Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Niemcy

01 gru 2012, 19:51

JoannaS, sproboj na Gmailu zalozyc :) on światowy :)

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

Re: Niemcy

01 gru 2012, 20:01

Znalazlam web de i tam zalozylam. ale dziekuje :ico_prezent:

i jak tylko na ebay`u wpisalam niemiecki email od razu udalo mi sie tam zalogowac. :-)

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Niemcy

04 gru 2012, 17:10

Hej dziewczyny

Joanna widze ze sobie juz poradzilas moj maz to ma na yahoo.de poczte.. :ico_haha_02:

Zima sie zaczela a dzisiaj juz brzydka pogoda.. w Niedziele bylismy w Obersdorfie zobaczyc skocznie i gory ale pogoda sie nie nadawala zupelnie do jazdy oby tak nie bylo jak bedziemy jechali do pl :ico_sorki: :ico_sorki:

Dzisiaj leje a ja normalnie pol dnia spie :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
Synek super sobie juz radzi w przedszkolu.. jestem baardzo zadowolona :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Niemcy

11 gru 2012, 11:45

Hej dziewczyny

Co u Was jak po mikolaju?? Co dostały Wasze dzieci??
I jak przygotowania do Świat?? Jedziecie do Polski czy robicie tu??

Hop Hop :ico_haha_01:

a my nadal jestesmy w staraniach o dzidziusia.. Zaczynamy nowy cykl...

atka_1987
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3544
Rejestracja: 22 mar 2009, 16:47

Re: Niemcy

07 sty 2013, 21:11

:-)
Ostatnio zmieniony 11 cze 2016, 16:23 przez atka_1987, łącznie zmieniany 1 raz.

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

Re: Niemcy

07 sty 2013, 21:48

Szczesliwego Nowego Roku :ico_urodzinki:

Dziewczyny zycze Wam abyscie szybko zafasolkowały :-D Uda sie na pewno. Nie nalezy tracic nadziei.

U nas OK>
Zaczęła sie szkoła i zaczeło sie przedszkole. :-)
Wiec wkoncu mam troche ciszy w ciągu dnia.

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Niemcy

09 sty 2013, 16:31

Hej dziewczyny

Tak sie skupilam na watku staraczek ze zapomnialam o tym :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: ale mnie olsnilo...

atka fajnie bedziemy sobie kibicowac... chcialabym zeby sie udalo w tym miesiacu.. ale zobvaczymy :ico_sorki: :ico_sorki:

My wrocilismy z Polski dokladnie 2 stycznia w drodze dostalam okres wiec lekko sie podlamalam.. w dodatku mialam zapalenie gardla i bolaly mnie uszy ze szokj ale dostalam tu od sasiadki tabletki propolisowe po 2 mi przeszlo :ico_szoking: :ico_szoking:
Do tego zabralam do siebie na 3 tygodsnie brata i momentami sie denerwuje bo ja taka poukladana raczej jestem a on po wypadku lekko chory tzn psychicznie nie do konca ok... i mnie zaczynaja pierdoly wkurzac a najbardziej jak wychodzimy a on pluje na lewo i prawo :ico_nienie: :ico_wstydzioch: :ico_sorki: no nic po 20 przyhhjezdzaja juz rodzice... i on z nimi wraca...

Adas wrocil do przedszkola takze wszystko gra... :-D

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Niemcy

15 sty 2013, 11:43

Hop hop... :ico_haha_02:

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

Re: Niemcy

15 sty 2013, 11:46

Witam. Moje dziewczyny byly lekko chore ale po 40st goraczce zostal katar i lekki kaszel. Maja nie byla wczoraj w szkole ale dzis ją pusciłam.
Ale boje sie tak bo ponoc szkarlatyna panuje. :ico_placzek:
Nie wiem jak ją osłonic przed tym czymś.
Jak myslicie co mozna zrobic zeby sie nie zaraziły?
Nie ma opcji zeby Maja siedziała w domu. To jest szkola a ja nie dam rady nadrobic zaległosci.

Dzis ja zafaszeruje mlekiem z czosnkiem, moze czosnek zablokuje ta chorobe :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Nadzieja matką głupich :ico_puknij: :-D

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Niemcy

15 sty 2013, 12:32

Joanna u nas ten sam problem :ico_sorki: Szkarlatyna jest w przedszkolu ale mlodego zatrzymalam w domu bo lekko podziebiony tzn katar ma... ale dzwonilam do cioci wczoraj ona jest lekarzem i pytalam to powiedziala ze moze sie zarazic jesli jest podziebiony.. Choc u nas w Polsce szczepiony byl bo mamy szczepienie na szkarlatyne.. i tak na 2 babka wrozyla... ehhh zostawilkam go w domu jednak...

Wogole mialyscie dziewczyny problem z Antena sat? Kurde mu wzielismy i okazal sie maly mankament,,, poza balkonem nie mozemy jej nigdzie zawiesic... Wiec jest lipa bo z balkony sygnalu nie zlapiemy :ico_placzek: i normalnie podlamalismy sie jak nie wiem... :ico_zly:

W dodatku wczoraj znow problem z sasiadka no taka malpa jest ze szok wczoraj dzwonila 2 razy otwieralam po dzwonku i nikogo nie bylo a potem slysze ja na klatce jak sie do naszego sasiada z boku na nas drze ze glosno jest a byla godzina 14.30 wdepnelam dopiero z przedszkola i wlaczylam sobie muzyke takz eby szykujac obiad w kuchni slyszec :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: nie no zwariuje!!!!

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość