Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

18 sie 2008, 17:25

poccoyo, asiula_o, obie macie 100-dnioweczke :ico_tort: :ico_urodzinki: fajnie!!! zarz bedzie 50.... 10.... i znow :ico_urodzinki: :ico_dziecko: :ico_buziaczki_big: ale bedzie fajowsko. Moj Oli dzis tak sie wierci... Ale wiecie co... nie czuje zeby uderzal gdzies we mnie od srodka. Czuje tylko ruchy tutaj na brzuszku. Jakby byl tuz pod skora.

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

18 sie 2008, 17:54

betka- ja tez czuje Maję od skórą, lezy w poprzek brzuszka.Po lewej stronie kopie mnie nogami w jajnik a po prawej stronie boksuje, i czuję wyrazne zgrubienie po prawej. Wiec raczej lezy w poprzek i ma wyciagnięte czesto nózki :ico_haha_02: ALe kopniaki wali solidne, czasem nawet boli. Co do przesądów, mi tez tak mówią, zeby poczekac. A kiedy ja mam to wszystko potem kupic, jak bedzie zimno a do duzego miasta z malenstwem sie nie wyrwe. Nikogo nie słucham i zrobie tak zeby mi bylo dobrze.

Anetka29- masz prawo być zmeczona, tym bardziej po przerwie. Ja juz nie wracam do pracy. Siedze na L4 i tak mi dobrze. Nie nudze się bynajmniej bo bardzo aktywnie zyję. A akurat teraz zadarłąm kopytka i leże z kotkiem na kolanach :ico_haha_02: A czym się zajmujesz?

asiula_o :ico_ciezarowka: :ico_urodzinki: :ico_tort: gratulacje

poccoyo- i bardzo dobrze ze kupilas. Ja jeszce nie mam ani łóżeczka ani wózeczka. Ale mam posciel.Wiec łóże`zko kupię na allegro razem z materacem.

Ja oczywiscie zabiegana od rana. Zrobiłąm kursik z ludkami rano, jedno pranie, rozebralam posciel. Bylam na malych zakupach i obiadek zrobilam. Potem z mezusiem skoczymy na wieksze zakupki do tesco albo netto. Bylam tez na spacerze z kolezanką i jej maluszkiem. Za to wczoraj lezalam caly dzien plackiem z pilotem w reku. Po 22 juz spalam jak suselek. Jakos mialam gorszy dzien. W nocy obudzilam sie na plecach i taaaak mnie ner bolały ze szok. No to hop na lewy boczek. Dobrze ze moge sie jeszcze przewracac, bo brzunio z dnia na dzien wiekszy :) nareszcie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

18 sie 2008, 18:25

Witajcie!!

U nas dzisiaj dzień na luzaczku, ale jakoś nie miałam czasu żeby do Was zarzeć.. najpierw wstałam koło 10 pierwszy raz od bardzo dawna tak się wyspałam!! Później śniadanko, pomyłam podłogi wypastowałam, obiadek.. Póżniej przyjechała koleżanka z córkami z kolejną porcją ubranek, szczerze to już nie mam gdzie ich chować, doszliśmy z P do wniosku, że Jasiek ma więcej ubrań, niż my razem :-) Za chwile przyjadą kolejni znajomi, mieli być już wczoraj, ale jakoś nie wyszło..

Aaaaa.. był u nas Pan, który będzie naprawiał dach więc mam nadzieje, że to nasze ostatnie zacieki, bo nie mam jużsumienia malować kolejny raz..

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

18 sie 2008, 19:05

sluchajcie dziewczynki - wlasnie wrocilam z zakupow z makro. Nie wiem czy w kazdym maja takie same ceny ale jesli tak to warto sie wybrac po jakies rzeczy dla maluszka. :ico_brawa_01:
Ja kupilam:
- 4 pary skarpetek (2 zl para)
:ico_brawa_01:
- 2 komplety bodziakow z dlugim rekawem zwykle ale sliczne, niebieskie i kremowe - z roznymi misiami a te niebieskie w paseczki itp... 5 sztuk w paczce (21 zl za komplet)
:ico_brawa_01:
- spioszki takie ze skarpetkami takie welurkowe z jakas zabka (10 zl)
:ico_brawa_01:
- body z kubusiem puchatkiem (8,50) :ico_brawa_01:
Jestem bardzo zadowolona. I skarpetki jakos wyjatkowo tanio kupilam (bawelenka z czyms tam).

A co do materacykow to pani mi powiedziala ze najlepszy chyba bylby kokosowo-gryczany. Nie znam sie za bardzo na tym, ale dotykalam i taki twardawy sie wydaje (to chyba dobrze), piankowe czy gabkowe raczej odpadaja, bo z kolei za miekkie.
A co do luzeczka to ja kupie na allegro chyba komplet razem z materacykiem i posciela. Mozna kupic taki komplet za niecale 300 zl (kiedys ktoras linka wysylala) i uwazam ze taki komplecik bylby dobrym rozwiaznaiem.

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

18 sie 2008, 20:57

no ja na szczęscie i kołyske i łózeczko i materacyk mam po siostry dzieciach. Musze tylko pościel dokupic. Rożków mam tez chyba z 5:) Niwadwno kupilismy proszek dla dzieci, przewijak, wkład do wanienki i takie tam rózne rzeczy....Kupa tego jest do kupienia. Ja w ogole nie wierze w przesądy. Co ma byc to i tak będzie, takze kupuje wszystko co wpadnie mi w oko..Oczywiscie jesli finanse zezwalają...
Wciąz zastanwaimy się nad wózkiem...Kiedys przesyłałam wam link do tego wózka z Atlantica, co zmienia sie w spacerówke. Byli u nas Ci znajomi co mielismy od nich ten wózek odkupic i co sie okazło, chca go sprzedac bo sa z niego bardzo niezawowolneni,,,szczególnie z wielkosci tego wózka..po złozeniu zajmuje im cały bagaznik w samochodze, a maja nie mały samochodzik....I faktycznie jak sobie z nim pojezdziłam to wózek jest tak wielki (zmieniony juz w spacerówkę), ze trudno byłoby mi z nim....I z tego co pytam po skelpach to wszysyc mówia, ze własnie te wózki co maja wielkie koła (co akurat jest dobre dla gondoli), to zmieniajac sie w spacerówkę są zupełnie nieporęczne dla kobiety...Dlatego ztasnwiamy sie nad takim rozwiązaniem, aby teraz kupic jakas tanią gonodolę z duzymi kołami, a pózniej na wiosne zainwestowac w fajna poraczna spacerówke z małymi kołami...Myslę, ze to chyba najlepsze rozwiązanie...No ale nie wiem jeszcze na 100%..zobaczymy

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

18 sie 2008, 22:27

asiula_o, a ja szukam wozka, co by mial wszystko na raz, bo potem to beda inne wydatki i czlowiek sie denerwuje... ze dziecko nie bedzie lubialo nowego wozka itd... ze nie bedzie spało...
poza tym jest tak duzo wozkow, ze ciezko sie zdecydowac... moim marzeniam bym mutsy... i chyba na niego sie skusze...
choc podobaja mi sie inne...
np...

http://www.mutsy.nl/products/4rider/options

http://www.bebecar.co.uk/products/pushchairs/vector/

http://www.bambinodirect.co.uk/details2 ... -cabi.html

to sa moje trzy faworyty, ale kazdy ma cos nie tak,
mutsy maly koszyk,ale lekki i wygodny... lekki od prowadzenia...
Vector jest swietny ale cena 500F(2000zł)
Cosatto jest fajny, ale gondola jest strasznie wazka...

no i bądź mąrdy :ico_noniewiem: :ico_haha_01:
Ostatnio zmieniony 16 sty 2010, 19:51 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

18 sie 2008, 22:51

#ania#, kto pozwolił Ci skopiowaqć mój avatar? to moja prywatna fota, stópka mojej córeczki. Tak się nie robi :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

19 sie 2008, 07:56

poccoyo, - ja wybralam taki wlasnie Mutsy :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

19 sie 2008, 09:17

babe_boom, przepraszam, ale znalzłam go w necie na zupełnie innym forum, ale jeśli to Twoje prywatne zdjęcie to zmieniam, bo nie chcę być o nic posądzana, a już na pewno nie o jakieś nielegalne rozpowszechnianie zdjęć :-)

Umnie dzisiaj od świtu robita, przyszedł Pan, który naprawia nam dach i w końcu przestanie kapać!!

Co do wózków, to ja zdecydowałąm się na dwa modele tzn, z pośród nich będe wybierać, albo BABY LUX, albo TAKO, są dobrych polskich firm, a przecież samą metką się nie jeździ :-)

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

19 sie 2008, 09:52

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ZACZELAM 7 MIESIAC :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale jestem szczesliwa!!! narazie nie mam czasu zeby poogladac te wozeczki ktore powybieralyscie ale pozneij obejrze i moze sama cos z nich wybiore. asiula_o, mi tez przydalyby sie duze kola, ale skoro pozneij spacerowka zle sie prowadzi to juz sama nie wiem. Moze rzeczywiscie dobrym rozwiazaniem byloby kupno dwoch wozeczkow. Moja kolezanka ma 3 (w roznych miastach rodzina) i jej coreczka nawet nie zwrocila uwagi na to zeby byl inny wozeczek albo cos... Ale to pwnie od dziecka zalezy.

[ Dodano: 2008-08-19, 10:13 ]
mnie najbardziej z tych trezch poccoyo, podoba mi sie vector. Ten mutsy tez fajny ale wydaje mi sie za ta pojedyncza rama taka slabutka bedzie. Nie widzialam na zywo i mzoe dlatego takie wrazenie.
a ja sie tak wciagnelam w zakupy dla maluszka ze znowu bym pojechala. Ale finanse narazie nie pozwalaja i nie wiem jak sie powstrzymac. No i w koncu musze kupic inne rezcy a nie tylko ciuszki!!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość