Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

29 kwie 2010, 18:57

Shiva, super, że wyniki dobre :ico_brawa_01: i miłego weekendu majowego. Na pewno będzie udany, byleby pogoda się utrzymała :-)

Helen, Kiara jest drobniutka, ale to dobrze, w końcu jest dziewczynką. Ja to mam tylko nadzieję, ze Wika nie będzie wyższa ode mnie (178), bo póki co rośnie w zastraszającym tempie...

Pruedence, ty już masz dwójeczkę dzieciaczków, też bym tak chciała, bo nie ma to jak rodzeństwo :-D brawa dla Adasia za skończone 4 miesiące :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja dzisiaj dopiero pita wypełniłam. Nie wiem czy kiedykolwiek mi się to zmieni, ze wszystkim jestem zawsze na ostatnią chwilę :ico_olaboga: Niusia dzisiaj cały dzień na powietrzu. Tak fajnie wszystko oglądała, jak nosiłam ją na rączkach :-)

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

29 kwie 2010, 20:52

inia- ważne że wypełniony, ja robiłam swojego sama i jeszcze zmieniałam urząd więc zapewne mnie wezwą do poprawki jak znam życie:) Cały dzionek na polu to się Wika dotleniła.

Shiva- fajnie, że wyjeżdżacie, ja też wybywam na wieś a tam nie mam netu, ledwo zasięg łapie na smsy.

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

29 kwie 2010, 22:19

Kiara jest drobniutka,
ale i tak jest co nosic :ico_oczko: na siatkach percentylowych jest dokladnie po srodku, wiec rozwija sie dobrze :-)
Niusia dzisiaj cały dzień na powietrzu. Tak fajnie wszystko oglądała, jak nosiłam ją na rączkach
Kiara tez zadowolona, jesli pokazuje jej sie na raczkach swiat :-) a dzisiaj mielismy letnia pogode, 25 stopni i sloneczko. Od jutra ma sie ochlodzic i padac deszcz.
ja też wybywam na wieś
my sie nigdzie nie wybieramy, tu 3 maja to dzien pracujacy, nie mamy dlugiego weekendu. W dodatku w niedziele maz pomaga przyjacielowi w przeprowadzce, wiec bedziemy same w domku...

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

30 kwie 2010, 09:12

hej ja wpadlam sie pochwalic ze zdalam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

wcale sie nie denerwowalam egzaminem tylko tym ze male dziecko w domu i mialam wszystko w d.. aby szybko skonczyc i do domu

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

30 kwie 2010, 09:19

anetka607, gratuluje :ico_brawa_01:
a my wczoraj pol dnia na plazy spedzilismy :-) Lenka ma od kilku dni histerie :ico_puknij: zmeczona a przy zasypianiu drze sie jakby ja ze skory obdzierano :ico_olaboga:
u nas dzis tez pieknie wiec pewnie pojde z dzieciakami na plac zabaw :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

30 kwie 2010, 10:41

anetka607, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: gratulacje :-D Cieszę się, że zdałaś. Taki podejście jest czasem najlepszym rozwiązaniem :ico_oczko:

dorotaczekolada, Justynka ma tak samo. Wieczorami jest taka histeria, że nic nie pomaga. Wczoraj byłam z nią na spacerze koło 18, bo jeszcze ciepło było i większość czasu musiałam ja nieść, bo tak się darła :ico_olaboga:
Super, ze spędziliście miło czas na plaży :ico_brawa_01:

Helen, to najważniejsze, ze się dobrze rozwija. Przecież każde dziecko jest inne. Jedne są drobniutkie a inne większe. Najważniejsze by było zdrowe :-)

Pruedence, udanego pobytu na wsi. Zawsze to człowiek trochę odpocznie od tego zgiełku.

inia1985, ważne że zaniosłaś. My też dopiero w poniedziałek oddaliśmy nasz pit. Po co się spieszyć, jak trzeba dopłacić :ico_zly: Mam tylko nadzieję, ze w przyszłym roku mój pracodawca nie popełni błędu i obejdzie się bez dopłat :ico_nienie:

Justynka mnie dziś zaskoczyła. Nie dość że obróciła się w poprzek w łóżeczku to jeszcze nóżką włączyła sobie karuzelę. Mało tego - ona już zaczyna dosięgać do maskotek :ico_szoking:

[ Dodano: 2010-04-30, 10:53 ]
To z dzisiejszego ranka:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

30 kwie 2010, 10:59

Shiva- super fotki, a Justynka już taka duża :-D

Helen- szkoda, że nie macie długie weekendu,, ale macie za to na pewno jakies inne święta których tutaj nie ma.

anetka- gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A Adaś od wczoraj ma czusciutką skórkę, nasze zabiegi skutkują :-D

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

30 kwie 2010, 12:29

anetka607, gratulacje :ico_urodzinki: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
większość czasu musiałam ja nieść, bo tak się darła
u mnie prawie kazdy spacer tak wyglada :ico_haha_01: wozka nie potrzebuje :ico_oczko:
A Justynka jaka slicznotka i juz taka duza i zwinna dziewczynka :ico_brawa_01:
Kiara tez caly ranek sie gimnastykowala, nogi i pupa ciagle w gorze :-D na boczki ladnie sie przekreca, ale na brzuszek jeszcze nie calkiem jej sie udalo... Lezac w wozku tak sie na boki kreci, ze nogi z niego wystawia :ico_szoking: musze ja miec caly czas na oku... i po raz pierwszy super zadzierala glowke do gory z lezenia na brzuszku :-)
Adaś od wczoraj ma czusciutką skórkę, nasze zabiegi skutkują
super, oby tak dalej :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

30 kwie 2010, 13:45

Hejka :-D

My dzisiaj jesteśmy u mojej mamy. Znów piękna pogoda, więc trzeba to wykorzystać. Babcia robi Wice plac zabaw na podwórku. Normalnie moja Córcia ma za dobrze :ico_oczko: Ma zjeżdżalnię, piaskownicę, piłkę, huśtawkę, a od cioci dostała zabawki do piachu :ico_haha_01: Niech teraz szybko rośnie :-D Ten plac zabaw to mój tato obiecał zrobić Wice...

Helen, piękna zmiana w podpisie :ico_brawa_01: Kiara jest prześliczna :-)
rozwija sie dobrze :-)
i to najważniejsze :-) Ja swoją Wikę wolę trochę ponosić, bo jak leży w wózku, to od razu zasypia (więc o żadnej gimnastyce w wózku nie ma mowy), a później wieczorami robi meksyk.

anetka607, wielkie gratulacje :ico_brawa_01: Możesz być z siebie dumna :ico_brawa_01:

dorotaczekolada, super, że macie tak blisko do plaży :-D

Shiva, ale Justynka jest sprytna :ico_brawa_01: i baaaardzo ładna :-)

Pruedence, super, że Adasia skórka wygląda lepiej :ico_brawa_01: Oby tak dalej

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

30 kwie 2010, 14:10

Znów piękna pogoda
u nas z wczorajszych 25 stopni zostalo 15, a za oknem ciemno, wietrznie i mokro...
Ma zjeżdżalnię, piaskownicę, piłkę, huśtawkę, a od cioci dostała zabawki do piachu
super taki plac zabaw, latem Wikusia bedzie juz w piachu siedziec :-)
Ten plac zabaw to mój tato obiecał zrobić Wice...
to pewnie troche mu szkoda, ze nie mogl swojego planu zrealizowac, ale bedzie sie przygladac wnusi podczas zabawy...
piękna zmiana w podpisie :ico_brawa_01: Kiara jest prześliczna
dziekujemy :ico_wstydzioch:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość