Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

30 gru 2007, 19:55

madzica u mnie zalamka bardzo malo zrzucilam zostalo mi jeszcze z 13 kg i do niczego sie nie mieszcze :ico_placzek: jak otwieram szefe to poprostu plakac sie chce jedynie co zakladam to spodnie ktore kupilam na poczatku ciazy ale od stycznia biore sie za siebie jeszcze na dodatek mam strasznie malo pokarmu i sie tym denerwuje chcialam karmic przynajmniej do maja no ale od kilku dni majka jest juz calkowicie na mleku z butli :ico_placzek: dzisiaj odciaglam to z polowy dnia nazbieralam tylko 50ml i musialam jej jeszcze dorobic

dziewczyny jezeli jutro nie dam rady zajrzec na forum to zycze Wam Szczesliwego Nowego Roku

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

31 gru 2007, 10:28

ja się też nie do końca mieszczę, i tak jak iwona, tylko w spodnie w które weszłam się na mnie mieszczą, w sumie to tych obcisłych sprzed ciąży to nawet nie próbowałam bo wiem że dupsko mi zostało olbrzymie. Niewiem niestety ile ważę, dopiero u lekarza się okaże. :-D

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

31 gru 2007, 11:27

czesc dziewuszki :-)
nocka minela spokojnie, takze ok :-) ja juz myslami w szpitalu a o dopiero jutro ale ciesze sie mysla ze do piatku napewno bede miec juz Sare przy sobie :ico_brawa_01:
najdrozsze grudnioweczki z racji tego ze nie wiem czy bede jeszcze dzis miec czas by tu zajrzec skladam Wam najserdeczniejsze zyczenia Noworoczne,by te nasze Skarby rosly zdrowe i Wam samych pomyslnosci na nowy rok zycze :-)
u jolci naszej tez bez zmian ,takze grudnioweczki zostana styczniowkami :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

31 gru 2007, 17:27

Kurcze no znowu mi skasowało posta :ico_zly: :ico_zly:

No więc od początku:

Iwonko to że cos nie wychodzi przy dziecku tak jak sobie zaplanowałysmy to nie tragedia. Wyluzuj kochana. Ja Pawła tez karmiłam bardzo krótko i szybko przeszłam na butlę, a chłopak jak dąb wyrósł i nie chorował nawet często. Jeśli uważasz że powinnas Majusię dokarmiac czy nawet karmic tylko butelką ze sztucznym mlekiem to rób tak. Najważniejsze jest żeby Majeczka miała szczęśliwą mamusię. Cala ta nagonka na karmienie piersią powoduje w nas niepotrzebne według mnie poczucie winy jak cos nie wychodzi. Więc olej całe to gadanie i poprostu rób jak Ci serducho i instynkt podpowiada :ico_haha_02:

Ale Wy jesteście niecierpliwe co do figury :-) . Kochane urodziłyscie parę tygodni temu ! Figura powróci ale trzeba byc cierpliwym. Jolka kiedys mówiła że jej powrót do figury sprzed ciąży zajął dwa lata.

Robak trzymam kciuki za jutrzejszy dzień. Wrócisz do domku juz z córeczką :ico_brawa_01:

Ja nadal w niepewności . Ktg wyszło dzis ok, a kolejne w czwartek, też kontrolne. Więc nadal czekamy :-)

A teraz zyczonka:
Kochane z okazji tego nachodzącego Nowego Roku życzę Wam dużo miłości, spokoju i radości z naszych małych i tych troche większych pociech. Oby ten 2008 roczek nie był gorszy od tego który właśnie mija :-D

Buziaczki....

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

31 gru 2007, 20:33

KOCHANE GRUDNIÓWECZKI ŻYCZĘ WAM WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI NADCHODZĄCEGO NOWEGO ROKU,SPEŁNIENIA WSZYSTKICH MARZEŃ I POCIECHY Z MALEŃSTW,A TYM NIEROZDWOJONYM JESZCZE DUŻO CIERPLIWOŚCI I WYTRWAŁOŚCI W OCZEKIWANIU :ico_buziaczki_big:

POZDRAWIAM I ŻYCZĘ SZAMPAŃSKIEJ ZABAWY :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :509: :516:

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

01 sty 2008, 12:37

Czesc kochane jestem u rodzicow i korzystam z okazji zeby do was zajrzeć.U mnie nadal bez zmian,jutro ide do szpitala zobacze co mi powiedzą-pozdrawiam buzka

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

01 sty 2008, 13:43

Witam w Nowym Roku :-D

Nic mnie wczoraj nie ruszyło i dobrze. Mała będzie rok młodsza :ico_oczko: Własnie zrobiłam zdjęcie mojego przeterminowanego o jeden dzień brzucholka:

Obrazek

Robak trzymaj się kochana i wracaj do nas z Sarunią :-)

Jolcia no to zostałyśmy same. Wlasciwie to mogą nas jeszcze dwa tygodnie trzymac. Zobaczymy co Ci jutro powiedzą .

Pozdrawiam...

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

01 sty 2008, 15:42

kaska28, no brzuszek już niziutko, tak jak zresztą powinien :ico_haha_02:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

01 sty 2008, 15:55

hej babeczki:)
ja jeszcze w domku,ide ok 18 wczesniej i tak nie ma sensu...jak cos wiecej bede wiedziala to bede informowala przez jolcie jesli nie ma nic przeciwko;)
pozdrawiam goraco i trzymajcie kciuki :-D
p.s.
dziewczyny boje sie jak cholera!!!!! :ico_szoking:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

01 sty 2008, 18:12

robak nie boj sie wszystko idzie przezyc a juz tylko chwilka i bedziesz miala sarunie z soba wiadomo boli ale uwiez szybko sie zapomina w momencie kiedy zobaczysz bobasa to juz sie nie pamieta

dziewczyny a ja sylwester moja majka calego przespala wiec moglam nawet po 12 isc na plaze bo mama z nia zostala

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość