Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

29 paź 2010, 13:20

No ja tez za obiad sie wzielam, rybke dzisiaj mamy
Moja mala rownie rozbrykana w brzuszku, juz ja pod zebrami zaczynam czuc :-D
A zaraz moj mezulek z pracy wroci, to moze gdzies wyskoczymy razem na jakis spacerek, bo wieczorkiem On znow do pracy

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

29 paź 2010, 13:26

Napiszę coś i ja ;) ostatnio coś w ogóle czasu nie mam :ico_olaboga: no i tak jak u Was milion dolegliwości.. najbardziej dokucza mi ból spojenia łonowego i twardnienie brzucha. Cieszę się że kilka dni wolnego przed nami bo mam zamiar odpocząć. W ub. tygodniu sobotę i niedzielę miałam relaks bo męzuś posprzątał, zrobił obiad, a ja sobie leżałam :-D Po takim odpoczynku 3 dni mnie nic nie boli, ale jak się rozhulałam w pracy, to od wczoraj ledwo chodzę. Wieczorami mam takiego lenia, że nawet nie chce mi się nic gotować i przez cały tydzień chyba raz był obiad :ico_wstydzioch: dobrze że Zuzia zje u babci (ja też teraz coś Wojtusiowi wrzucę u babci) no i dobrze że mnie raz mąż zaprosił na obiad.. tak się narzarłam że miałam spokój na dwa dni :ico_oczko:
W tym tygodniu udało nam się kupić działkę taką rekreacyjną na ogródkach.. nie wiem czy Wam pisałam. Bardzo się cieszę, bo będę miała gdzie z dzieciakami jeździć.

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

29 paź 2010, 13:28

ja pod żebrami nie czuję :-) ale potrafi brykać całty czas bez przerwy :-D

a ja sobie teraz zmażę ziemniaczki bo mam na nie ochotę, teraz się trochę hamuję z jedzonkiem.. bo ppoo porodzie i tak zaczynam ćwiczyć, - dobrze że chociaż swoją siłownię mamy :ico_sorki: tylko mi orbiterek M musi naprawić

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

29 paź 2010, 13:28

hej dziewczyny

dziekuje za pochwale brzuszka :ico_sorki: :-)

mania trzymaj sie kochana , to na pewno trudny okres cie czeka :ico_pocieszyciel:

basia :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: ale z nas zanawczynie :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
teraz jak mnie oswiecilas to widze wargi :ico_haha_01: :ico_haha_01: po prostu one przeciesz sa duze i opuchniete u tach dziewuszek :-)
a zdjecie w avatarku super dodalas :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

pinko wspolczuje nocki, oby ta byla lepsza :ico_sorki: :ico_sorki:

agniecha witaj
podaj jeszcze raz termin porodu to wpisze cie na 1 stronke , wieczorem :-)
ja mam pierwszego synka a teraz bedzie corcia i tez mieszkam za garnica
ale troche przechlapane masz w pracy
u nas jak siedzisz w biurze i sie dobrze czujesz to do konca pracujesz
a potem masz wybor alebo isc na pol roku macierzynskiego i dostajesz 100% wyplaty
albo na rok i dostajesz wtedy 80%
ale tez nie koniecznie ty musisz isc na macierzynski bo twoj maz moze cie zastapic i wtedy jego sie tycza takie same zasady :-)
a jak pracujesz np w fabryce to nie pamietam do ktorego miesiaca mozna pracowac , ale jak idziesz na zwolnienie to 100% masz platne

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

29 paź 2010, 13:29

witajcie dziewczyny

buzok, a jednak szpital???mam nadzieję, że szybko odkryją przyczynę Twoich zasłabnięć.

manenka śliczny brzuszek i super zgrabny :ico_brawa_01:

witam nową :ico_ciezarowka:

mania bardzo mi przykro :ico_placzek:

b@sia, to ja zgaduję co jest na fotkach :-D

1. stopka
2.rączka
3 buźka
4 pupka dziewczynki :-D
5 nie wiem :ico_noniewiem: :-D
zgadłam????

bardzo ładny awatarek :-)

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

29 paź 2010, 13:30

niedzielę miałam relaks bo męzuś posprzątał, zrobił obiad, a ja sobie leżałam :-D
ale szczęściara :ico_brawa_01:
W tym tygodniu udało nam się kupić działkę taką rekreacyjną na ogródkach.. nie wiem czy Wam pisałam. Bardzo się cieszę, bo będę miała gdzie z dzieciakami jeździć.
o to gratulacje :ico_brawa_01: fajnie mieć swoją działeczkę :) a ogólnie mieszkacie w domu prywatnym czy w bloku?

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

29 paź 2010, 13:32

Nell u mnie tez szaleje w brzuszku
czy obudze sie o 1 w nocy czy 3 czy 6 czy w poludnie ciagle bryka :ico_haha_01: albo czykawke ma :ico_haha_01:
Michael sie tyle nie ruszal za to wiecej czykawek mial :ico_haha_01:

co do dolegliwosci to ja tak samo sie czuje jak stara baba
w 1 ciazy super sie czula a teraz emerytka
fakt ze teraz mam wiecej biegania :ico_haha_01:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

29 paź 2010, 13:32

ja nawet nie próbowałam zgadywać hehe :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

29 paź 2010, 13:33

AniaZaba, ja też mam lenia, ale musze gotować, bo i dla Oli no i ja zwracam uwagę by zjeśc coś gotowanego codziennie. ]
Zeby tak kiedyś i mnie mąż coś ugotował, ale nie umie :-D
a działki gratuluję, bardzo potrzebna sprawa :-)
bo ppoo porodzie i tak zaczynam ćwiczyć, -
też sobie obiecałam, ale jak wyjdzie w praktyce, zobaczymy :ico_oczko:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

29 paź 2010, 13:34

buzok, a jednak szpital???mam nadzieję, że szybko odkryją przyczynę Twoich zasłabnięć.
@Wiesz jak narazie ciągle leżę i się oszczędzam, więc może się obędzie, ale ja to chyba sama bym chciała na te kilka dni iść żeby mi porobili badania. Lekarz powiedział, że zostawia to mnie jak zadzwonie i powiem że nadal jest źle to da mi skierowanie

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość