Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

28 kwie 2010, 11:45

jutro mam egzamin z prawka juz mam mega stresa
trzymam kciuki, będzie dobrze :-) Pamiętam swój jak mi noga drgała z nerwów że nie mgłam równomiernie gazu ddać :ico_haha_01:
inia1985, trzmam kciuki za mieszkanie :-)

my mamy szczepienie dopiero 19 maja ale może wcześniej sama zważę Piotrusia.

Rozmawiałam z koleżanką o dzieciach i jest w szoku że już myślę o kolejnym...za jakieś 2 lata góra trzy...
ale będę celować w marzec, kwiecień - nie chcę powtórki z góry ubrań na moim bobasie, z tej szarości dookoła. Myślę, że na wiosne fajnie będzie zająć się nowym życiem.

ehh tęsknię trochę za byciem w ciąży :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

28 kwie 2010, 12:01

Dzięki dziewczyny za kciuki, przydadzą się :-D

anetka607, ponoć to dobrze, jak dziewczynka jest do tatusia podobna :ico_oczko:

anusiek, jeśli chodzi o drugie dziecko, to jak wszystko pójdzie zgodnie z planem (a póki co wszystko jest na dobrej drodze), to działamy od września :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

28 kwie 2010, 12:29

anetka607, powodzenia na jutrzejszym egzaminie, trzymamy kciuki :-D No i Ładnie już Klara waży :ico_brawa_01:

anusiek, ja za samą ciąż nie tęsknie, bo nie było różowo, ale przynajmniej włosy mi sie tak nie sypały :ico_noniewiem: A dziecko tez planujemy tak za 2 lata ;-)

inia1985, podziwiam, że już od września zamierzacie się starać o kolejne dzieciątko :ico_sorki:

Wyniki odebrane. Bardzo się cieszę bo jest ok. Jakbym miała się czepiać to trochę za wysokie na czczo, ale ogólnie jest dobrze. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :574:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

28 kwie 2010, 13:06

my dzisiaj bylismy o 9:30 na szczepieniu, maz trzymal Kiare za raczki, pielegniarka za nozki, a lekarka szczepila. Ja stalam kilka krokow dalej z nadzieja, ze lekarka sie pospieszy i bede mogla szybko przytulic i pocieszyc corcie. W samochodzie zasnela szybciutko, do tej pory raz sie obudzila na mleczko i znow spi. Wazy prawie 6kg (5950g) i mierzy 63 cm (czyli tyle, ile ja przy urodzeniu).
Lekarka wspomniala, ze wg najnowszych badan powinno sie wprowadzac papki warzywne i warzywno-miesne po skonczeniu 4, a nie 6 miesiecy, bo mleczko mamy zawiera malo zelaza, cynku itp. Teraz czytam troche na ten temach na www-stronie tutejszego instytutu zywienia.
inia1985, Wikusia dluga, kolejna modelka rosnie :ico_brawa_01: i trzymam kciuki za szybka przeprowadzke :ico_sorki:
ogólnie jest dobrze.
dobre wiesci, na pewno Ci ulzylo

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

28 kwie 2010, 14:55

shiva- super że wyniki dobre

anetka-trzymam kciuki za prawko

inia- powodzenia z mieszknakiem, oby niedobry lokator się szybko wyniósł

helen- jak karmisz tylko piersią i dobrze się odżywiasz to wydaje mi się że spokojnie zaspokoisz wszystkie potrzeby małej do 6 miesiąca, no ale jak masz ochotę coś wprowadzic to też nie zaszkodzi.
anusiek- Adaś waży 7600g

Ja na razie z dziećmi pas :-D , za ciążą nie tęsknie specjalnie ale już za takim małym słodkim noworodkiem tak.

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

29 kwie 2010, 13:41

Ale tu dziś pustki :ico_szoking: :ico_olaboga:

Mój szkrab od wczoraj strasznie marudny, oby do weekendu jej przeszło, bo ciężko będzie wyjechać :ico_noniewiem:

Pruedence, :ico_brawa_01: dla Adasia, duży z niego chłopiec :-D
Helen, :ico_brawa_01: dla Kiary za wagę i dzielność przy szczepieniu.

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

29 kwie 2010, 16:24

Rzeczywiście pusto.

Ja dzisiaj byłam z Adasiem w ikeii kupić stolik i krzesełko dla Tosi na wieś i parę innych drobiazgów. Adasiowi udało się dzisiaj pierwszy raz obrócić z plecków na brzuszek :-D

[ Dodano: 2010-04-29, 16:24 ]
A i dzisiaj kończymy 4 miesiące :-D

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

29 kwie 2010, 16:25

Ale tu dziś pustki
od kilku dni przestoj, dziewczyny chyba zalatane...
bo ciężko będzie wyjechać
wybieracie sie gdzies na majowke?

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

29 kwie 2010, 16:59

Pruedence, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Adasia za to że się obrócił :-D No i wszystkiego najlepszego za te skończone 4 miesiące :ico_haha_01:
Super, ze zakupy się udały.

Helen, wyjeżdżamy do mojego brata i jego rodzinki :-D To Pierwsza wizyta Justynki u nich. A ja też już ponad rok tam nie byłam, bo musiałam leżeć. Tak więc będzie wesoło. Niestety czasu na net nie będzie.

Justynka znalazła sobie nową zabawkę. Otóż łapie podczas jedzenia w rączki butlę i wyciąga ją z buzi, przy okazji zaciskając szczęki. Potem z powrotem ją wkłada. Coraz bardziej jej dziąsła dokuczają.

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

29 kwie 2010, 17:10

Adasiowi udało się dzisiaj pierwszy raz obrócić z plecków na brzuszek
zdolny chlopczyk :-) i :ico_brawa_01: za 4 miesiaczki
Niestety czasu na net nie będzie.
ale sobie odpoczniesz i milo spedzisz czas :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość