Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

18 sie 2011, 16:58

Młody pospał 30 min. Pomarudził, zjadł i o 14 położyłam go obok siebie, pogłaskałam po pleckach i usnęliśmy oboje. Śpi do teraz :ico_sorki:
Murchinson, :588: :588: :588:
Dzięki.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

18 sie 2011, 17:01

Hej!
Przed chwilą rozmawiałam z moim K przez telefon i akurat miał stłuczkę :ico_olaboga: Zapatrzył się :ico_olaboga: Zderzak i maska trochę wgniecione :ico_olaboga:
A ja u mamy, musiałam przyjechać, bo ugotowała czerninę a ja uwielbiam:) Pogoda piękna, więc Maksio śpi na powietrzu.

Murchinson, bidulka jesteś z tą głową, oby ból szybko odpuścił.

Markotka, kotek pewnie zazdrosny, bo nie jest już w centrum zainteresowania :ico_noniewiem: Może z czasem mu przejdzie!

[ Dodano: 18-08-2011, 17:03 ]
Młody pospał 30 min. Pomarudził, zjadł i o 14 położyłam go obok siebie, pogłaskałam po pleckach i usnęliśmy oboje. Śpi do teraz :ico_sorki:
Całe szczęście masz chwilę odpoczynku :ico_sorki:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

18 sie 2011, 17:18

Murchinson współczuję tych bóli :ico_pocieszyciel: jeszcze jak dziecko marudzi a głowa boli, to oszaleć można :ico_sorki: dobrze, że Mateuszek usnął, to sobie odpoczniesz trochę. Mleko młody chce faktycznie częściej, ale wcale dużo nie wypija, np. teraz wypił 40ml, a ostatnio jadł 2,5h temu i wtedy wypił 90ml. A powiedz mi, czy jak małemu smakuje pepti, to mogę już tylko to mleko dawać, czy lepiej jeszcze mieszać? Pediatra w sumie nie powiedziała jak długo takie przejście powinno trwać.

Koroneczka ale mąż cały? Auto mocno ucierpiało?

Jadzia-kotka sika już nie pierwszy raz :ico_noniewiem: sikała jak Rysiu dojrzewał, przestała jak go wykastrowaliśmy, później zdarzało się jak szopunia pojawiła się w domu i teraz znowu, więc to raczej zazdrość. Napisałam znowu do kociego psychologa, mam nadzieję, że coś poradzi, bo szlag mnie trafi jak jeszcze gdzieś nasika :ico_zly:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

18 sie 2011, 17:26

Koroneczka ale mąż cały? Auto mocno ucierpiało?
Mąż na szczęście cały- autko trochę wgniecione, ale blacharz bierze od części, więc zrobienie pewnie pare stówek :ico_olaboga:
Krzysio pewnie przez upał też mniej chce pić, maksio ma tak samo, nad morzem pił więcej, teraz pije mniej i znowu cycuchy pełne mleka mam i twarde. Dziś o 3 w nocy się obudziłam, bo czułam jak cieknie i do uczucia ulgi spuściłam 80ml, a jeszcze sporo w cycuszku zostało.

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

18 sie 2011, 17:38

Koroneczka podziwiam z mojej piersi można odciągnąć góra 20 ml (tylko w jednej mam mleko) jak mały je to leci jak z fontanny aż nie wyrabia a laktator nie może podołać :-D małego dokarmiam butelką bo jest wiecznie głodny potrafi zjeść 150 ml i jeszcze wołać o cyca :-D

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

18 sie 2011, 20:12

Młody pospał 3,5h, teraz też już śpi. Ja tez z nim pospałam ale wcale mi to nie pomogło a wręcz jeszcze gorzej. Dobrze, że D wrócił o 16 to on małym się zają bo ja nie daję rady nawet go trzymać.
Markotka takie przejście powinno trwać ok.3 dni. My jak przechodzimy z jednego na drugie to pediatra radziła nam co 2-3 karmienie zwiększać ilość nowego mleka. U nas na początku przy peti tez tak było że po 2h mały chciał jeszcze, później już od razu wypijał więcej.
Koroneczka najważniejsze, że mąż cały i zdrowy.
Mariola_Larose to niezły łakomczuszek z Twojego malucha :-)

Awatar użytkownika
mama Izuni
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 15 lut 2010, 01:30

18 sie 2011, 20:13

Cześć dziewczyny
Koroneczka, uff to dobrze,że na szczęście wszystko u męża gra tylko pewnie mu po ulgach polecą
U mnie też horror. Iza spać nie chciała w dzień, a Ada nie chce cycka, spać nie może i ciągle płacze. Dziś coś mi strzeliło w plecach aż się wyprostować nie mogłam. Teraz to na Apapach lecę.Ogólnie jeden z tych dni w których żałuję, że wstałam.
markotka, ja bym tego kota to chyba nie wiem..... współczuję oby coś ten lekarz pomógł.
Murchinson, od ciepła tak cierpisz na tą głowę, czy to migrena? A tabletki coś pomagają?
Ada usneła. Idę ją odłożyć i biorę się za pranie. Dziś nie wiele zrobiłam, bo mnie dziewczynki wykańczały.

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

18 sie 2011, 20:19

Witam dziewczyny, jeju jakie mam zaległosci w pisaniu :ico_olaboga:
Juz nawet nie wiem co komu odpisac :ico_wstydzioch:
Byłam na wakacjach nad jeziorem,było superm, pogoda na poczatku kiepska ale potem z dnia na dzien było coraz cieplej.

Koroneczko dobrze ze mezowi nic sie nie stało, no i ciesze sie ze wakacje sie udały :-D

Markotka to wy tez teraz jedziecie na pepti, ja juz daje kaszki twak jak pisałam juz kiedys i małemu nic po nich nie jest, wiec albo to nie jest skaza albo juz mu to wychodzi.
Kupiłam tez zwykłe mleko bebilon i na probe dałam, mały dobrze go znosi i tez nic go nie wysypuje.

Murchinson jeju moze juz niedługo beda pierwsze zabki i z tad to marudzenie, oj kochana ja tez czasami mam wszystkiego dosyc :ico_placzek:
Dawidek tez jest bardzo marudny i ciagle chce sie nosci cwaniaczek jeden :ico_olaboga:

Emilia Toska to na prawde juz niezła panienka :-D ja dzis byłam u lekarza z Dawidem to wazył 7400kg wiec tez jest co nosic.

No a w ogole mały ma zapalenie oskrzeli, znowu sie rozchorowal i dostał zastrzyki, jeszcze dwa razy dziennie trzeba je podawac, oj biedactwo dlaczego on tak duzo choruje :ico_noniewiem:
JEszcze dzis przed zastrzykiem jak zdjełam mu pampersa to zrobił kupka na mnie :ico_szoking: cała byłam w kupce, dobrze ze mam blisko z osrodka do domku :-D

Nowa ja tez bym wolała za granice jechac, jak mnie bedzie stac to za rok bysmy sie wybrali z rodzinka :-)

MAma izuni wszystkiego najlepszego w dniu rocznicy :ico_tort: :ico_brawa_01:
Dawidkowi tez włosy nie wypadaja ale ma ich naprawde malutko od urodzenia :-D

Awatar użytkownika
mama Izuni
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 15 lut 2010, 01:30

18 sie 2011, 20:19

wstała idę się zastrzelić

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

18 sie 2011, 21:52

hej wieczorowo
mam już lapka,kupiliśmy dzisiaj na raty,a za tamten jeśli chcę sprzedać na części to spokojnie dostanę 500-600 zł,więc na raty będzie :ico_sorki: mama trochę mi do niego dołożyła więc nie jest źle :-)
teraz ściągam gg i muszę operę sobie ściągnąć bo explorer mnie wnerwia :ico_zly:
doczytałam co u was,ale już nie wiem co odpisać :ico_sorki: :ico_sorki:
Milena śpi,Hania usypia,a mąż zaraz do pracy się szykuje :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości