Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

03 maja 2012, 22:32

kingoza, zazdroszczę szybkiego powrotu do formy..., u mnie kiepsko. Zauważyłam pewną prawidłowość, im mniej jem ze względu na chęć zrzucenia kilku kilo które jeszcze zostały tym mniej mam mleczka, im mniej mam mleczka mały mniej zje a ja nie chudnę wogóle, a jak jem normalnie to młody je do oporu ale za to waga stoi. Nadal zostało mi 7 kg i tak stoi od 3 tygodni :ico_placzek: Od wczoraj ćwiczę (skakanka, hula-hop), zobaczymy co to da, tylko żeby zapału mi nie zabrakło.

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

03 maja 2012, 22:37

witam

biedna evelka...mam nadzieje ze długo nie każą jej sie męczyć :ico_sorki: i do jutra urodzi. Sylwia pozdrów ją od nas. I super ze już jutro cie wypisują :-D

myszko a moze to uczulenie od słonca? wspołczuję puchnięcia. :ico_pocieszyciel:

ryba kingoza
gratuluje zrzucenia kilogramow pociążowych...ja wciąz borykam sie z czterema kilogramami :ico_wstydzioch:
am nadzieje ze sie uda. ja mam zamiar zrzucic 25 z tymi z ciazy. wiem ze bedzie ciezko.
bede trzymała kciuki aby sie udało :-D

serniczko a ty jeszcze z brzuszkiem...miałam cichą nadzieje ze juz Jerzyk jest po tej stronie brzuszka :ico_oczko: ale to już kwestia paru dni :ico_brawa_01:

[ Dodano: 03-05-2012, 22:40 ]
Nadal zostało mi 7 kg i tak stoi od 3
toż dopiero jesteś miesiąc po porodzie...ja już trzy miesiące i nadal 4 mam w zapasie :-P . W sumie miałam wiecej bo do połowy kwietnia miałam wilczy apetyt i nawet przytyłam, ale zaczełam wiecej chodzić na spacery i zaczełam mniej ostatnio jeśc to spadło mi w mig. No jeszcze te 4 i bedzie git :ico_oczko:

[ Dodano: 03-05-2012, 22:44 ]
a tak wogole to mamazuzi dawno sie nie odzywała na forum...mamuśko opisuj mi migiem porod i wstawiaj zdjęcia Julianka :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

04 maja 2012, 06:32

toż dopiero jesteś miesiąc po porodzie...ja już trzy miesiące i nadal 4 mam w zapasie :-P . W sumie miałam wiecej bo do połowy kwietnia miałam wilczy apetyt i nawet przytyłam, ale zaczełam wiecej chodzić na spacery i zaczełam mniej ostatnio jeśc to spadło mi w mig. No jeszcze te 4 i bedzie git :ico_oczko:
Ja myślałam, że te kg będą łatwiejsze do zrzucenia, ale nie wzięłam pod uwagę tego, że z wiekiem coraz trudniej pozbyć się "balastu" :ico_oczko:

Mój młody przeszedł dziś samego siebie, spał od 22 do 6 - chyba zacznę go budzić w nocy bo to nienormalne, tym bardziej, że mnie się wydaje że on nie rośnie. Popił i teraz sobie leżakuje.

Pięknej pogody w Wielkopolsce dzisiaj już koniec, pada ale ciepełko i ślicznie ptaszki śpiewają.

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

04 maja 2012, 10:55

Do zrzucasjacych wage- cierpliwosci... To zsbezpieczenie wagowe na mleko zacznie spadac ale w nie w tydzien czy miesiac. Nawet jak waga staje to nie na zawsze.
Ja zawsze za latwo chudne ale te ostatnie 5 kilo zawsze po ciazy spadalo mi po 5-6 miewsiacach. Ale za to na dobre.

Trzeciczy czwarty dzien ospy mamy.
Milena jest cala w kropki.
Jak dlugo beda nowe się pojawiac?
Jak szybko pecherxe zssychaja? Bo nasze nie chcA wcale...

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

04 maja 2012, 11:00

biniu_s, nie przejmuj się. niestety musisz jeść więcej, bo mleczko jak zauważyłaś sama może być w mniejszej ilości produkowane, bądź też potem może zanikać.
ja się nie odchudzałam w ogóle po ciąży. potem dopiero mialam okres chandry i wzięłam się za dietę Dukana i poszło ladnie mi to, ale potem głupia zaprzestałam ze wzgl na koszty tej diety i trochę wróciło. :ico_noniewiem: teraz niby utrzymuję wagę sprzed ciąży, ale jak to typowa kobieta, zawsze chciałoby się mieć mniej na liczniku wagi ;-)

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

04 maja 2012, 11:04

Martalka, oj nie pomoge ci co do ospy bo zuzka nie miala jeszcze
a jak u ciebie? jakies objawy poodu juz masz?

musze isc do sklepu kupc cos na weekend na obiad i w ogole nie mam pomyslu co.
moj maz ma w nastepny weekend kawalerski kolegi do ktorego mielismy isc na wesele i chyba nigdzie nie pojdzie bo ja jeszcze nie urodzilam a jak urodze to bedzie musial siedziec z zuzka no i na wesele tez nie pojdziemy.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

04 maja 2012, 11:13

wisnia3006, u nas dziś placki ziemniaczane. a w weekend ryż z sosem pomidorowym,pieczarkami,ogórkiem kwaszonym i piersi z kurczaka. tak na szybko, a jakie syte :ico_haha_01: i każdy zje, nawet Tobik.

a u ciebie jakieś oznaki? od czego to krwawienie z nosa? może z osłabienia?

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

04 maja 2012, 11:22

od czego to krwawienie z nosa? może z osłabienia?
maz sie smial ze zamiast z dolu to leci mi z nosa i za duzo krwi mam w sobie. ale mi sie wydaje ze to z oslabienia bo spie po 5godzin bo nie moge zasnac, dzis tylko spalam 8 ale to przez to ze sie ochlodzilo.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

04 maja 2012, 11:26

:ico_olaboga: mam nadzieję, że faktycznie to z osłabienia :ico_sorki: a oznak porodu żadnych póki co? chyba faktycznie znów przeterminujesz... a teraz kiedy do ginka?

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

04 maja 2012, 11:29

chyba faktycznie znów przeterminujesz... a teraz kiedy do ginka?
10 maja konczy mi sie zwolnienie a on kazal mi przyjsc 8 czyli dzien po terminie(stwierdzil ze pewnie i tak sie nie spotkamy, ale wrazie czego) i czuje ze wysle mnie do szpitala juz. jak ja tego nie chce

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość