Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

01 maja 2011, 12:41

Cześć. U nas standartowo LEJE!!!!! Jak zwykle jak jest tyle wolnego od pracy..... :ico_zly: i trzeba siedziec w domu bo powiem wam, ze nawet chłodno sie zrobiło i mało przyjemnie. Kuba odtransportowany do babci tak więc mozna w spokoju sobie poleżeć i troche odpocząć. Teraz robi się obiad i normalnie strasznie naszlo mnie na mizerię - wysłalam małz do sklepu po ogórasy :-D
Miłej niedzieli zyczę.

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

01 maja 2011, 14:47

A ja na nowo odkryłam banana z jogurtem naturalnym, tylko to jest w stanie zasta pić mi snickersa :ico_haha_01: :ico_haha_01: Ciocie zabrały Dominika na spacer, musiałam mu ubrać bluze i kurteczke bo zimno jak szlag! I cos na uszy bo wieje....

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

01 maja 2011, 19:43

musiałam mu ubrać bluze i kurteczke bo zimno jak szlag! I cos na uszy bo wieje....
no u naas podobnie, bylismy na spacerze ale tylko godzinke bo chłodnawo sie zrobiło i nie przyjemnie... ale weekend :ico_zly:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

02 maja 2011, 06:55

chyba wszedzie taka paskudna pogoda zawitala..u nas jak jechalam do pracy bylo 1,5 stopnia :ico_chory:
a ja wlasnie rozpoczelam ost tydz pracy, przynajmniej z takim nastawieniem dzis tu przyszlam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

02 maja 2011, 10:16

Cześć. U nas ciąg dalszy brzydkiej i zimnej pogody brrrr... a co najgorsze to, ze nie da się z domu wyjśc i będzie się mojemu dziecku nudzić... jak zwykle i bedzie nudził ech... co za pogoda....
Dzisiaj mam wizytę u gina... ciekawe ile mam na plusie z kg i co pan doktor powie na to, że w ciągu miesiąca pewnie sporo przytyłam :ico_wstydzioch:

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

02 maja 2011, 11:38

A u mnie od dziś 27tydzień, czyli zaczął się trzeci trymestr. Jak ten czas szybko leci... szok :ico_szoking:. Już niedługo będę tulić swojego maluszka :ico_brawa_01:. I teraz się pewnie zacznie zbieranie kg... aż strach pomyśleć ile jeszcze przytyję, no ale cóż, taki urok ciąży. I tak myślałam, że od początku będzie widać moją ciążę, a tak naprawdę brzuszek pojawił się dopiero w 6miesiącu, więc nie mogę narzekać :ico_ciezarowka:
Pogoda u mnie też do bani... niby nie pada, ale zimno jest i tak pochmurnie... i z żaglówek nici :ico_placzek:.

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

02 maja 2011, 15:46

heja - nie wiem co u was - bo pisze z mężowego komputera -m y nad morzem wieje - młody w czapce - takiej zimowej ... taaa - jest 9 stopni .. ale słonecznie- więc mamy zmiane klimatu :-D hyhyhhy - jak wróce - napisze więcej - przyszłam sie zameldowwac - ..a w jastarni jestesmy :-D

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

02 maja 2011, 19:50

Hejo dziewczyny! :))
Cześć. U nas ciąg dalszy brzydkiej i zimnej pogody brrrr.
A u mnie ladnie, sloneczko super ale wiatr taaaki ze glowe moze urwac :/ Wczoraj bylam troche na zakupach i tak mnie przewialo ze glowa bolala juz caly dzien :/
Już niedługo będę tulić swojego maluszka :ico_brawa_01:
Ja tez juz sie nie moge doczekac :-D :-D
brzuszek pojawił się dopiero w 6miesiącu
U mnie tak samo, najpierw sie martwilam ze mam za maly brzuszek a teraz nagle zrobil sie taaaaki duzy :D

A ja na majowke siedze w domku bo moj M pracuje :( az do piatku, u niego w firmie nie ma prawie zadnych swiat wolnych oprocz Bozego Narodzenia i Wielkanocy, za to maja wiecej dni urlopu w roku..
Dzisiaj robilam pomidorowa i jak chcialam rozrobic koncentrat to nabralam chochelka tego gotujacego sie rosolku z garnka i wylalam sobie na reke :ico_olaboga: Juz 3 godziny trzymam w chlodnej wodzie, teraz przerzucilam sie na mleko ale nadal cholernie piecze ;( nie moge palca wyciagnac z miseczki bo po kilku sekundach zaczyna strasznie piec buuuu :ico_placzek: ani pozmywac ani posprzatac a M wraca dopiero o 23 :(

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

02 maja 2011, 20:27

agus wspolczuje, masz moze jakas masc na oparzenia w domu? jakis fenistil zel chociaz, albo cos znieczulajacego w sprayu?bo inaczej to chyba tylko chlodne oklady cosik pomoga :ico_noniewiem:

u nas jutro ma byc jakis festyn majowkowy przy DK i tescie nas na dzialke na grila zaprosili, a pogoda jak sprawdzalam zapowiada sie fatalnie, zaledwie 8 stopni i deszcz..wiec chyba z planow nic nie wyjdzie :ico_noniewiem:

agus, nina rozumie tez wasz entuzjazm i podekscytowanie rosnacym brzuszkiem..dokladnie jakbym siebie slyszala prawie 5 lat temu, tez jedyne na co czekalam to zeby brzuch juz zaczal wygladac ciazowo :-D i zapewniam ze w drugiej :ico_ciezarowka: juz nie trzeba bedzie sie tak dlugo niecierpliwic :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

02 maja 2011, 20:45

masz moze jakas masc na oparzenia w domu?
no wlasnie nie ;( i mam wrazenie ze jest coraz gorzej bo teraz nawet na sekunde nie moge wyjac z tego mleka i co chwile dorzucam lodu bo czuje jakby sie mialo zaraz zagotowac.. chyba kota za chwile dostane!! 3 kostki lodu zostaly.. potem chyba bede stac przy zlewie i trzymac palec pod zimna woda.. ;(
i zapewniam ze w drugiej :ico_ciezarowka: juz nie trzeba bedzie sie tak dlugo niecierpliwic :ico_oczko:
a moja znajoma wlasnie odwrotnie, pare dni temu urodzila druga core ale powiem ze brzuszek miala mniejszy niz ja teraz :-D wszystko chyba zalezy od kobitki..

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Joshuabup i 1 gość