Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

27 paź 2010, 13:23

Alinko no wlasnie te kredyty sprzyjaaja tez malzenstwom. wiec was troche uziemia ale nie na dlugo. i bedzie wymarzone wlasne gniazdko!!!

ja tez po 2 godz mialam pobierana krew
pilaam 750ml
pododbno cos sie zmienilo
ja nie wiem dokladnie bo w uk nie bylo tego badania

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

27 paź 2010, 13:34

Ślub planujemy w czerwcu :-D więc kto wie, może za rok będziemy mieli swoje M :ico_brawa_01: chociaż mi tak naprawdę marzy się dom... a Krzyśkowi dom w Nowej Zelandii :-D ale poczekajmy ;) na razie trzeba rozkręcić biznes, kupić swoje mieszkanie i zamieszkać u siebie, a potem można planować "co dalej" na takie wyjazdy też trzeba mieć kasę...

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

27 paź 2010, 18:41

a tez po 2 godz mialam pobierana krew
pilaam 750ml
pododbno cos sie zmienilo
wcześniej piło się 50 glukozy i pobierało krew po godzinie. Dopiero gdy komuś wyszły złe wyniki lub miał cukrzycę w rodzinie, to robili badanie po większej ilości glukozy i pobierali krew trzy razy w odstępie co godzinę. Mnie to badanie czeka w przyszłym tygodniu, bo laboratorium się zablokowało i zapisali mnie dopiero na 4 listopada.

Alineczq faktycznie dużo płacicie za wynajem :ico_olaboga: my mamy o wiele niższą ratę kredytu. Nie mamy ślubu i z kredytem nie mieliśmy problemu.Wzięliśmy w euro, bo są o wiele korzystniejsze warunki, ale my mieliśmy spory wkład własny, a wtedy jest inaczej niż przy finansowaniu całości przez bank. Takich warunków nie uzyskalibyśmy nawet przy kredycie preferencyjnym dla młodych małżeństw, zresztą nie spełniamy warunków, bo mój ma już swoje mieszkanie.
A mój chłop po protu miał dość służby i odszedł na emeryturę w stopniu majora.

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

28 paź 2010, 08:18

Witam Stawiam :ico_kawa: z rana. Dziś mam wizyte kontrolną u lekarza. Trzymajcie kciuki.

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

28 paź 2010, 09:27

buzok14, No trzymam kciukasy za Ciebie trzymam bidulko uwarzaj tam na siębie.
Ja dzisiaj idę na 17:30 do tego profesora okulisty :ico_olaboga: Boję się normalnie, a jutro wizyta u gina :ico_brawa_01: Zobacze małego :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

28 paź 2010, 09:29

Buzok opowiedz później co lekarz powiedział.
Ja dziś po tą krzywą cukrową muszę pójść :ico_noniewiem:

No i u mojej perełki dzisiaj pasowanie na przedszkolaka strasznie jestem ciekawa jak to będzie. Jestem taka podekscytowana czemuś hehe w końcu pierwsza uroczystość w poklu (nielicząc dnia Mamy, kiedy to całość przesiedziała u mnie na kolanach hehe) Bardzo się szykowałą na to, uczyłą się piosenek, tańców :)
potem powklejam zdjęcia :-)

miłago dzionka lecę pracować

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

28 paź 2010, 09:51

Dziewczyny ja tylko stawiam :ico_tort: za rozpoczęty 29 tydzień i zmykam :ico_papa:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

28 paź 2010, 09:56

Gratulki Gaga, o to mamy 2 dni różnicy w terminach :-D

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

28 paź 2010, 11:18

Ja dziś po tą krzywą cukrową muszę pójść
a mnie lekarz tego badania nie karze robić :ico_noniewiem: , pytałam to powiedział, że to badanie robią kobietki, które mają problek z cukrem lub kiedy mają w rodzinie cukrzyków :ico_noniewiem: .
Buzok opowiedz później co lekarz powiedział.
pewnie, że opowiem i ciekawe co on mi tem wymyśli na te moje kiepskie dni, strasznie się kiepsko ostatnio czuję i to ciśnienie :ico_noniewiem:
Dziewczyny ja tylko stawiam za rozpoczęty 29 tydzień i zmykam
:ico_buziaczki_big: ale leci :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

28 paź 2010, 11:28

cześć :-D

ja wczoraj byłam na usg,córeczka potwierdzona 3 raz,nie ma wątpliwości :-D
jest zdrowa,waży 1.300.
skończyłam 30t :ico_brawa_01:

o obwodach brzucha piszecie,ja mam 97 :ico_noniewiem:

o ciuszkach...dla Zuzi 56 używałam 2 tygodnie ,urodziła się 53 cm a Gabi 59cm więc nie używałam.teraz nie kupuję.

gaga my to samo,kasa płynie,kredyt bierzemy bo dom bez wyposażenia a z oszczędności braknie ale ze spłacaniem zaś nie mamy problemu a i kredyt jakiś wielki nie będzie.No a dom,wiadomo kupiony na kredyt :ico_haha_01: ale rata o 5funtów większa od czynszu jaki płaciliśmy za wynajem więc na jedno wychodzi a przynajmniej na swoim.
Skończyliśmy sypialnię,łóżko złożone :ico_brawa_01: tylko szafy niech przyjdą ale to pewnie ze 2 tygodnie.teraz za salon się bierzemy no i pokoik dla małej ale najpierw musimy okno wymienić.Powolutku ale do przodu.
Jestem trochę zmęczona ale jak patrzę na efekty...warto :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość