Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

19 maja 2008, 23:48

Witam kobietki.... :ico_brawa_01:

Wkoncu TT dziala :ico_sorki:

Moj starszy synus byl dzisiaj na wycieczce,wrocil taki zadowolony :ico_oczko: Pogoda moglaby byc lepsza,ale najwazniejsze ze nie padalo.

Ja bylam dzisiaj u gina,wsio ok :ico_sorki: :ico_haha_01: Tylko jak na moje za szybko tyje... :ico_olaboga: Lekarz stwierdzil,ze nie mam sie tym przejmowac...a pocieszyl mnie,ze wysoka i nie wygladam jak kulka :ico_szoking:
Karte mam zalozona od 11 tyg.Od tego czasu przytylam juz 12 kg...ale w pierwszym trymestrze nie wymiotowalam,a wrecz przeciwnie...mialam duzy apetyt.Wiec musialabym dodac jeszcze ze +- 4 kg.O matko :ico_olaboga:
Niedawno rozmawialam ze znajoma..ona w ciazy przytyla...UWAGA-4 kg.Nie wiem jak to mozliwe...slyszalam juz ze 6,8 ale 4 :ico_olaboga:
A obwod brzucha-107 cm.
Niezly wieloryb juz ze mnie,a gdzie tu jeszcze :ico_olaboga:
:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Pozdrawiam........ :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2008-05-19, 23:49 ]
Obwod oczywiscie moj,a nie znajomej :ico_oczko:

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

20 maja 2008, 08:56

Jagna30, ja tak przy Izie tyłam,bo tez w I trym nie miałam mdłości...i przytyłam wtedy prawie 20 kg...ale jakos wróciłam potem do swojej wagi...
Tym razem pierwszy trym to był koszmar-mdłości 24 h/dobę,niewiele jadłam...do tej pory przytyłam 12 kg,to już 34 tc,więc myślę,że więcej niż 15-16 kg w całej ciąży nie przytyję...oby :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Niedawno rozmawialam ze znajoma..ona w ciazy przytyla...UWAGA-4 kg
:ico_szoking: przez całą ciążę???? :ico_szoking: Ale to podobno też niedobrze :ico_olaboga:
Niezly wieloryb juz ze mnie,a gdzie tu jeszcze
Ja myślę,że dzidzie tak nam dadzą popalić,że szybko zrzucimy kg :ico_sorki: Najszybciej chyba kg gubi sie na początku,bo zmęczenie robi swoje,karmienie tez,a poza tym trzeba przestrzegać diety,więc kg nikną w oczach :ico_oczko:

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

20 maja 2008, 15:45

Hej brawo dla tt,że już działa
U nas ok, w poniedziałek mam wizytę u ginki, ciekawe co mi powie,bo od specjalisty mam zaświadczenie,że mogę rodzić naturalknie.Wczoraj byłam u internistki i już się odczepiła od mojego ciśnienia, które jest takie samo :ico_puknij: więc wpisała do karty ciązy,że jest wsio ok. Dziś jeździliśmy cały ranek i oglądaliśmy wózeczki i wreszcie na 100% jestem zdecydowana na Sojan-taka firma w sumie tuż pod Cz-wą a wózeczki super, lekkie, tanie i z fajną amortyzacją i co najważniejszę z gondolą nie dla małego chińczyka tylko dużą.
Jutro wybieram się po ostatnie zakupy i zamierzam się spakować do szpitala.
Pozdrawiam

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

20 maja 2008, 19:14

laupina, a jak zdrówko??????????????
U nas ok, w poniedziałek mam wizytę u ginki
Ja też :-D :ico_brawa_01:
i zamierzam się spakować do szpitala
Moja torba szpitalna już czeka :ico_oczko:

laupina a w Częstochowie jest firma produkująca wózki,nazywa się Aro- nie byłaś tam na "zwiadach"?

Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

20 maja 2008, 21:49

hej :ico_ciezarowka:
ja juz przytyłam 16 kilo i jakos nie narzekam, wole by malenstwo bylo zdrowe..., a ja moze zgubie te zbedne kilogramy:) za jakis czas, pozdro

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

20 maja 2008, 23:36

Ja wpadalam tylko na chwilke...jestem wykonczona.Brak mi sil ostatnio...tylko bym spala.Pozdrawiam :ico_ciezarowka:

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

21 maja 2008, 09:14

Spać to ja tez bym mogła,ostatnio padam koło 22 i wstaję o 8 rano...ale trzeba korzystać,póki się da spać :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

21 maja 2008, 10:08

co do spania to jakos sie nie wysypiam :ico_placzek: , od9-21 licze ruchy..pozatym wstaje w nocy do toalety, bo na pecherz mi cisnie i tym sposobem jakos sie nie moge wyspac..
zauwazylam ostatnio jestem nerwowa, albo taka obojetnosc we mnie wchodzi, czy to normalne?
Nic mi sie ostatnio nie chce....
dowiedzialam sie ze nie bede miala przedluzonej umowy o prace, a konczy mie sie pod koniec sierpnia(same stresy), wiec zus bedzie mi placil maciezynskie, ale czy tyle co wyplaty mialam czy mniej nie wiem:(....
pozdrawiam milego dnia zycze :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

21 maja 2008, 11:02

delfi1, macierzyński jest taki jak pensja,więc nie powinnaś dostać mniej,szkoda,że są jeszcze tacy pracodawcy,którzy w ten sposób traktują mamy,myślałam,że to już się zmienilo
Ja się wysypiam,bo do toalety wstaję maks. 2 razy,a często wcale, pamiętam,że przy Filipku wstałam non stop,aMała chyba jakoś inaczej leży i nie uciska na pęcherz w nocy, za to wdzień koszmar.
Ja właśnie jadę na ostatnie zakupy Dzidziusiowe. Pa

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

21 maja 2008, 11:13

pozatym wstaje w nocy do toalety
Ja też gonie w nocy do WC,na ogól 1-2 razy,ale zdarzają się noce,że częściej...na szczęście szybko usypiam z powrotem :ico_sorki:
zauwazylam ostatnio jestem nerwowa
Ja płaczliwa :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
wiec zus bedzie mi placil maciezynskie, ale czy tyle co wyplaty mialam czy mniej nie wiem:(....
Tak,przysługuje Ci 100% pensji....niefajnie szef się zachował :ico_zly: :ico_noniewiem:
laupina udanych zakupków!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

U mnie dzidzia juz chyba leży ułożona do porodu,bo czuję kopniaki pod klatką piersiową i coś mnie smyra troszkę powyzej krocza; tak jakby już leżała głową w dół...ale to już pomału czas,zbliża się 35 tc :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość