co częściej robisz na obiad

1) zupę
19%
22
2) mięso + ziemniaczki + suróweczka
55%
65
3)zawsze z dwóch dań
9%
11
4)dwa dania + deser
3%
4
5)coś innego (czyli co)
14%
16
 
Liczba głosów: 118
JillyB
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 12 kwie 2013, 19:51

Re: co dzis masz na obiad

15 kwie 2013, 09:58

Dziewczyny potrzebuję pomocy! Robię remont w kuchni i mój chłopak pakując wszystko z szafek zapakował do kartonów wszystkie garnki. Mam do dyspozycji tylko patelnię na której wczoraj robił jajecznicę :-D no i kuchenkę jeszcze przez kilka dni. Macie jakieś pomysły na obiad z patelni?

tretinka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 79
Rejestracja: 15 lut 2010, 18:24

Re: co dzis masz na obiad

17 kwie 2013, 09:53

Dziewczyny potrzebuję pomocy! Robię remont w kuchni i mój chłopak pakując wszystko z szafek zapakował do kartonów wszystkie garnki. Mam do dyspozycji tylko patelnię na której wczoraj robił jajecznicę :-D no i kuchenkę jeszcze przez kilka dni. Macie jakieś pomysły na obiad z patelni?
z jedną patelnią może być cięzko, może właśnie jajecznica cały czas?:P

tretinka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 79
Rejestracja: 15 lut 2010, 18:24

Re: co dzis masz na obiad

17 kwie 2013, 09:54

Chyba, że jeszcze można sprobować coś z takich gotowych dań teraz różnych? Tylko czy to jest zdrowe...

JillyB
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 12 kwie 2013, 19:51

Re: co dzis masz na obiad

17 kwie 2013, 11:03

Dziewczyny potrzebuję pomocy! Robię remont w kuchni i mój chłopak pakując wszystko z szafek zapakował do kartonów wszystkie garnki. Mam do dyspozycji tylko patelnię na której wczoraj robił jajecznicę :-D no i kuchenkę jeszcze przez kilka dni. Macie jakieś pomysły na obiad z patelni?
z jedną patelnią może być cięzko, może właśnie jajecznica cały czas?:P
Oj nie, proszę, tylko nie jajecznica cały czas..... :ico_placzek: A może jakieś danie z makaronem? Da się coś przygotować na jednej patelni? No bo w końcu makaron to bardzo sycące danie :)

lilo

Re: co dzis masz na obiad

17 kwie 2013, 14:35

Jest sporo dań gotowych na patelnię - mieszanki warzyw,dania z makaronem itp,

Na patelni można zrobić również placki ziemniaczane, omlety, kotleta, zrazy czy inne mięso można usmażyć a jak masz kuchenkę z piekarnikiem to możesz jakąś zapiekankę upichcić.

JillyB
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 12 kwie 2013, 19:51

Re: co dzis masz na obiad

18 kwie 2013, 22:56

Jest sporo dań gotowych na patelnię - mieszanki warzyw,dania z makaronem itp,

Na patelni można zrobić również placki ziemniaczane, omlety, kotleta, zrazy czy inne mięso można usmażyć a jak masz kuchenkę z piekarnikiem to możesz jakąś zapiekankę upichcić.
No właśnie w tym problem, że chwilowo (do końca remontu) mam tylko patelnię :ico_oczko: ehh... Ci mężczyźni...
A macie może jakiś pomysł na danie makaronowe z patelni?

Awatar użytkownika
rapsodia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 85
Rejestracja: 20 maja 2012, 11:32

Re: co dzis masz na obiad

20 kwie 2013, 19:07

ciężko ugotować makaron na patelni. znam tylko jeden gotowiec który by temu sprostał. to było jakieś danie od Lubelli, ale nie pamiętam niestety nazwy ;(

lilo

Re: co dzis masz na obiad

20 kwie 2013, 21:52

Można wykorzystać makaron chiński który wystarczy zalać wrzątkiem.

Można też z pudła po prostu wyjąć to co ci potrzebne do gotowania.

Awatar użytkownika
donia1985
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 20 kwie 2013, 22:14

Re: co dzis masz na obiad

20 kwie 2013, 23:44

ciężko ugotować makaron na patelni. znam tylko jeden gotowiec który by temu sprostał. to było jakieś danie od Lubelli, ale nie pamiętam niestety nazwy ;(
to chyba chodzi Ci o Lubelle szybko z patelni, takie fajne danie do zrobienia właśnie na patelni - niebieskie opakowanie, podwójna saszetka: makaron+przyprawy,.
Szybkie do zrobienia i b. dobre, dostąpne w kilku smakach - jak dla mnie super

JillyB
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 12 kwie 2013, 19:51

Re: co dzis masz na obiad

21 kwie 2013, 18:09

Można wykorzystać makaron chiński który wystarczy zalać wrzątkiem.

Można też z pudła po prostu wyjąć to co ci potrzebne do gotowania.
No właśnie wyjąć z pudła nie mogę, bo kartony z garnkami przerzuciliśmy do znajomej sąsiadki - u nas za mało miejsca w mieszkaniu :)
A co do tej Lubelli, to droga ona jest? jest w sklepach? bo przyznam się ani reklamy w tv nie widziałam, ani w moim sklepie osiedlowym mi się w oczy nie rzuciło :)

Wróć do „Kuchnia - ulubione miejsce w domu ;-)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość