Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

Re: Dzieciaczki 2007

15 paź 2012, 12:44

dobry :-D :-D

aniu jeszcze raz wszystkiego naj dla Hanulki :ico_brawa_01:
nie wiem czy pisałam czy nie....
zdjęcia bardzo ładne,rzeczywiście widać,że chyba wstydziocha załapała
prezenty super,naprawde.

pisałyście o zębach.Igorowi póki co nie wypadły,ale zaczynają sie ruszać dolne tzn 2.Ale kiedy one wypadną to nie wiem.Na razie tylko bardzo delikatnie sie ruszają.Igor co chwile sie pyta kiedy mu wypadną i czy to bedzie bolało..

musze wam powiedzieć,że w pt mieli przedstawienie z okazji Dnia Nauczyciela i akurat 5-cio latki przygotowywali apel.śpiewali piosenki,mówili wiersze.Byłam mega dumna z igora bo po raz pierwszy powiedział króciutki wierszyk do mikrofonu. Troszkę gości było bo i nauczyciele i emeryci a ja widziałam,ze jak zbliżała sie jego kolej to sie denerwowal bidulek.Ale bardzo ładnie powiedziła a ja normalnie unosiłam sie nad ziemią z dumy :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: zresztą jak każda mamachyba :ico_haha_01:

i tyle..
a jak pogoda u was..?u nas bardzo jesiennie,igor nawet chodzi w kurtce zimowej juz.Ale pewnie wy tez puszczacie juz w zimówkach.Kupiałm igorowi buty na zimę w ccc i teraz mnie meczy,ze chce je do przedszkola nosić.. ale jeszcze jest czas na buty zimowe.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

Re: Dzieciaczki 2007

15 paź 2012, 15:43

musze wam powiedzieć,że w pt mieli przedstawienie z okazji Dnia Nauczyciela i akurat 5-cio latki przygotowywali apel.śpiewali piosenki,mówili wiersze.Byłam mega dumna z igora bo po raz pierwszy powiedział króciutki wierszyk do mikrofonu. Troszkę gości było bo i nauczyciele i emeryci a ja widziałam,ze jak zbliżała sie jego kolej to sie denerwowal bidulek.Ale bardzo ładnie powiedziła a ja normalnie unosiłam sie nad ziemią z dumy :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: zresztą jak każda mamachyba :ico_haha_01:
.
nic dziwnego,że dumna byłaś,każda mama by była :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Igorka
a jak pogoda u was..?u nas bardzo jesiennie,igor nawet chodzi w kurtce zimowej juz.Ale pewnie wy tez puszczacie juz w zimówkach.Kupiałm igorowi buty na zimę w ccc i teraz mnie meczy,ze chce je do przedszkola nosić.. ale jeszcze jest czas na buty zimowe.
u mnie typowo jesiennie
Hania jeszcze w kurtce zimowej nie chodzi :ico_noniewiem: ma kurteczkę z lekkim polarkiem od wewnątrz i pod to zakłada sweterek albo bluzę i bluzeczkę na krótki rękaw :ico_noniewiem:
butki nosi adidaski póki co :-)

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

Re: Dzieciaczki 2007

15 paź 2012, 22:01

aniaj84 a skąd Ty jesteś?
Na południu Polski pięknie dziś było i lekko się ubieramy, rano było ponad 10 stopni.

No i brawa dla Igorka :ico_brawa_01:
U nas dzień nauczyciela bez oficjalnych wystąpień.

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

Re: Dzieciaczki 2007

16 paź 2012, 08:53

dziewczyny ja nie umiem cytować :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

kocura ja mieszkam w małej miejscowości,miasteczku kolo wągrowca.
no włąsnie u nas dziś było przepięknie,a ja igora w zimowej wysłałam :ico_puknij:
ta pogoda taka dziwna,nie wiadomo jak te "dziecioki" ubrać :ico_noniewiem:
a na weekend zapowiadają 20 stopni :ico_brawa_01:

co dzis porabiacie?
ja dzis sama,K ma wyjazd służbowy i wraca jutro
zaraz do mamci na kawcie jade

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

Re: Dzieciaczki 2007

16 paź 2012, 10:40

dziewczyny ja nie umiem cytować
jak masz szybką odpowiedź na dole to naciśnij na "pełny edytor" wyskoczy ci wtedy takie okienko z emotkami po prawej a jak na sam dół przeciągniesz to masz posty osób
zaznaczasz je tak jak wcześniej i naciskasz przy poście "cytuj" i już cytujesz :ico_oczko:
co dzis porabiacie?
:ico_duzepranko: :ico_pranko: :ico_odkurzanie: :ico_kawusia: :-D tak że jest co robić
mąż już do pracy pojechał,będzie najpóźniej po 19

Hanię dzisiaj puściłam do pkola bo zdjęcia robią a ona bardzo chciała |(wczoraj siedziała w domu bo okropnie kaszle),jutro ją zostawię w domku chyba i do końca tygodnia :ico_noniewiem: zobaczymy jak dzisiaj wróci
rano było ponad 10 stopni.
no to zazdroszczę bo u mnie chyba z 4 :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

Re: Dzieciaczki 2007

16 paź 2012, 12:03

dobra prubuję :-)
zaraz zobaczymy czy sie udało :ico_noniewiem:
autor: aniawlkp86 » dzisiaj, o 09:40

aniaj84 pisze:dziewczyny ja nie umiem cytować


jak masz szybką odpowiedź na dole to naciśnij na "pełny edytor" wyskoczy ci wtedy takie okienko z emotkami po prawej a jak na sam dół przeciągniesz to masz posty osób
zaznaczasz je tak jak wcześniej i naciskasz przy poście "cytuj" i już cytujesz :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

Re: Dzieciaczki 2007

16 paź 2012, 12:04

no chyba się udało
aniu jesteś niezastąpiona :-*

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

Re: Dzieciaczki 2007

16 paź 2012, 12:16

widać wyszło :-D

jeju ja się dalej przed kompem obijam :ico_wstydzioch:

na szczęście pranie się zrobiło to zaraz powieszę,a że mała zasypia to pójdę zaraz zwierzaki moje nakarmić i napalę na wodę co by posprzątać w końcu :-D

potem za troszkę ponad 2 h po Hanię na busa i koniec spokoju będzie...

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

Re: Dzieciaczki 2007

16 paź 2012, 12:34

ania ja też coś sie ogarnąć nie mogę
lenia mam
igor juz w domu,bo ja go po obiedzie odbieram.Kupiłam mu książeczki do pisania i rysowania bo tak to by tylko chciał tv albo laptopa
a na 14.00 na brwi ide do kosmetyczki bo zarosłam :-/

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

Re: Dzieciaczki 2007

20 paź 2012, 20:51

hej hej

a co tu tak ucichło co?

Hania ten tydzień w domu przesiedziała,znaczy poszła tylko we wtorek bo zdjęcia robili ;-) w poniedziałek już śmiga na nowo
wczoraj ją z ciekawości zważyłam i panna mi przytyła :ico_szoking: i to aż 2 kg od września! teraz waży 18 kg
Ostatnio zmieniony 20 paź 2012, 21:28 przez aniawlkp86, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość