Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

18 lip 2008, 13:45

Pati85, dobrze wiedziec, no nic poprosze mame o wysylke pieluszek tetrowych bo tu nie widzialam :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

18 lip 2008, 13:46

TAk,to prawda.Na poczatek nie mozna klasc podusi pod glowke,mimo ze jest malutka i plaska.Chodzi o to ze nasze malenstwa moglyby sie udusic,gdyby sie niefortunnie przekrecily,a sa tak male i nie maja zbyt sily zeby sobbie samemu poradzic.JA dopiero teraz stosuje podusie,ale jak dziecko juz nabiera sil by samo odwracac glowke mozna je spokojnie stosowac.

Co do wielkosci dzidzi.Mo Oscarek tez nabieral szybko kg w brzuszku i moj lekarz nei byl tym zbytnio zadowoloy gdyz jak jest zbyt duze to grozi to cesarka.A ja calkowicie ja wykluczalam.Teraz staram sie uwazac na to co jem oraz nie stosuje zadnych witamin dlaciezarnych,ktore powoduja tylko przyrost wagi u maluszka.
Moja dzidzia w brzuszku wazy 1,3kg i dla lekarza jest akuratna jak na 29tydzien,ani za duza ani za mala.

Widze dziewczyny ze wy juz pelna para przygotowujecie sie na przyjscie maluszkow.Ja jeszcze nic w tym kierunku nie robie.ZAbiore sie w polowie sierpnia i mysle ze mi to wystarczy.Nie planuej wczesniej urodzic hehe.Choc od 37tyg. mogloby juz sie cos zaczac dziac :-)

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

18 lip 2008, 13:50

Co do wielkosci dzidzi.Mo Oscarek tez nabieral szybko kg w brzuszku i moj lekarz nei byl tym zbytnio zadowoloy gdyz jak jest zbyt duze to grozi to cesarka.A ja calkowicie ja wykluczalam.Teraz staram sie uwazac na to co jem oraz nie stosuje zadnych witamin dlaciezarnych,ktore powoduja tylko przyrost wagi u maluszka.
ja nie uwazam ze moj synek za duzo wazy, sprawdzalam na takiej stronce internetowej ile powinno dziecko wazyc w danym tygodniu i waga sie zgadza, a ja sie nie obzeram jem normalnie. Dla mnie to nie ma roznicy czy bede miala cc czy porod naturalny, jest mi t obojetne, jesli beda jakies wskazania to tego zabiegu to czemu mam sie meczyc naturalnie????

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

18 lip 2008, 14:02

ja nie uwazam ze moj synek za duzo wazy
a ja nawet nie wiem ile moje wazy bo nie mialam usg od miesieca i juz nie bede miala :ico_noniewiem:
nie stosuje zadnych witamin dlaciezarnych,ktore powoduja tylko przyrost wagi u maluszka.
na serio :ico_szoking: :ico_szoking: to pierwsze slysze :ico_szoking: ja biore witaminy caly czas :ico_noniewiem: to moze je odstawic teraz????????????????
Wiecie co jak bylam z tym dretwieniem nogi w szpitalu zrobili mi pelne badanie krwi i dzizisj przyszedl wynik i sodium mam za niskie a Fosfor za wysoki :ico_noniewiem: ktos ma pojecie co to znaczy????? :ico_szoking: :ico_szoking:
No i dalej jeste ze mam miec zrobione jakies tam badania a mi sie popieprzylo i myslalam ze dzizisj sobota i nie polazlam do lekarza :ico_haha_01: no nic pojde w poniedzialek

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

18 lip 2008, 14:08

Wiecie co jak bylam z tym dretwieniem nogi w szpitalu zrobili mi pelne badanie krwi i dzizisj przyszedl wynik i sodium mam za niskie a Fosfor za wysoki :ico_noniewiem: ktos ma pojecie co to znaczy?????
nie mam pojecia co to moze znaczyc moze skontaktuj sie ze swoja polozna :ico_noniewiem:
sarenka napisał/a:
nie stosuje zadnych witamin dlaciezarnych,ktore powoduja tylko przyrost wagi u maluszka.
na serio :ico_szoking: :ico_szoking: to pierwsze slysze :ico_szoking: ja biore witaminy caly czas :ico_noniewiem: to moze je odstawic teraz????????????????
ja nie uwazam ze to ma jakis wplyw, moja kuzynka tez brala witaminy dla ciezarnych i jakos jej corka urodzila sie malutka nawet 3 kg nie miala, a nie sadze ze odstawienie witamin to dobry pomysl, one dostarczaja maluchowi tego co my nie dostarczamy bo nie zawsze dobrze sie odzywiamy i zdarzaja nam sie nie raz male grzeszki

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

18 lip 2008, 14:26

na serio to pierwsze slysze ja biore witaminy caly czas to moze je odstawic teraz????????????????
pinie sa rozne na ten temat,w Polsce sie bierze w Anglii absolutnie nie sa zalecane miedzy innymi wlasnie ze wzgledu na patologiczna wage urodzeniowa.Dodatkowo powinno sie przyjmowac w 1 trymestrze wylacznie kwas foliowy,cala reszta witamin jest dostarczana naturalnie.Moja kolezanka mieszkala w Anglii,ale po 1 usg pojechala do Polski bo jej sie wydawalo,ze jacys dziwni ci lekarze bo jej witamin nie pozwalaja brac.W polsce brala cala ciaze Materne i dziecko -uwaga- 5230!!!!Macie pojecie!Pierwsze pytanie jakie jejzadano przed cesarka,czy brala witaminy :ico_haha_01: Oczywiscie nie jest to regula,ale jak mama ma wyniki krwi ok,to witamin sie nie bierze,przedobrzyc tez mozna,nie?

[ Dodano: 2008-07-18, 14:28 ]
Ja mysle,ze po prostu najlepiej sie stosowac do tego co mowia lekarze na temat naszego konkretnego przypadku,na pewno wiedza lepiej niz my same :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

18 lip 2008, 14:33

Ja mysle,ze po prostu najlepiej sie stosowac do tego co mowia lekarze na temat naszego konkretnego przypadku,na pewno wiedza lepiej niz my same :ico_haha_01:
dokladnie, ja slucham zalecen lekarza i biore witaminy CENTRUM MATERNA PLUS DHA a co kraj to obyczaj, u nas sa wskazane witaminy dla kobiet ciezarnych, ale mysle, ze gdyby mialy one wplyw na wage naszych dzieci to lekarz by ich nie zalecali

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

18 lip 2008, 14:43

Wiecie co jak bylam z tym dretwieniem nogi w szpitalu zrobili mi pelne badanie krwi i dzizisj przyszedl wynik i sodium mam za niskie a Fosfor za wysoki ktos ma pojecie co to znaczy?????
Nie martw sie Martunia!Gdyby to w jakis sposob zagrazalo Tobie albo dzidzi,wezwaliby Cie od razu do szpitala.Ja mam powtorke z badan krwi we wtorek,tez zobacze co tam siedzieje,bo ostatniomi robili w 13 tygodniu ciazy :-) Wlasnie odebralam list od mojej prowadzacej doktor z patologii,pisze,ze przeanalizowali jeszcze raz cala moja dokumentacje i poniewaz wszystko jest ok,przekazuja mnie juz do "normalnych"

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

18 lip 2008, 14:45

Wlasnie odebralam list od mojej prowadzacej doktor z patologii,pisze,ze przeanalizowali jeszcze raz cala moja dokumentacje i poniewaz wszystko jest ok,przekazuja mnie juz do "normalnych"
no to super kochana :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

18 lip 2008, 14:48

Co do wielkosci dzidzi.Mo Oscarek tez nabieral szybko kg w brzuszku i moj lekarz nei byl tym zbytnio zadowoloy gdyz jak jest zbyt duze to grozi to cesarka.A ja calkowicie ja wykluczalam
Tak sobie mysle,ze dla mnie cesarka w tych okolicznosciach to tez bylby dramat niestety.Jestem zupelnie sama,a po cesarce sie chwile do siebie dochodzi.Kurcze musze byc w formie,mam nadzieje,ze sie ten moj kaczor odwroci bo lezy posladkami w dol,wiem,ze ma jeszcze na to czas,ale jednak czuje,ze mu sie bardziej podoba tak nonono w dol.....

[ Dodano: 2008-07-18, 14:50 ]
Pati ,a nie napisalas jaki Ty masz wozek-tylko ze fajowy :-D Tez Chicco?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość