BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

16 maja 2008, 08:52

Jest alpinista i zaklada anteny do tel.komorkowych na wysokich budynkach,kominach itd
Odważny :ico_sorki:
Mój miał dzisiaj wrócić; ale miał problemy z załadukiem i wróci dopiero w nocy :ico_placzek: Jutro będzie cały dzień na bazie,i tylko w niedzielę z nami będzie :ico_placzek: Bo w nocy z niedzieli na poniedziałek znowu w trasę....
Ciekawa jestem,kto mnie w razie czego na porodówkę odwiezie???? :ico_noniewiem: Póki co,nie mamy pomysłu :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

16 maja 2008, 09:08

Hej u nas beznadzieja
Przewczoraj obudziłam się z koszmarnym bólem zatok i przez cały dzień nie bu=yłam w stanie wyleźć z łóżka koszmar, smarowałam się amolem , nagrzrewałam bioptronem,a wczoraj się zwlekłam do latryngologa,przy okazji wziąłam zasmarkanebgo Filipka i okazało się,że on ma stan zapalny trąbki słuchowej dostał sumamed,a ja rovamycynę,ja antybiotyku jeszcze nie wzięłam, może się jakoś wyliżę, małemu podałam,bo z uchem nie ma żartów, wprawdzie go nie boli i jest pełen życia,ale wolę nie ryzykować. Uff mam dość, nie wiem kiedy zajrzę,vbo jestem tak osłaviona,że robię dwa kroki i pot mi się po d...leje wrrr

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

16 maja 2008, 09:11

laupina, właśnie martwiłam sie,co sie z Tobą dzieje,miałam Ci w końcu napisać sms-a :ico_olaboga: Ale sie podziało,kurujcie się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_sorki:

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

16 maja 2008, 10:17

laupina, życzę zdroweczka Tobie i Filipkowi :)
Ciekawa jestem,kto mnie w razie czego na porodówkę odwiezie???? :ico_noniewiem: Póki co,nie mamy pomysłu
ostateczne wyjście to będzie wezwac karetkę :/
ja własnie przed chwilką
(w końcu)
wyprałam wózeczek dla maluszka :) i się suszy :) pewnie ze 2 dni bedzie schnął :)
a gdzies za tydzien wypiorę wszystkie ciuszki, bo mama ma mi resztę wysłać w sobotę więc pewnie dojdą gdzieś w polowie przyszłego tygodnia. no i muszę w koncu isc i kupic sobie tą koszule do szpitala :)

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

16 maja 2008, 12:36

ostateczne wyjście to będzie wezwac karetkę
Pewnie tak :ico_noniewiem:
no i muszę w koncu isc i kupic sobie tą koszule do szpitala :)
Ja zamówiłam na allegro :ico_oczko: U nas w sklepie to same takie babciowate,a na allegro fajne,kolorowe :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

16 maja 2008, 12:51

ja mam jedną koszule w kolorze rażacej zieleni , m. sie smieje że będę rozpoznawalna z daleka :ico_haha_01:

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

16 maja 2008, 14:02

Mnie zostały 2 po Izie, a teraz jedną zamówiłam....wolę mieć tym razem więcej....bo jak rodziłam Izę,to jedna była tak upaprana krwią,że od razu nadawała się do prania,ubrałam drugą...a,że były wtedy upały,to moment ją przepociłam i był problem,bo nie miałam,co ubrać :ico_wstydzioch: Teraz wolę się zabezpieczyć :ico_oczko:

Kurcze,nie wiem,co jest,puściła mi się krew z nosa,nie mogę jej zatamować :ico_placzek:

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

16 maja 2008, 14:09

no u nas w szpiytalu koszule dają do porodu i po porodzie , ale swoją wole miec :) to wiadomo jakie są te szpitalne koszule :/

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

16 maja 2008, 14:49

mojamaja.corcia, u nas tez tak jest,ale to ,co oni dają,to nie koszula,tylko jakis wór na ziemniaki; i to jeszcze tak krótki,ze d..ę widać....dzięki,wolę mieć swoje :ico_oczko:

Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

19 maja 2008, 21:52

czesc przez dni kilka nie moglam wejsc na stronke tik-taka a w sumie na forum....
Dzis ma nocke moj facet wiec sama w nocy, ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo, moze sie wyspie:), szukam mieszkania troszke mam z tym nerwow, bo nie jest latwo...pozatym licze ruchy, cos w tym stylu w 12 godz musi byc co najmiej 10...od 9-21 licze, ale w sumie juz o 12 mam 10 wiec przestaje liczy, bo to by bylo chore...cos pod zebrami mnie uciska, moze mala:), pozdro :ico_ciezarowka:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość