Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

23 paź 2011, 21:10

Monia no wlasnie napisz jak usg wyszlo??? choc jestem przekonana ze stres byl niepotrzebny!
Paulina no to dzieciaki szybko spac nie pojda... czy juz powoli sie szykuja??? u nas wczoraj leon mial taka noc... tyle godzin w aucie spedzilismy ze duzo spal. ja oczywiscie rowniez i OLo hehe wiec siedzial z nami do bardzo pozna. a ze ludzi sporo.. wesolo. to sie wkrecil w towarszystwo a dzis spal do 11 :ico_szoking:
spadlam z nieba co tam u ciebie????? dawno nie pisalas!!!!

Aniaj ciesze sie razem z wami... cudne uczucie. a moze jakies fotki nam pokazesz???
taka frajda to jeszcze przed nami. mam nadzieje ze blizej niz dalej! hihi

to u nas chyba cieplej jest. hmm nie wiem ale ja sie jeszcze nie opatulam szalami i kurtki cienkie nosze...
no niby fakt ze dziecko sie nie rusza. ale wozek tez chroni. no i jak wspomnialam Olo jest cieply zawsze wiec nie marznie. cieply kocyk mam zawsze w wozku i przykrywam jak jest chlodniej

poki co kombinezon jeszcze nawewt nie wyprany. a rajstopki zalozylam raz. wczoraj na wyprawie hihi
wczoraj bylismy z dziecmi w bieszczadach
weszlismy z nimi na polonine wetlinska
wybralismy b latwa trase i szybka. takze nawet nie poczulismy wedrowki. Leon prawie wbiegl na szczyt
byl bardzo podekscytowany poniewaz spotkalismy tam pierwszy w tym roku snieg. wiec frajda dla dziecka
warunki byly jesienno zimowe
kolorowe liscie i troche sniegu.. w drodze spadal on z drzew wiec czasem mozna bylo dostac kulka z gory hehe
szlismy w blocie,, leon mial atrakcje hehe po kolana mokrzy i obloceni
ale tak fajnie bylo i cieplo. bezwietrznie
ludzie zagadywali nas na szlaku. leona zwlaszcza. byli pod wrazeniem ze taki maluch biega po gorach i nie marudzi
ale przeciez dzieci maja niespozyta magiczna energie
Olo w chuscie wesoly albo spal
bardzo fajny dzien spedzilismy
a po powrocie wieczorem szybka kapiel . zmiana garderoby i na imprezke domowa do mojej sis
oczywiscie z dziecmi
ale OLo spal w foteliku i nawet nie odczul przemieszczania. a lelus zostal tam na noc
my wrocilismy przed 4 rano. ale tak czas nam tam szybko zlecial ze nie odczulismy tak poznej godziny
ja jako kierowca i matka karmiaca nie szalalam % wiec dzis na luzie wstalam
bylismy u mamy na obiedzie. i wrocilismy wieczorkiem. dzieciaki dawno spia...

od jutra Pkole i tak w kolko hihi

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

23 paź 2011, 21:19

czy juz powoli sie szykuja???
Chyba prędzej ja zasnę :-D

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

24 paź 2011, 10:04

czesc :-)
usg wyszło na szczęście w porządku :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: dzięki dziewczynki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Aniu gratuluje zakonczenia remontu, cudnie, ze spełniliście swoje marzenia. :ico_brawa_01:

Mam nadzieje, ze i u nas w przeciagu najblizszych trzech lat wyklaruje sie juz sprawa wlasnego mieszkanka i tez bede mogla tak sie cieszyc remontujac je i urzadzajac na swoj gust bo to wynajmowanie to juz mnie dobija :ico_zly:

madziorka hihi, cudny weekend mieliscie. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

U nas nudy W sobote maz byl w pracy caly dzien i pol nocy, wiec siedzialam z dzieciaakami sama. a w niedziele, spacerek i latanina bo sklepach za butami zimowymi i kurtkami dla mnie i dla meza, bo dzieciaki juz dawno na zime obkupione, no, ale my juz wreszcie tez :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Moja Maja bije rekordy nie spania.
Juz mi rece opadaja i zastanawiam sie jak ona funkcjonuje.
Wczoraj w dzien spala 15 minut :ico_szoking: :ico_szoking: Wiec padla o 19 myslalam, ze jak zawsze do rana pospi zwlaszcza, ze w dzien tylko chwilke sie zdrzemnela, a Maja gucio, obudziła sie wpol do dziewiatej, oczy jak radary i hopla.
Zasnela po 23 a dzis juz po 6 wstala, i oczywiscie do tej pory nie spi. Ona jest niezmozona :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

24 paź 2011, 10:44

Monia M,ciesze sie razem z Toba, :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Maja nie marnuje zycia na spanie :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Moje zasnęły wczoraj po 22 ale na szczęście dzisiaj bez problemu wstali :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

24 paź 2011, 10:59

Monia M,ciesze sie razem z Toba
:ico_buziaczki_big:
Maja nie marnuje zycia na spanie
no nie marnuje :-D
Moje zasnęły wczoraj po 22
to tez niezle :-)

Maja wreszcie zasnela, :ico_sorki: pewnie na max pol godzinki :ico_haha_01:
Wiec korzystam i pije kawusie.
Ale zaraz ide dobrac sie do komody Matiego, trzeba zrobic przebiórkę ubranek :-D

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

24 paź 2011, 11:01

Kajtek mi zasnął w wózku jak wracaliśmy ze szkoły i jeszcze spi :-D

Do Kacpra szafy sie w sobotę dorwałam siostra znów dostała worek ciuchów :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

24 paź 2011, 13:22

Witam sie i ja

Ostatnio na wszystko brak czasu. Praca dom-dom praca i tak w kółko.
Wpadłam zobaczyc co u was i widze, że sie dużo dzieje:-)
Dzisiaj w nocy byłam wkońcu wyspana bo spałam, bez przerwy 6 godzin, a to dzieki mojemu kochanemu Szymonowi. Normalnie rekord, bo zazwyczaj pobudki są co 2-3 godziny.
Tak więc dzisiaj dzień rozpoczełam o 4 rano, ale rzęśka jak skowronek.
A jeszcze miałam napisac, że moja siostra w sobotę urodziłą bliźniczki Martynkę i Natalkę. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

25 paź 2011, 20:50

Hej
A jeszcze miałam napisac, że moja siostra w sobotę urodziłą bliźniczki Martynkę i Natalkę. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Podwójne Gratulacje dla siostry :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Mój syn od wczoraj jest czterozębny :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

25 paź 2011, 21:32

czesc

ja mialam dzis dzien aktywny
po sniadaniu 3 godziny spacerow zakupow itd. potem w domu ugotowalam pyszna zupke, i wymyslilam sobie mycie okna w sypialni i generalny porzadek . i pedem do Pkola. po powrocie OLafa polozylam spac w tej wypucowanej i wietrzonej sypialni. a wzielam sie za reszte mieszkania.. podlogi kurze mopowanie itd. i usiadlam sobie na godzinke. po czym wrocil Adam z ja pojechalam na Zumbe
i wlasnie siedze powoli spiaca. ale chcialam jeszcze przepis na zycie zobaczyc. pewnie zasne jak zwykle hihi

Paulina za zabki :ico_brawa_01:
u nas sa wciaz 2. od miesiaca nic nowego.. ale i spokojnie... choc tylko pierwszy przechorowany. ale kto wie co bedzie z kolejnymi nie? ehh

Sylwia
gratulacje dla siostry i dla cioci!!!!
jak dziewczynki? malutkie? a siostra jak sie czuje?

Monia moj pierwszy synek rowniez spal oszczedzie w dzien. ale pocieszam cie ze wraz z wiekiem drzemki sie wydluzaly. obecnie ma 4 lata a potrafi spac w dzien nawet po kilka godzin. tyle ze nie ma czasu na to. a w Pkolu wciaz maja lezakowanie i on spi...
choc tyle hehe

[ Dodano: 25-10-2011, 22:11 ]
fotki z bieszczad

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

26 paź 2011, 08:42

czołem

madziorka hihi,
Super fotki z Bieszczad. Po zadowolonych minach widac że wszystkim sie podobało :ico_haha_01:
Sylwia gratulacje dla siostry i dla cioci!!!!
jak dziewczynki? malutkie? a siostra jak sie czuje?
A dzięki dzięki.
Dziewczynki wazyły 2200 i 2300. Mają sie dobrze. Jedna jest podobna do taty a druga do mamy. :ico_haha_01:
Podwójne Gratulacje dla siostry
Również dziękuję.
Paulina446, Gratulacje dla małego za ząbki.
Mój tez ma cztery. :-)

Dzisiaj Szymon troche kaszle, więc podsiedzi w domu i dostanie syropek i moze mu przejdzie.
:ico_olaboga:
:ico_olaboga:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość