Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

17 sie 2011, 19:40

Markotka, ja bym BioGaję zostawiła i zaczęła ja odstawiać po odstawieniu tych drugich kropelek. Ja przez jakiś czas jak przeszliśmy na pepti podawałam małemu co drugi-trzeci dzień.

[ Dodano: 17-08-2011, 19:41 ]
A pytałaś o kaszki? Ładnie Krzyś śpi w przeciwieństwie do Mateuszka-4xpo 30 min przez cały dzień. Zrobiło się dużo cieplej a on takich temperatur nie lubi. Teraz męczy się sam ze sobą by zasnąć, dodatkowo zęby.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

17 sie 2011, 19:47

Cześć dziewczynki :-)
Wczoraj o północy wróciliśmy do domu- Maksio grzeczniutko przespał całą noc- ja zresztą też. Dzisiaj miałam mnóstwo sprzątania i byłam z Maksiem na szczepieniu. Waży 6300 - więc ta moja waga łazienkowa troszkę oszukuje- chyba że pieluszka ważyła 100g i dlatego wyszło więcej :-D Mierzy 63 cm. pediatra mówiła, że Maksio bardzo silny i niedługo pewnie zacznie siedzieć :-)

Nad morzem było super- Władysławowo i Jastrzębia Góra są super- chociaż w Jastrzębiej podobało mi się chyba bardziej :-) A wczoraj cały dzień spędziliśmy na Helu :-) Jejku jak tam jest pięknie- polecam Wam wakacje na Helu :-) Nie chciałam wracać, no ale trzeba było!Później wstawię parę zdjęć z wyjazdu.

Teraz siedzimy sami, bo mój K pojechał do Poznania, wróci późnym wieczorem.

My nosimy rozmiar 62, 68 niektóre pojedyncze ciuszki, a i niektóre body na 56 też pasują :-) Teściowa przysłała mi worki próżniowe to będę pakowała ciuszki powoli, mam nadzieję, że się sprawdzą.
Aaaaa i dostałam od niej złote kolczyki- fajny prezent, ale zupełnie nie w moim stylu, bo są bardzo duże, wyglądam w nich jak cyganka hehe chyba przetopie je na jakiś pierścionek :-)

Nie pamiętam już co tam u Was, odpisze jak doczytam dokładnie :-)
Aaaa Ania pisała do mnie, że jednak muszą kupić nowy komputer, bo naprawa tamtego strasznie droga :ico_noniewiem: Musimy na nią jeszcze poczekać :ico_noniewiem:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

17 sie 2011, 19:53

Koroneczka, a ja myślałam że Ty na tydzień nad morze pojechałaś. Na Helu i w Helu mi też się bardzo podobało. Czekamy na zdjęcia z wakacji. Szkoda, że Ani padł komp, fakt często naprawa jest mało opłacalna.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

17 sie 2011, 20:12

Koroneczka, a ja myślałam że Ty na tydzień nad morze pojechałaś. Na Helu i w Helu mi też się bardzo podobało
Niestety tylko 5 dni- kuzyn z żoną którzy z nami jechali musieli już wracać. Hel jest piękny, woda w zatoce czysta i ciepła, na pewno wracam tam za rok- bez dwóch zdań :-)

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

17 sie 2011, 21:08

mama Izuni, fajnie ze zajrzalas
rozmiary chyba są porąbane, bo za duża rozbieżność :ico_oczko:
swieta racja, bo Tosia miala wczoraj rozmiar 80 z coccodrillo :ico_puknij:
Wyobraźcie sobie, że Krzysiu zasnął o 15:00 i nadal śp
pieknie :ico_brawa_01:
Tosia spala dzis we wozku 1,5 godz :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Koroneczka, witj w domu, fajnie ze wakacje udane
wyglądam w nich jak cyganka
:-D :-D :-D
Aaaa Ania pisała do mnie, że jednak muszą kupić nowy komputer, bo naprawa tamtego strasznie droga :ico_noniewiem: Musimy na nią jeszcze poczekać
oj, szkoda

Tosia dzis i przedwczoraj zrobila kupke z takimi bialymi punkcikami, wiecie o czym to moze swiadczyc? :ico_noniewiem:

[ Dodano: 18-08-2011, 08:44 ]
witam z rana w sloneczny dzien

lece sie ubierac poki mala dosypia i jakies pranie musze wstawic, no i kwiatki podlac - ciagle cos :ico_oczko:

milego dnia

[ Dodano: 18-08-2011, 08:45 ]
wazylam Tosie, wyszlo 7100 g, zobaczymy we wtorek czy sie potwierdzi

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

18 sie 2011, 09:06

Witam się z rana :-)

U nas piękna pogoda, mój Maksio pospał prawie do 9 więc z rana mogłam więcej rzeczy zrobić, teraz najedzony leży obok mnie :-)
Dzisiaj odwiedzi mnie kuzynka z córeczką, także dzień jakoś zleci.
Co na obiad robicie? Ja nie mam pomysłu, może jakąś dobrą zupkę zrobię!
Tosia dzis i przedwczoraj zrobila kupke z takimi bialymi punkcikami, wiecie o czym to moze swiadczyc? :ico_noniewiem:
Ja nie mam pojęcia, ale Maksio też kiedyś taką sporządził :ico_oczko:
wazylam Tosie, wyszlo 7100 g, zobaczymy we wtorek czy sie potwierdzi
Duuuża panna :-) :ico_brawa_01:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

18 sie 2011, 09:28

Co na obiad robicie?
ja zrobie penne ze szpinakiem

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

18 sie 2011, 11:14

hej :-)

Krzysiu obudził się wczoraj o 19:30 :ico_szoking: spał 4,5h :ico_szoking:

Murchinson w dzień młody śpi ładnie, po każdym karmieniu w ciągu max 1h zasypia i śpi 1h no i jedna dłuższa drzemka, zazwyczaj 3h, szkoda tylko, że w nocy nadal się budzi, dzisiaj w nocy próbowałam go nie karmić i dałam tylko wodę, ale nie dał się oszukać i musiał i tak dostać mleko. Delicolu daję mu już mniej do mleka, bo pepti ma też obniżoną zawartość laktozy. Wczoraj skróciłam sobie koszyk w wózku, bo męża nie mogłam się doprosić, już przetestowany z zakupami i nic nie trze :ico_brawa_01:

Koroneczka czekamy na fotki :-D dzięki za wieści od Ani, szkoda że jednak naprawa taka droga :ico_sorki:

Emilia nie mam pojęcia co oznacza taka kupka, Krzysiu na piersi robił kupki wyglądające jak musztarda rosyjska :ico_oczko:

Moja kotka mnie dzisiaj załamała :ico_sorki: nasikała do koszyka w wózku i na kołdrę męża :ico_placzek: nie mam już sił :ico_placzek:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

18 sie 2011, 12:04

Witam,
ja mam dość wszystkiego i wszystkich, nie mam siły nawet :ico_placzek: Łep mi pęka, że nie wiem jak się nazywam, młody strasznie marudził bo nie mógł usnąć choć bardzo mu się spać chciało (zasnął 10 min temu ciekawe jak długo pośpi). W domu chłodno więc to nie przez upał, raczej zęby. Jak smaruje żelem to daje się już wyczuć lewą jedynkę-taki mały zadziorek ma na dziąśle. On jak jest rozdrażniony to najlepiej uspokaja się w pionie, a mi już kręgosłup wysiada. Szkoda, że nie mogę go wymienić na nowy.
Markotka w nocy to u nas nie ma problemu mały śpi po ok.11-12h. W dzień też spał zazwyczaj 2xpo 2-3h.Zapomniałam Ci wczoraj napisać, że pepti jest trochę rzadsze więc Krzyś może chcieć więcej albo częściej, łatwiej jest też trawione.
A kotka to z zazdrości czy coś jej dolega? Pytam bo znajomych kot to był taki przytulny, milusi do każdego się łasił, aż któregoś dnia zaczął wariować, najpierw sikał i do łóżka apotem podgryzać za palce swojego pana. Nie wiedzieli co jest i poszli do weta okazało się że kot ma coś z uchem. Jak zaczęli leczyć to przeszło.
Emilia nie wiem co taka kupa znaczy ale Mateuszek też czasami taką robi ale nic mu nie jest. Może inaczej strawione mleczko i dlatego taka kupa :ico_noniewiem:
Ja chyba też zorbie makaron ze szpinakiem bo na mięso nie mam ochoty a zupy nie chce mi się gotować.
Idę się położyć może uda mi się zasnąć choć na trochę i przestanie boleć mnie głowa.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

18 sie 2011, 14:14

spał 4,5h
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Murchinson, :588: :588: :588:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości