Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

11 kwie 2008, 12:06

Stwierdziła, że Ulek wymaga masażu pilnie, bardziej leci na prawą stronę, leżąc na brzuszku nie potrafi rączek przenieść sobie do przodu, a piąstki jak ma ściśnięte, to kciuki schowane, a to jest nieprawidłowe. Powinna mieć kciuki na wierzchu przy piąstkach. Taki drobiazg, ale państwowy neurolog tego nie wykryła :-( Przykre.
tak to wlasnie jest z panstwowymi lekarzami tutaj jest podobnie a moze nawet gorzej majka nie miala robionych usg bioderek jedynie pediatra oglada wydaje mi sie ze jezeli by cos stwierdzila ze jest nie tak to by ja poslala na jakies badania zastanawiamy sie z mezem zeby wykupic majce prywatne ubezpieczenie

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

11 kwie 2008, 12:47

Rano cos forum znowu nie dzialalo.
No i ja chcialam o 7 tu wejsc :ico_zly:
Z huggiesow nie jestem ostatnio zadowolona, strasznie przeciekają,
a rzepy są też w Huggiesach i ja przy nich zostanę, kupuję super flex (taka fajna gumka żeby nie ściskało brzuszka)
Tez te kupuje i jestem zadowolona, Norbert jeszcze ani razu mi nie "przeciekl" w nich, choc zdarzylo sie ze pielucha tak mokro ze wiecej by chyba nie wchlonela :ico_haha_01:

Ach.. zaległości......... Marcia i Iwona, super zdjęcia Waszych uhahanych bobasków. Śliczne te uśmiechy. :-)

Ja widzę mam dobrze bo Norbert nie urzadza mi histerii i zabaw po nochach. Jak pojdzie spac po kapieli to spi grzecznie, przebudzi sie na jedzonko ale bez zadnego placzu :ico_sorki: No i w zasadzie spi spokojnie cala noc.
Dzisiaj bylo jedno karmienie nocne o 1.30 z tymze polozylam sie kolo polnocy i znow zasnac nie moglam i doczekalam tego karmienia wiec w sumie nie mialam zadnej nocnej pobudki. Nastepne o 7 bylo, godzinke przesiedzielismy z tatusiem ktory wrocil z pracy i o 8 polozylismy sie jeszcze wszyscy. Z Norbertem spalismy jeszcze do 11 :ico_szoking:

Czy Wasze maluchy............ kiedy leza oparte np o poduszke.......... probuja sie podnosic? Norbert strasznie, wysoko sie podnosi i denerwuje sie jak nie moze usiasc. A jak mu pomoge, za raczki podciagne i siedzi to taki zadowolony ze szok. Moze wczesnie zacznie mi siadac :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

11 kwie 2008, 12:57

Witam
ja dopiero teraz zagladam bo od rana jezdzilam z malym najpierw do neurologa,a pozniej na rehabilitacje...jest wszystko ok dostalismy wkoncu zgode na szczepienie :ico_brawa_01: ...w czwartek za tydzien mamy ostatnie cwiczonka..
Cleoshe moj maly robi taksamo,tylko siedziec chce.


uciekam bo sie moj partyzant obudzil i marudzi

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

11 kwie 2008, 13:20

Klaudia majka robi tak samo tylko ze rownoczesnie podnosi i nogi i glowe a jak pomoge to sie strasznie cieszy

ja teraz smaze placki a moja rodzinka spi majka juz od 11 maz przyjechal chcielismy jeszcze jechac ta karte zrobic ale majka spala i szkoda mi ja bylo budzic

kurcze dziewczyny dzisiaj mojemu tesciowi samochod ukradli a mial po mnie na lotnisko przyjechac

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

11 kwie 2008, 13:34

kurcze dziewczyny dzisiaj mojemu tesciowi samochod ukradli a mial po mnie na lotnisko przyjechac

:ico_olaboga: teraz to tacy ludzi są że :ico_szoking:

Artur nie chciał obiadu i usnął, babcia znowu przyszła i już go chciała nosić :ico_zly: (babka grubo po 70-tce gruba taka że ledwo chodzi i jeszcze mi dziecko chce nosić, a jak czasem się oprze ręką o łóżko nachylając się nad nim to się trzęsię i sapi :ico_puknij: ), trochę to źle brzmi ale strasznie nie lubię jak mi tu przychodzić i prawi morały :ico_nienie: najchętniej bym jej prosto z mostu powiedziała żeby nie przychodziła ale płąci rachunki i troche to niewdzięczne by było, nech lepiej nie wie co ja o niej sądzę, myślę że jej nie powiecie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

11 kwie 2008, 13:39

Kurde, ja się nie mogę doliczyćile Norbert ma tygodni :ico_puknij: W 17 powinien mieć szczepienie i nie wiem czy to ten tydzień co będzie czy następny :ico_noniewiem:
kurcze dziewczyny dzisiaj mojemu tesciowi samochod ukradli a mial po mnie na lotnisko przyjechac
Boshee.. A jakis lepszy ten samochod? Co za pech :ico_olaboga:

Jola, dobrze, ze z Mirusiem coraz lepiej :-)

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

11 kwie 2008, 13:46

Iwona ja tez mam placki daj znac co z tym autem

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

11 kwie 2008, 13:50

myślę że jej nie powiecie :ico_oczko:
Och, to się grubo mylisz :ico_nienie: Daj mi numer do niej :ico_haha_01:

Moja babcia ma 82 lata i dam jej chyba na ręce małego. Trzyma się dobrze. również mój dziadzio który ma 93 lata :-) . Sa tacy kochaniiiiiiii... To dla mnie najwieksza radosc ze poznaja swojego prawnuczka. Czasem jak sobie pomysle ze.......... :ico_olaboga: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Dziewczyny, u mnie taka burza z wichura, ze szok :ico_szoking: Dobrze, ze Rafala nie budzilam i nie wyciagnelam na miasto bo chyba by sie wsciekl ze nie dalam mu sie wyspac. A wczesniej takie slonce swiecilo :ico_noniewiem: Co za pogoda :ico_zly:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

11 kwie 2008, 13:52

wlasnie wrocilysmy z dworu zimno jak diabli u nas :ico_szoking:
znowu czekamy na kupe ehh zawsze cos... :ico_placzek:
nie wiem co sie stalo ale ara strasznie sobie poprzestawiala w nocy kiepsko spu a wczesniej spala nawet 7bgodz bez przerwy ,teraz tylko do cyca chce, bawic sie za bardzo nie bawi szybko sie nudzi, a z podnoszeniem u nas tak samo jak jej pomagam to cieszy sie :-)
jolus a co z Mirkiem bylo ze na rehabilitacje chodzisz??bo ja nie w temacie.
nam wczesniej Sara obracala glowke tylko w lewa strone ale jakos poradzilismy sobie sami.

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

11 kwie 2008, 13:52

moja Julka zostala u babci a ja na spokojnie robie obiad ale musze po nia isc.Usmazylam placki pycha juz dawno nie jadlam

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości