Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

16 sie 2011, 16:57

Murchinson zdecydowałam się pójść do lekarza, zadzwoniłam, żeby małego zarejestrować i znów naszej pani doktor w tym tyg. nie ma :ico_sorki: jutro idziemy do innej, też takiej w miarę logicznej, bo dzisiaj też jej nie było, zobaczymy co powie. Co do atmosfery na przyjęciu, to tak mi się wydaje, że to przez ten pośpiech, rodzice pana młodego nie wyglądali na specjalnie szczęśliwych, a przyjęcie było u nich w domu :ico_noniewiem: ,

Mariola Ty tam się szykuj do ślubu, a zaległości na forum zdążysz nadrobić :ico_oczko:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

16 sie 2011, 17:58

hej dziewczyny :-)

Właśnie wsadziłam do piekarnika szrlotkę (sypaną :ico_oczko: ), Liwia drzemke zalicza, Pola poszła do babci :-) .

Maż praktycznie od rana na podwórku, większość cześć dnia rąbał i układał drzewo do kominka na zimę, teraz cos w garażu robi. Jutro mam nadzieję, spędzimy więcej czasu razem :ico_sorki: , musze pojechać jakiś telefon wybrać (może mogłybyście coś fajnego polecić!), a wieczorem mamy z Polą wizytę u dentysty.

murchinson to jakie mamy zęby zależy też od genów, może siostra lub mąż mają slabe, ciekawe jak u Poli będzie :ico_noniewiem:
Oby Mateuszkowi szbko zabki wyszły :ico_sorki: :ico_sorki:

emilia ja nad morze mam kawal drogi (jestem z Podkarpacia), takze z maluchami póki co taka podróz odpada, zreszta wolałabym pojechac na Chorwacje , czasowo tle samo wychodzi, a przynajmniej pogoda pewna :ico_sorki:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

17 sie 2011, 08:57

cześć :-D

Krzysiu śpi, ja chciałam iść umyć sobie włosy, a nie ma ciepłej wody :ico_zly: muszę sobie zagrzać. Na 12 idę z młodym do pediatry, ciekawe co powie na to uczulenie :ico_noniewiem:

NOWA my z mężem oboje mamy fatalne zęby, niestety rodzice nie zadbali o to, żebyśmy mieli ładne, dlatego ja sobie postanowiłam, że o Krzysia ząbki będę bardzo dbała, żeby nie musiał się później wstydzić jak my :ico_sorki:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

17 sie 2011, 09:44

czesc

co do zebow to my z mezem nie mamy takich slabych wcale, a Marcel ma pruchnice, tez dbamy jego zabki, odkad tylko potrafi chetnie je myje, chodzimy do dentysty, mial nawet leczone
pediatra kiedys mowil, ze mozliwe ze sa takie slabe, bo jak sie tworzyly zalazki zebow to w tym czasie czegos brakowalo mamie w organizmie :ico_noniewiem:
Na 12 idę z młodym do pediatry, ciekawe co powie na to uczulenie :ico_noniewiem:
daj znac co powie

a my mielismy isc na szczepienie w tym tyg., ale P jest w domu o 17 wiec nie zdazymy, a sdama sie nie wybieram :ico_wstydzioch: pojdziemy we wtorek
czasowo tle samo wychodzi, a przynajmniej pogoda pewna
tez tak uwazam

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

17 sie 2011, 10:18

Hej,
Mati wczoraj nie mógł zasnąć i marudził okropnie przez 2 godziny, D udało się jakoś go uspokoić na piłce i poprzytulał i usnął.
Nowa dziękuję za namiary. Może we wrześniu lub październiku tam się wybierzemy.
murchinson to jakie mamy zęby zależy też od genów, może siostra lub mąż mają slabe
Mojej siostrze zęby poleciały dopiero po ciąży, szwagier miał raz leczonego zęba no ale nie wiadomo jak to wyglądało wcześniej u dziadków i w dalszej w rodzinie.
pediatra kiedys mowil, ze mozliwe ze sa takie slabe, bo jak sie tworzyly zalazki zebow to w tym czasie czegos brakowalo mamie w organizmie :ico_noniewiem
To samo usłyszała moja siostra od dentysty.
a my mielismy isc na szczepienie w tym tyg., ale P jest w domu o 17 wiec nie zdazymy, a sdama sie nie wybieram :ico_wstydzioch: pojdziemy we wtorek
Właśnie miałam pytać kiedy idziecie na szczepienie.
Markotka daj znać co powiedziała pediatra.
Co do pewności pogoda gdziekolwiek to..nigdy nie ma gwarancji na 100%. Znajomi 2 lata temu polecieli na Majorkę-miało być ciepło, słonecznie i bezdeszczowo przez 2 tyg., było ale dwa ostatnie dni przez resztę czasu lało cały czas, a kilka dni nawet tak mocno że nie wyszli z hotelu. Nawet obsługa w hotelu była zdziwiona taka pogodą bo podobno w tym okresie jak oni byli to nigdy deszczu nie ma. Fakt, gdybym miała wybierać Polska czy zagranica (ciepła strefa bo Alaska to nie dla mnie) to wolę to drugie.
Mariola Ty się nie przejmuj forum, szykuj się do ślubu. To przeprowadzacie się tam gdzie Twój przyszły mąż studiuje? Ja już teraz składam Wam życzenia, bo w sobotę wyjeżdżam wszystkiego naj..., spełnienia Waszych wspólnych marzeń :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:
Czekamy na zdjęcia ze ślubu i chrzcin.
A, jutro w Lidlu mają być ubranka dla maluchów.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

17 sie 2011, 15:10

Byliśmy u lekarza, pani doktor twierdzi, że wysypka i sapka są alergiczne i w związku z tym dostaliśmy receptę na Bebilon Pepti, już jedną porcję z miarką BP młody wypił :ico_oczko: Poprzednia pediatra twierdziła, że to niekoniecznie od mleka i dała maść, która g.... pomogła, zobaczymy jak będzie z mlekiem.

Emilia na szczepienie możesz iść spokojnie tydzień później, nic się nie stanie :-)

Murchinson ząbki Mateuszka męczyły? Dajesz małemu cały czas Debridat na kolkę czy już odstawiłaś?

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

17 sie 2011, 16:57

A, jutro w Lidlu mają być ubranka dla maluchów.
wlasnie sie wybieram jak P wroci z pracy, tylko ciekawe czy cos jeszcze bedzie po poludniu :ico_olaboga:

markotka, oby po mleku minelo :ico_sorki:
Emilia na szczepienie możesz iść spokojnie tydzień później, nic się nie stanie :-)
wiem, wiem, z Marcelem bylam na tym samym szczepieniu jak mial 4 miesiace

Awatar użytkownika
mama Izuni
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 15 lut 2010, 01:30

17 sie 2011, 17:27

Cześć dziewczyny.
Ja już od tygodnia jestem w domu ale możecie mi uwierzyć, że dopiero odpaliłam kompa i wiecie od wykłam pisać i tam dziwnie teraz mi się pisze, że szok.
Nad morzem super było, pewnie bym została gdyby nie mój brat. On to istny odmieniec. Nie ma dzieci i np potrafił przyjechać po pracy do domu i twierdzić, że dzieci powinny już spać bo on jest. :ico_puknij: Ma 30 lat i zero styczności z dziećmi.
Ja mam prababcie Izy i Ady w gościach i też tak dzień leci, że szok. Dziś Iza była autobusem i tramwajem na lodach w mieście. Dawno nie była i taką frajdę miała, że bania mała. Była z teściową więc ja się wzięłam za okna bo już mi z jednej strony z rusztowania zeszli.
Tak jeszcze to wczoraj mieliśmy z M rocznicę (jak ten czas leci). Ada nosi rozmiar 74. Włosy nic jej się nie wytarły i jedno co złe wieści to to że musi mieć usg między-czaszkowe ale to chyba lekarz panikuje.
Tak patrzyłam na wasze (dla mnie nowe zdjęcia) to wasze skarby już takie duże, że aż szok. Ja po Adzie tego nie widzę tylko po ciuszkach. Wczoraj pakowałam ostatnie 68 do kartonu, pamiętam , że Iza to tak 5 miesięcy miała przy 74 rozmiarze.
Mykam teraz pranie wieszać, bo jest tak ładnie, że jak M wróci do domu to chcę pójść na spacer. Ostatnio to tej pogody było jak na lekarstwo i trzeba korzystać.

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

17 sie 2011, 17:50

Murchinson ząbki Mateuszka męczyły? Dajesz małemu cały czas Debridat na kolkę czy już odstawiłaś?
Tak to przez zęby. Debridat odstawiliśmy już dawno temu ( w sumie brał go z jakieś 2-3 tyg., już dokładnie nie pamiętam). Trzymam kciuki by mleko zasmakowało i pomogło Krzysiowi.
Mama Izuni wszytskiego naj... dla Ciebie i męża :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:
To usg robi się przez ciemiączko. Sądzę, że ten lekarz coś źle Ci powiedział i niepotrzebnie starszy. Co do włosków to Mateuszkowi teraz zaczynają mocniej wypadać, a że ma ciemne to widać je na jasnych pieluszkach które kładę pod główkę. Nie martwię się tym bo od razu rosną mu kolejne i łysina jak księżyc w pełni mu raczej nie grozi :ico_oczko: D śmieje się, że teraz młody ma fryzurę na prałata-wytarło się z tyłu i trochę po boku (taki pasek), na dole i na czubku ma długie włoski, które można zaczesać by nie było widać braków z tyłu. My rozmiarówkę 62 to maks. jeszcze 2 tyg. ponosimy bo już większość z 68. A brat to ma ma pomysły-fajnie by było gdyby dzieci ot tak na zawołanie szły spać.

[ Dodano: 17-08-2011, 17:52 ]
Markotka a dalej masz podawać Krzysiowi kropelki czy już powoli odstawiać? Może ten ból brzuszka to przez uczulenie na mleko i nie będą krople teraz potrzebne.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

17 sie 2011, 18:52

mamaIzuni fajnie, że zajrzałaś :-D wszystkiego najlepszego dla Was z okazji rocznicy :ico_buziaczki_big: a my nosimy jeszcze część rzeczy na 56 :ico_haha_01: część na 62 i niektóre 68, rozmiary chyba są porąbane, bo za duża rozbieżność :ico_oczko:

Murchinson pierwsza porcja małemu smakowała, wypił 120 o dziwo. Kropelki jeszcze daję i właśnie zapomniałam pediatrę zapytać o nie. Jak przejdziemy całkiem na pepti, to zacznę stopniowo odstawiać i zobaczymy co będzie, nie wiem tylko czy BioGaię też odstawić :ico_noniewiem:

Wyobraźcie sobie, że Krzysiu zasnął o 15:00 i nadal śpi :ico_szoking:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość