Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

26 cze 2008, 10:00

dziendoberek
ja przed 8 pojechalam na zakupy, mam zakupow na tydzuien an obiady :ico_haha_01: ...
wlasnie sie juz obiadek an dzis robi, szczawioweczka... pranko ide wieszac i drugie sie robi, Oskar mi zawsze pomaga wieszac pranie, podaje klamerki albo ciuchy z miski :ico_haha_01: a potem pewnie wezmie swoja konewke i bedzie podlewal moje ziolka w doniczkach lujb swoje nogi :ico_haha_01:

nocka ladnie przesapana, wieczorem o 20 zasnal T na rekach :ico_haha_01: i wstal o 6...

dzis jest juz 1;1 po powrocie z zakupow posadzilam go na toalete bez bnasadki bo mu sie tak podoba i siusial od razu, za to po 30 minutach kupke zrobil w majty i nic nie powiedziqal nawet.... ale po tym posadzilam go znowu na toalete i zrobil znowu siusiu, tkie dopelnienie...

za to wczoraj pprzebil siebie, 4:0 dla mnie...ani razu nie zsikal sie nigdzie na podloge ani kanape... 4 raz usial sam z siebie bez zadnej zachety ani gadania na nocnik, wstalam do niego aby zdjac mu ogrodniczki ale patrze a tam juz w nocniku siusiu jest :ico_haha_01: wiedzial ze chce siusiu ale zapomnial o zdjeciu spodenek :ico_haha_01: ale i tak dumna zniego bylamn.... bo pierwszy dzien bez zasikania majtek :-D

dzis jak malego poloze spac to zaczynam sie ostro uczyc jutro pierwszy egzamin i jeszcze nic nie zaczelam :ico_szoking: :ico_puknij:

my w tym roku na zadne wakacje nie ejdziemy ale w przyszlym roku nie popuszcze :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-06-26, 10:01 ]
Kasiek przyzywkniesz do obcietego Pelusia :ico_haha_01: , mi tez bylo sie ciezko przyzwyczaic do obcietego na krotko Oskara ale teraz juz jest ok :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-06-26, 12:36 ]
Oskar dzis znowu nie poszedl spac, ech.... cos mu sie nie chce ostatnio...no ale oby do wieczora.... poucze sie najwyzej jak zasnie a pewnie ok 20 juz padnie...
teraz porobie sciagi choc szczerze nie za bardzo potrafie sciagac, le kto wie moze sie uda....zreszta ze sciag jest mi jakos latwiej sie uczyc :ico_haha_01:

obiad mam juz gotowy, pachnie zupka... dwa prankoa sie susza, ale cos czasami szare chmury nachodza wiec mam nadzieje ze nie lunie :ico_olaboga:

podlogi pomyje pozniej moze jak juz sie z tymi rzeczami do szkoly ogarne, a prasowanie zostawiam na poniedzialek a juz mam sterte znowu :ico_olaboga: no ale coz... :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

26 cze 2008, 13:37

my już z powrotem

odebrałam pościelke,świetna jest,Kacper zobaczył i było tylko daj noddi daj noddi :-D

zrobiłam na obiad mielone a do tego szparagówka,zupa wczorajasza,ziemniaki juz gotuje bo do obiadu odsmażę w plasterkach z przyprawą do ziemniaków mniammm

kupiłam dzis znowu bób,do tego szparagówkę i czereśnie ,jak sie najem wszystkiego to mnie rozsadzi :ico_wstydzioch: :-D ale kropelek żołądkowych nie kupiła,potem moze wstapie jak nie zapomne do apteki :ico_oczko:

Nat :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Oskarka
a mój dalej uparty,wprawdzie nie zrobił dziś nigdzie,ale jak ubrałam mu juz pampersa do miasta to kupe zrobił w niego :ico_olaboga: w nosie ma nocnik i tyle :ico_zly:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

26 cze 2008, 14:42

kasiekk kusisz mnie tym bobem - chyba sobie też kupię bo bardzo lubię :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

26 cze 2008, 14:56

kup kup :-D pyszny taki młodziutki :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-06-26, 14:56 ]
ja już bym kukurydzę zjadła mmmmmmmmmmm ale to trzeba jeszcze troche poczekać

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

26 cze 2008, 14:58

Nio, na kukurydzę jeszcze pora. Też lubię :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

26 cze 2008, 15:11

u nas cosik sie chmurzy

[ Dodano: 2008-06-26, 15:15 ]
pierdoła coś już sie tłucze po łóżeczku,chyba zaraz wstanie
dzis później poszedł spać bo przyszliśmy ok 12.20 om oze dłużej pośpi

wiecie,szliśmy dzis i obok szła taka pani ok 50-ki,kacper zapatrzył sie na nią,szedł równo z nia i gapił sie ,ona popatrzyła i mówi co idziesz ze mną,daj rączke,a on ja za ręke i idzie,
pyta sie jego pójdziesz ze mna to zrob mamie papa a kacper mówi tak i robi mi papa :ico_szoking: co za dziecko cygańskie,potem jakąś pania wychodząc ze sklepu obmacał hehe z panami tak sie nie spoufala a kobiety od najmłodszych juz lat :ico_olaboga: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

26 cze 2008, 15:21

kasiekk :ico_szoking: Wiktor ma tak samo. Nie wiem czy pisałam ale spacerując promenadą też wszystkich zaczepiał, łapał za torebki, spodnie :ico_haha_01: Zagadywał po swojemu :ico_haha_01: Śmiesznie to wyglądało :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

26 cze 2008, 15:31

mam nadzieje że to mu przejdzie i zacznie obcych trzmać na dystans,zeby nie było potem że z każdym pójdzie

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

26 cze 2008, 15:39

Wiktor jest jeszcze mały ale myślę, że Kacperkowi możesz zacząć tłumaczyć, że nie wolno np. brać niczego od obcych ludzi :ico_noniewiem: Tyle się teraz słyszy o tych pedofilach :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

26 cze 2008, 15:43

tłumaczę :ico_sorki: ,oby przyniosło to rezultaty,bo on robi wiecznie wszystko na przekór,po swojemu :ico_olaboga:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość