Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

02 sty 2008, 11:37

no co tu taka cisza dzisiaj, od wczoraj się utrzymuje, czyżby już się zaczęło, wkocu dwie zostały :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

02 sty 2008, 16:27

Hej Grudnióweczki :-)
Nasza Kasia28 dzisiaj rano urodziła córeczkę :ico_brawa_01: Nadusia waży 3820g i ma 66cm długości :-) Jak tylko wrócą do domku to dadzą znać.Pozdrawiam :-)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

02 sty 2008, 17:43

Kasia gratuluje ale Nadusia jest duza :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

02 sty 2008, 22:35

Kasia gratulujemy ale córa się wykluła!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dziewczyny wszystkiego naj naj w nowym roku. Na poczatek informacja od Joli była dziś w szpitalu ale rozwarcie na opuszek wic wyslali ją do domu i ma jutro przyjechać .
Przepraszam że nie zaglondam tak często ale mój Kamilek to straszny głodomor budzi się co 2h i cały czas by jadł, ja dokarmiam też butlą Iwonka bo też mam malutko pokarmu przez cały dzień ściągne 100ml to jest dobrze , ale daje małemu Bebiko Omneo i ładnie je i nawet w nocy przesypia troszke dłużej niż 2h. Ogólnie mamy sie dobrze tylko maluszek coś cięszko kupa po tym mleczku i czasami muszę mu masować brzuszek aby mugł się załatwić.
Co do zbędnych kg to po porodzie zeszło mi odrazu 10 kg na 3 dobę więc zostało jeszcze z 6-7 i troszke brzuszek , ale mieszcze się we wszystkie ciuchy z przed ciąży.
W zeszłym tygodniu jak ważyłam Kamilka ja miał tydzień to ważył już 3100g a ze szpitala wyszliśmy to miał 2700g wię nabiera ciałak. No i lubi się kompać bardzo go to uspokaja, choć na poczatku trząsł się z zimna i musiałam grzać pokój choć mam w pokoju 25c, ale terz już się przyzwyczaił i nawet byłam już z nim na spacerku z 4 razy ale teraz u nas znowu mrozik więc odpuszczam bo nawet -5c ok całuje was mocno zajrze za pare dni jak bede miła troszke luzu!! :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

02 sty 2008, 22:51

Ja na spacerki chodze bardzo czesto praktycznie codziennie jest 2h na dworze tylko ze u mnie jest od 15 stopni wzwyz a dzisiaj nawet zaliczla na spacerku deszcz poszlysmy do sklepu i sie rozlalo ale majka nawet deszcz przespala
Asikk mi majka tez nie umiala zrobic kupy i mama kazala przegotowac wode z kminkiem no i zaraz kupa poszla teraz robi tak 1 lub 2 na dzien wiec jest ok no ja juz po 14 tez bede miala ,mniej czasu na zagladanie na forum bo mama jedzie do domku kurcze jak ja sobie rade dam :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

03 sty 2008, 11:22

Ja jeśli chodzi o pokarm to mam nadmiar, schylę się to kropelkami leci a jak karmię z jednej to mi z drugiej cieknie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

03 sty 2008, 12:33

renia ale masz fajnie z pokarmem ja tak bardzo chcialam karmic piersia codziennie odciagam i jej to podaje no ale co mam zrobic wiecej jakbym byla w polsce to bym kupila jakas herbatke na pobudzenie laktacji a tutaj nic takiego nie ma wczoraj polozna powiedziala ze mam sie dobrze odzywiac i to wsyzstko

kurcze tutaj to juz wogole pustki my z maluszkami mamy malo czasu zeby zagladac a reszta chyba w szpitalch lezy

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

03 sty 2008, 13:39

Mój mały śpi, ostatnio coraz dłużej w dzień czuwa, jakieś dwie trzy godzinki dwa razy dziennie i przez to w nocy budzi mi się tylko trzy razy, wkońcu :ico_brawa_01:
Ja od wczoraj daję Atrurkowi cherbatkę koperkową bo biedaczek strasznie się męczył nie mógł wyzbyć się zalegających gazów i dzisiaj tak jakby lepiej (ale tfu, odpukać w niemalowane) zobaczymy wieczorem, bo właśnie tak około 18-tej tak płacze że aż się zanosi i nic nie można wtedy mu pomóć, wczoraj płakał dwie godziny :ico_placzek:
A i byłam też wczoraj u lekarza bo tak jakoś z noska mu leciało, ale to nic, dostałam za to espumisan na ten jego brzuszek i krople do oczu bo troszkę mu ropieją.
A we wtorek znów jedziemy na ważenie i mierzenie, swoją drogą bardzo ciekawi mnie ile go przybyło :-D bo widać że jest większy

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

04 sty 2008, 13:21

Renia0601, mam pytanie lekarz przepisał Ci espumisan i możesz już go podawać Arturkowi? Bo tam jest napisane od 1miesiąca ? No tak ale przeciesz Twoje maleństwo już ma prawie miesiąc :ico_oczko: no a mój 2 tyg skończył. Fakt że narazie mojemu Kamilkowi pomaga ta herbatka z kopru (odpukać )oby tylko na niej sie skonczylo. Dziś była u mnie położna z Kamilkiem wszystko ok dobrze przybiera na wadze przez 2 tyg przytył 800g czyli 400g na tydzień , co do bólu brzuszka to położna powiedziała zeby kłaść małego czesto na brzuszku nawet po jedzeniu wtedy wypchnie powietrze połknięte podczas jedzenia i nie bedzie miała gazów ani kolek.
Ok spadam buziaki . A co z Jolcia.??? :ico_noniewiem: :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

04 sty 2008, 13:49

Asikk jak lekarz przepisał ten espumisan to chyba wie co robi, pewnie jakąś mniejszą porcję kazał dawać. A ile masz dawkowanie? ja mam 5 kropli raz dziennie.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość