Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

12 lis 2007, 15:48

witaj Ewelinko

ja jeszcze nie myslalam o prezencie dla malego na swieta, za duzo przed swietami mam imprez urodzinowych na ktore musze cos kupic, dopiero potem bede myslec o swiatecznych prezentach :ico_haha_01:

Justynko :ico_respekt: dziekuje :ico_wstydzioch:

Ewelinko to pewnie z tym jedzeniem tak jak mowisz, moze mu sie wszystko na raz skomulowalo i dlatego nie ma apetytu... nie martw sie ...

ja z moim łobuziakeim ide w czwartek na szczepienie-jestem ciekawa jak bedzie po szczepieniu, oby dobrze zareagowal

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

12 lis 2007, 16:10

Ja mam szczepionko w środę, tez mam stresa jak to będzie

Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

12 lis 2007, 16:54

witajcie

Ewelinko pewnie jest tak jak Natalka pisała, Oliwka też miała taki czas że nie bardzo chciała jeść ale już jej przeszło i wszytsko jest w porządku

a ja jeszcze godzinkę w pracy w pracy muszę być :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Wszystkiego najlepszego dla Adusi i Pawełka :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

oj ja na gwiazdkę jeszcze nie przewidziałam prezentu i szczerze mówiąc to nie wiem co mam jej kupić miotam sie pomiędzy zabawką a czymś do ubrania
chociaż wiem, żę z ubrania to żadnej przyjemności nie będzie miała a z zabawki to i owszem
ale chyba podzielę zabawki to niech kupuje jej cał rodzina a ja kupię coś do ubrania

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

12 lis 2007, 16:58

Moja mama juz kupiła jej tony prezentów na gwiazdkę :ico_olaboga: no coż jedyna wnuczka :-D

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

12 lis 2007, 19:02

ja pewnie malemu jakies autko kupie , lubi je, jezdzi nimi po domu.... moze jakas taka duza ciezarowe kupie to bedzie sobie mogl na nia wszystko ladowac :ico_oczko:
chyba ze do tej pory cos lepszego mi przyjdzie na mysl...

jeszcze staram sie o swietach nie myslec bo za wczesnie jak dla mnie-jak pisalam wczesniej za duzo imprez mam po drodze i to o nich bede najpierw myslec :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

12 lis 2007, 19:59

Moja tez tak odpycha ale wtedy daję jej coś do zabawy i idzie :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

12 lis 2007, 20:34

dlatego ja mojej daję miseczkę i łyżeczkę, nalewam jej troszeńkę, ona sie tym bawi a ja ją karmie resztą :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

12 lis 2007, 21:03

Narazie to skutkuje, ale zawsze wymyślec można coś nowego :-D Na pewno karmienie trwa teraz dłuzej no ale coż, dziecko nauczyło mnie cierpliwości :-D Sprbój może akurat się uda :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

12 lis 2007, 21:27

No u mnie też, ale poza tym reczy które mnie irytowały kiedyś dzio wiele mniej mnie denerwują, ciekawe jak będzie w pracy, mąż chodzi i żartuje że juz pracownicy się stresują mym powrotem, hmm ja taka łagodna jestem

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

13 lis 2007, 09:03

Gabrysiu, myslalam ze juz zakonczylas leczenie zębow...

Maja na Mikolaja dostanie wózek dla lali a na gwiazdke nie wiem jeszcze co...

Ja o jedzeniu juz nawet nie wspominan bo aż mnie trzesie jak sobie pomysle, jak u nas wyglada karmienie np. wczoraj zeby cokolwiek zjadla musialam pozwolic jej grzebac w talerzu i bawic sie makaronem :ico_olaboga: ale gdybym jej na to nie pozwolila nie zjadlaby nic :ico_olaboga:
Nie wiem czy ona do 2 lat dobrnie do wagi 10kg :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość