Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

17 lip 2008, 20:20

My własnie jemy sobie jabłka są strasznie kwasne ale pyszne :-D przynajmniej mi smakują nie wiem co Antek na takie smaczki . Jareczek pojechał do pracy i znowu sama :ico_placzek: .
on dobrze wiedial -bo jutro nie mozemy jechac bo znajomi do nas przychodza Sklapy sa do 10 ale jak on wroci o 8 zje cos to juz nonono
marta to trzeba go wziąć przez kolano przełożyc i po gołej nonono paskiem ,chociaż nie bo moze mu się to spodobać :ico_haha_01: . tylko spokojnie , dasz mu popalić za to :ico_oczko:
Pati Brzuszek juz niezle urosl.Slicznie wygladasz.Ale czy gin sie nie pomyilil z ta waga dzidzi.Jestes pewna ze az 2kg???
No troszke duży, ale to po prostu będzie duży silny chłopak :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-07-17, 20:26 ]
Wiecie,na czym polegaja te pomiary...Mierza dlugosci kosci i na tej podstawie komputer okresla wage.Jak dzidzia dluga to im wychodzi,ze ciezka.Moj Mateuszek urodzil sie w 32 tyg ciazy dlugi 46 cm-czyli bardzo dlugasny.Na usg przed porodem powiedzieli ze wazy ok 2kg -urodzil sie 1400
Bardzo pięknie to wytłumaczyłaś , nie ma jak doświadczenie i co za tym idzie wiedza :-)

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

17 lip 2008, 20:46

Ja juz po wizycie u ginki :ico_brawa_01: , widzialam mojego ksiecia nie chcial sie za bardzo pokazywac ale na sam koniec wystawil pupe i pokazal nam swoje klejnociki :ico_szoking: , wiec pani potwierdzila na 100 procent chlopczyka :ico_sorki: :ico_brawa_01: ogladala jego stopki i raczki z dlugimi paluszkami :-),ze wszystko jest dobrze i mam sie nie schizowac :ico_szoking: :ico_szoking:, powiedziala, ze szyjka macicy wyglada na 30 tydzien, dzidzius ma wielkosc jak na 28 tydzien, ale za to jest ciezki wazy 1250 gram,nic mi nie zmieniala w dacie porodu jak na razie,a pokazala mi malego tez w 3d widzialm pepowine wygladala jak male perelki, no i oczywiscie slyne stopy mego synka, nie mogla sie ich nachwalic, bo tak ladnie je pokazywal :ico_oczko:, powiedziala, ze dzidzia ma polożenie miednicowe i to sie kwalifikuje na cesarke, ale jeszcze moze sie to zmienic i bedzie dobrze.

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

17 lip 2008, 22:02

widzialam mojego ksiecia nie chcial sie za bardzo pokazywac ale na sam koniec wystawil pupe i pokazal nam swoje klejnociki , wiec pani potwierdzila na 100 procent chlopczyka ogladala jego stopki i raczki z dlugimi paluszkami ,ze wszystko jest dobrze i mam sie nie schizowac , powiedziala, ze szyjka macicy wyglada na 30 tydzien,
No to super kochana :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A zdjecia masz?
28 tydzien, ale za to jest ciezki wazy 1250 gram
Oj nie jest wcale taki ciezki :ico_brawa_01: Fajnie,ze bylo widac ze chlopczyk,u mnie ciezko potwierdzic bo sie plecami ostatnio odwrocil,ale tez mam polozenie posladkowe i lekarze powiedzieli,ze sie jeszcze z 5 razy moze odwrocic,nawet tydzien przed porodem,wiec sie nie martwimy :-D

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

17 lip 2008, 22:13

adia26, fajnie tak zobaczyć maluszka jak się rusza w brzuszku , czekamy na fotke małego :)

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

17 lip 2008, 22:46

jutro wkleje zdjatko ale jak pisalam cos nie bardzo chcial pozowac do zdjec :ico_haha_01: wiec najlepsze to mam zdjecie jego stopy :-D :-D ,
moj chłop zadowlony z dzidzi i jego klejnotow :ico_noniewiem:, a pozniej jeszcze bardziej sie ucieszyl bo jego druzyna lech-Poznan wygrala jakis mecz wiec sie cieszy :ico_oczko: :ico_noniewiem:.
Milej nocki dziewczynki buziaki :-)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

17 lip 2008, 23:41

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: chyba kocham tego mojego meza :ico_oczko:
wiecie co on sam pojechal i kupil komoge i lozeczko :ico_sorki:
komode troszke inna niz ja chcialam ale tez ladna wiec sie juz sie nic nie odzywalam :-D mamy juz wszystko skrecone -wlasnie skonczylismy
Ale w pokoju balagan jak nic :ico_olaboga:
Zabieram sie za pranie jutro i mam nadzieje ze pod koniec tygodnia jak juz wszystko gdzies upchne to wklaje fotki :ico_brawa_01:
Wiecie co komode lozeczko i przewijak przestawialkismy 5 razy :ico_olaboga: i ciagle mi cos nie pasuje-pewnie jeszcze je poprzestawiam :ico_haha_01:
Teraz zostaly obrazeczki do przywieszenia
jutro wkleje zdjatko ale jak pisalam cos nie bardzo chcial pozowac do zdjec
:ico_brawa_01: wklejaj wklejaj :ico_sorki: i super ze malego sobie popodgladalas i ze wszystko ok :-D

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

18 lip 2008, 08:16

Witam sie porankiem :-D

ja juz na nogach, moje kochane w pracy wiec ja tez juz spac nie moglam niemoglam, zaraz ide robic sniadanko chlebek w jajeczku i kako, pychotka :-D
Pogoda z now do bani, w nocy padalo, a teraz tez nie jest lepiej, od rana pochmurno, zimno bo tylko 14 stopni, jejku czuje jakby byla jesien a przeciez to lato :ico_olaboga:
:ico_placzek:

Dzis leze do gory pupcia bo wczoraj posprzatalam mieszkanko i jestem zadowolona :-D
Obiad dla siebie mam spaghettii wzorajsza a mezowi cos szybkiego zrobie :-D
Pati Brzuszek juz niezle urosl.Slicznie wygladasz.Ale czy gin sie nie pomyilil z ta waga dzidzi.Jestes pewna ze az 2kg??? :ico_szoking:
Moja sis jest w 30tyg i jej dzidzia wazy 1,7 i gin sie martwi czemu takie duze.Podejrzewa ze szybciej zaszal w ciaze.Maja dylemat teraz.
:ico_placzek: :ico_placzek:

lekarz powiedzial, ze maly wazy prawie dwa kilo i ze jest to dobra waga i ze jest bardzo zadowolony ze maly tak dobrze sie rozwija w moim brzusiu


mmarta kochana to Ci maz niespodzianke zrobi,super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no to teraz masz juz pokoik prawie gotowy, koniecznie wklej fotki bo nie moge sie doczekac jak wyglada pokoik Igusi :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

18 lip 2008, 09:21

:ico_brawa_01: witam :ico_brawa_01:
U mnie tez pogoda straszna :ico_zly: zajadam sniadanko i wyprawiam meza da pracy :ico_brawa_01:
No i zabieram sie za pokoik :ico_brawa_01:
Tylko nie mam pojecia gdziue wstawic wozek ta gadole i fotelik samochodowy :ico_olaboga:
Marcin wczoraj stwierdzil ze gdybysmy mieli 6 pokojowa chate tez bysmy sie nie miescili :ico_olaboga: a to jest straszne :ico_noniewiem: no nic chyba wyniose do garazu ten wozk i to wszystko poowijam w folie i bedzie ok mam nadzieje :ico_sorki:
Lozeczko mi sie duze wydaje-w sklepie mi sie mniejsze zawsze wydawalo-ogl;adalam je wczesniej ze 3 razy :ico_oczko: wogole pokoj Igi mi sie malu wydaje bo kurde rzy podlodze idzie takie cos jak u nas sokoliki-i przez to nic nie mozna do konca do sciany dostawic :ico_zly: a Marcin stwierdzil ze nie bedzie tego na bank kul bo to nie jego chata i ma w nonono :ico_zly: no i bylam zla bo zawsze jak cos chce zeby zrobil to mowi ze w obcej chacie nie bedzie robil - no to kurde kupmy wraszcie swoja :ico_zly: to on wylatuje z tekstem ze bez sesu bo moze rok tu jeszcze zostaniemy bo on musi popracowac tez gdziendziej i taka rozmowa z idiota :ico_noniewiem: szkoda gadac...no nic

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

18 lip 2008, 10:31

czesc dziewczyny! witam sie juz z domku,wkońcu u siebie,to jest jednak prawda wszedzie dobrze ale w domu najlepiej,pomimo że za granicą ale we własnym kącie,my tez mamy uz wszystko tylko zostało łóżeczko i wanienka,ale to po przeprowadzce bo za 2 tyg,sie przeprowadzamy do większego domu,potem jeszcze coś napisze i dodam fotki,pozdrawiam

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

18 lip 2008, 10:38

czesc dziewczynki!Dopieroudalo mi sie podniesc tylek :ico_noniewiem: Ja za tydzien lub 2 kupuje wozek i to koniec zakupow :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Martunia,jak Twoj wozek sie prezentuje? Ja wlasnie Chicco zaplanowalam,bo wydaje sie w miare lekki i solidny.Ide coc zjesc,bo mnie az skreca z glodu :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość