Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

04 cze 2008, 23:54

uffffffff
przeczytałam
kochane baby trzymam za Was kciuki i za wasze małżeństwa i własne M i w ogóle rodzinki żeby Wam się układały
buziaki
ide spać...
:-)

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

05 cze 2008, 00:04

apropo mieszkania z rodzicami czy bez nich...

my mieszkamy z moimi rodzicami w niewielkiem mieszkaniu bo tylko 3 pokoje... my zajmuje jeden - sredni, rodzice maja mala sypialnie i wspolny duzy pokoj. no kuchnia tez sporo.

mieszkamy tak od przelomu listopada/grudnia. jakos nam sie zyje... chcialabym miec jakis wlasny kąt, ale na razie jakos przyszlosc nie wrozy sie tak kolorowa by kredyt brac...
no jest niby to mieszkanie moich tesciow, co mieszkalismy w nim wczesniej, ale daleko od moich rodzicow, a moja mama zajmuja sie kinia jak ja i a. w pracy...
jak dlugo bedziemy mieszkac z rodzicami?? tego nie wie nikt, ale szczerze pwoiem, ze nie wyobrazam sobie ze mala pojdzie do przedszkola i nie bedzie miala swojego pokoju...

a teraz jak miedzy mna i arturem jest zle to w ogole nie wyobrazam sobie co bedzie...

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

05 cze 2008, 07:16

Obrazek

dla naszej najmłodszej majówki z okazji roczku dużo zdrówka i słodyczy :-)

Obrazek

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

05 cze 2008, 08:01

I ostatni majowy bobas kończy dziś roczek - Jagódko wszystkiego najlepszego :ico_brawa_01:

Obrazek

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

05 cze 2008, 08:20

Dla mojej kochanej synowej
Obrazek

Kochana wszystkiego co najlepsze, żebyś zawsze słuchała mamusi i by,ła dla swoich rodziców najjaśniejszym promyczkiem.

Co do mieszkań to ja nie mam się co wypowiadać bo my od początku mieszkamy sami, z rodzicami (nie z teściową) mam dobry kontakt i wiem że zawsze mogę liczyć na ich pomoc. Czasem jest ciężko, bo wieczorami nie możemy nigdzie wyjść bo nie ma kto zostać za Krystkiem, ale dajemy radę i kiedyś jak już odrośnie to będzie lepiej.

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

05 cze 2008, 10:45

dziekujemy bardzo

o tej godz rok temu leżała wielka wielorybica na straszliwie niewygodnym łóżku szpitalnym i czekała na cud....
kroplówka juz leciała ale jeszcze nic nie czułam
jedyne co czułam to zaniepokojenie i strach ze ta jedna kropłówa nic nie da i bede tu kwitła nie wiadomo ile dni
na szczescie wszystko sie dobrze skonczylo i o 15,30 przyszła na swiat tak bardzo przez nas oczekiwana córeczka
jakie bylo nasze zdziwienie kiedy okazało sie że jej waga wynosi 4,5 kilo
początki byly baaaardzo trudne bo mały wielkoludek potrzebował zjeść
nigdy w zyciu nie wiedziałam tak bardzo że nie wiem
wiele rzeczy mi nie wyszło na wiele nie mialam odwagi a czesc powtórzyłabym jeszcze raz
maleńka wymagała mnostwo uwagi i nie zawsze sobie poradziłam

ale bardzo pomógł mi moj mąż
sprawdzil sie wspaniale w roli ojca
od początku samego kapał i przewijał mlodą
az łezka sie w oku kreci jak sie patrzy na nich razem
jagoda jest w nim zakochana i mam nadzieje że on podoła temu wielkiemu zadaniu jakie jeszcze przed nami stoi

jagódko kochana chceieliśmy cie od samego początku jak tylko sie poznalismy wiedzielismy ze bedziemy razem i kiedys ktos taki jak ty pojawi sie na swiecie
jestes uroczą śmiałą i radosną dziewczynka i mam nadzieje że tak zostanie
kochamy cie nad życie może czasem za mocno ale cóz......

[ Dodano: 2008-06-05, 10:48 ]
to co przenosimy sie?

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

05 cze 2008, 11:06

Siukorka ale gafe walnełam......... przepraszam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
to chyba od tych upałow

No tak jak mowisz Zborra blizej zawsze lzej ...
Glizdunia integracyjne ale nie z umysłowo chorymi dziecmi tlko fizycznie uposledzone ..

Jagodo nasz kochana 1000000 lat 100000000 lat :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_tort:

no to chyba uciekamy juz na nowy watek ??

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

05 cze 2008, 11:32

To co życzenia dla Jagódki mam już składać na nowym wątku, no to lecę...... Aż łezka w oku mi się zakręciła, że to już rok minął.....

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

05 cze 2008, 11:36

witajcie kochane..

z samego poczatku dla Jagodzinki moc caluskow :ico_buziaczki_big:

massumi jestes boska, z tym artykułem strzeliłas w 10!! :-) u nas faktycznie moze tak być ze mama myslała ze przyszedł w dom ktos kogo bedzie se mogła podporzadkowac,a tu nonono :ico_noniewiem:

glizdunia mam rodzenstwo, siostre 12 lat starsza, ktora tez miała nie mała przeprawe jak mieszkała z rodzicami jak ledwo ci wyszla za maz, do dzi spowtarza ze mama miała ciagle problemy do D - jej owczesnego meza, ze nic nie robi itp, moj brat - 10 lat starszy od razu po slubie zamieszali osobno, wiec problemow mieszkaniowych nie mieli, a my - no mielismy mieszkac z nia, bo ja najmlodsza cora i te sprawy, dom miała byc moj, przez to remontowalismy wszystko tak generalnie u siebie, ale jak A zaczał " pokazywac pazurki " robic jak on chce a nie ona no to szybko decyzje zmieniała i juz 2 lata temu kazala mu szukac mieszkania :ico_noniewiem: myslałam jednak ze jakos to przycichnie, ze jakies kompromisy podejma i luz, ale nonono oni nei skorzy do kompromisow, przy kazdej okazji moja mama mu co s wytyka on jej odpyskowuje itd..wiec raczej szans na dalsze mieszkanie razem nie ma..

zborra no mama na pewno to przełknie, no bo w sumie nic nie moze powiedziec, bo sama tego chciała, nie?moze sie czuc opuszczona urazona tym ze ja zostawiam, ale chyba nie liczyła na to ze A wyrzuci a ja zostane z Mila z nia, chyba tyle to sobie uswiadamia..dla mnie to bedzie ciezkie, juz brzuch mnie boli od paru dni..stres jak mało, co..ale trzeba ta tablete przełknac...

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

05 cze 2008, 12:01

Obrazek

dla naszej ukochanej najmłodszej majowej dziecinie!!! o której jej Mama tak słodko pisze, że aż łzy się w oczach kręcą!!! życzę Wam moje Jagodzianki przekochane, żeby w kolejnych latach wspólnego życia było jak najmniej tych niewiadomych!!! żebyście coraz lepiej się poznawały/li, żeby Jagoda wypełniania Wasz dom, Wasze życie i serca radością, uśmiechem i szczęściem!!! Jagódko, bądź zawsze takim promyczkiem dla Rodziców i rodziny, no i dla cioć i kuzynostwa z TT :ico_buziaczki_big:

Massumi ależ Michu śpiewa!!! :ico_brawa_01:

Laseczki, mam pomysł...zostawmy już te nasze smuty tutaj i chodźmy z radością na nowe stronki!!! niech nam tam zaświeci piękne czerwcowe słońce i przyćmi te smutaski! co???

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość