaj jeszcze do tesciowej jedziemy na pare godzin bo za małym się steskniła, dobrze , ze juz wszystko poprałam i poprasowałam,

Asia- to nieźle strachu się najadłaś, ze aż tak jej spuchło, Kornel jak go pogryzą tez ma takie wielkie czerwone plamy i długo nie schodzą

Mazia- z tym przedszkolem tak bywa niestety, ja tez sie boje, ze mały nie będzie chciał jeść, bo w domu cięzko bywa

pozdrawiam i trzymajcie ię jutro chyba nie zdaze zjrzeć do napisania

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

13 sie 2009, 17:47

Hej
Mery udanego wypoczynku!
Maziu witaj po wakacjach
Asiu jakieś zmutowane te komary, ale dobrze , że pomogli Wiki

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

13 sie 2009, 19:00

Asiu jakieś zmutowane te komary, ale dobrze , że pomogli Wiki
na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo i tak samo wnerwiająco bzyczą :ico_oczko:
Jak się czujesz lepiej??? Jak brzusio

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

13 sie 2009, 21:15

bez zmian dalej wiszę w wc, ale już mi lepiej :-D
w poniedziałek idę na usg to dokładne, mam już stresa :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-08-13, 21:16 ]
aaaaaaaaaaa my już prawie 2 tyg bez butli i pieluchy :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

13 sie 2009, 22:21

:-D Cześć!
Brawo dla Jasia!
To i ja się pochwalę, chociaż to trochę dziwne :ico_noniewiem: Maciejowi wyszła lewa "5", tzn. ząb :-D , bo wy pewnie nie wiecie, co to wyrzynanie się zębów (czyt. nie pamiętacie :ico_haha_01: ) Jeszcze wyjdzie prawa "5" i dwie "6" i w końcu będę mogła przespać noc :ico_zly:
Małego jak ugryzie komar, to też ma takie duże, czerwone place i trochę czasu musi uplynąć, aż to zejdzie.
Jutro jedziemy na wieś, zatem do zobaczenia po weekendzie (w poniedziałek, może we wtorek) :ico_papa:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

13 sie 2009, 23:15

chloee a Maciej ma już 6, w szoku jestem, bo 6 to nie są mleczaki tylko już stałe zęby i zazwyczaj pojawiają się w okolicach 6 roku życia,a piąteczki gratuluję :ico_brawa_01:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość