Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

13 mar 2007, 20:19

Kasiulka- na brylancika nie da rady :-D moze cośik innego :-D kochaniutka jak dawałaś małemu tą dynię pierwszy raz to pół porcji?, nie wiem jak małemu wprowadzić bo je jarzynową od 3 dni zamiast jednego mleka, wieć musi się najeść a cały słoik z nowym warzywiem to chyba za dużo.

[ Dodano: 2007-03-13 ]
KASIULKA-kupowałś juz buciki Konradow, nie wiem co ile cm jest rozmiar, mój ma 11,5 stope, przydałoby się jakieś kupić,tak cieplo się robi :ico_haha_02:a jak tam sprawy libidowe? :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-03-13 ]
Jola- czyżbyś szalała furą po mieście?? :509:

[ Dodano: 2007-03-13 ]
Felicity- a co twoja niunia porabia?

[ Dodano: 2007-03-13 ]
O Sosna się pojawiła, gdzieś była kobitko?

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

13 mar 2007, 20:43

wysłałam kilka fotek z naszego dzisiejszego biesiadowania :ico_obiadek: ,dawno nic niwe wysyłałam.Ale mi się chłopaki smieją,Dominik robi balony z gumy a Bartek boki zrywa ze śmiechu.
Asiu dzięki- :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: -dla TWojej ślicznej królewny®
™ Δ

[ Dodano: 2007-03-13 ]
Ale tu dziś spokój,pewnie jak pójdę coś robić(kąpanko zaraz) to się wtedy rozpiszecie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

13 mar 2007, 20:50

M E R Y no szkoda a już myślałam że coś mi skapnie od KRUKA :-D Daj Kornelkowi pół słoiczka dynii i pół zupki jarzynowej, następnego dnia tak samo. Ja tak robię, teraz w weekend dałam indyka i też mieszałam pół na pół. Moje dziecko niczego nie odmawia. Tak sobie myślę że możemy robić wspólne obiady z niejadkami Ani czy Chloe to wtedy nasze bąble się najedzą i nic się nie zmarnuje :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

13 mar 2007, 21:03

KASIULKA- dzięki kochana, tak zrobię, :ico_buziaczki_big: z tymi wspólnymi obiadkami to byłoby dobrze w końcu nasze skarby by się najadły,mój jakoś bez tego jednego mlika wytrzymuje, jabłko mu po godzinie daje, chociaż widze,ze wtrabiłby cosik jeszcze,

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

13 mar 2007, 21:04

Witaj Iwciu kochana!!

Mery ja bucików jeszcze nie kupowałam, dostaliśmy jedne od rodziny rozm. EU 19 (13cm) ale też będę miała problem bo kompletnie się nie znam. Do gondoli nie zakładam ale już wkrótce przechodzimy do spacerówy więc będzie trzeba te śmierdzące stópki przyodziać :ico_smiechbig:

Co do LIBIDO to nie skończyłam pisać bo była przeprowadzka. Otóż u mnie jest ono dość dość (potrzebę mam raz na 3 dni) ale.... problem tkwił w tym że mi opadało jak czułam wyziew szlugowy z ust wybranka mego. W końcu zajarzył o co mi chodzi i nie pali już po 18. Teraz chyba rozumiesz czemu nie ma mnie tutaj wieczorami :ico_haha_01: Dziś napisał mi smska "opłaca się nie palić po 18 ;-)" a ja do niego "to zobacz co by było jakbyś nie palił WCALE;-)"

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

13 mar 2007, 21:06

Jestem ale ogladam m jak mdlosci

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

13 mar 2007, 21:21

Kasiulka- to by sie dopiero działo, teraz może mężuś się zmobilizuje i rzuci palenie, tylko kiedy Ty wtedy czas dla nas znajdziesz? to miłego :589:

[ Dodano: 2007-03-13 ]
spadam kąpać :607: :607: :607: :607:

Awatar użytkownika
misia23
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 47
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:04

13 mar 2007, 21:51

Hej kobitki wieczorną porą :516:

Ja dzisiaj na działce szalałam a mały spał :ico_spanko: wiec na dworze byliśmy jakieś dobrych kilka godzin :ico_haha_01:
Dzisiaj pierwszy raz Milan dostał mięsko i wcinał aż mu się uszy trzęsły ja tak mu mieszam te zupki jarzynowe z gerbera z dynia domowej roboty ( w sensie to co mu moja mama upichciła) i do tego dorzuciłam mu mięsko z królika takiego prawdzistego wczoraj pól wieczoru go rozgotowywałam i w końcu mam pyszne zupki :ico_obiadek:
Sosna dzieki wielkie za fotke :ico_buziaczki_big: dla ciebie i :ico_buziaczki_big: Zuzi
Asiu gratulacje dla Wiki tego pierwszego ząbalka :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:
iwciu wyśle zdj. chyba jeszcze nie miałam twego maila :ico_olaboga: :ico_sorki:
kocica super ze z Hubciem jest juz lepiej :ico_brawa: :ico_urodzinki: i ze już możecie na te spacerki chodzić bo w końcu jest tak pięknie że szkoda dzień w domu marnować :ico_haha_01:
całuski i pozrowionka dla wszystkich :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

13 mar 2007, 21:56

Mery jak 1 sloiczek dla Kornelka malo to kupuj zupke jarzynowa i pojedyncze warzywka i mu dokladaj tego drugiego pol np brokuly czy dynie a na drugi dzien drugie pol
tak chyba robila Gosia

ja jutro daje po raz pierwszy ten krem z kalafiorem i zielonym groszkiem ciekawe czy bedzie smakowal Oli

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

13 mar 2007, 21:58

Nooooo. kochane jestem. :-D Jeszczed nikogo nie rozjechałam, bo do czwartku męczymy się z teorią :ico_olaboga: . A w piątek może uda mi się zajrzeć pod maskę i odpalić furę :ico_oczko:

Kasiu, no takie libido to mi się podoba :ico_brawa: . Tylko uważaj, żeby Twój mąż całkiem tego palenia nie rzucił :ico_oczko: Oj, w Szczecinie by się działo. I przyznaj się co zrobiłaś z Margo. Niby miałyście się spotkać i od tamtej pory cisza w eterze :584: . Pewnie ją więzisz jako pomoc domową :-P

Kochane Hubcio wycałowany od ciotek jak zwykle :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: . Wiecie, że jesteście najlepszymi wirtualnymi ciotkami jakie sobie można wymarzyć???? :ico_buziaczki_big:

Oczywiście nie dostałam zdjęć od Iwci (nigdy nie przechodzą, nie wiem czemu) :583: Więc proszę jedną z Was o przesłanie ich do mnie oki???? Bardzo proszę :570:

Jak coś mi się przypomni to odpiszę, bo znowu straciłam wątek :065:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość