Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

26 sie 2009, 10:16

No hey Edytko, jakie dobre masz dla nas newy, bardzo się cieszę, teraz już tylko będzie lepiej, tyle przeżyliście, dzielna z Was rodzinka. Mocno Was ściskamy...

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

26 sie 2009, 11:10

Witam i z gory sorki,ze nie zagladalam wczesniej

Od razu brawa :ico_brawa_01: dla malej Idy za sliczne postepy :ico_haha_01: oby tak dalej, to niedlugo bedzie z rodzinka w domu :ico_oczko:

riterko, super szybko poczulas ruchy :ico_brawa_01: Ja przy Filipie tez szybciej poczulam, ale nie az tak wczesnie :ico_szoking: :ico_haha_01:

A ja wlasnie dzis zaliczylam egz. teoretyczny na prawko. Teraz pozostaje zabukowac lekcje, potem praktyczny i moze do zimy bede jezdzila nasza kia :ico_oczko:

Ostatnio zauwazylam,ze Filipowi wyszly tez dolne 4. W sumie na gorze ma 1,2, 4 i malutenkie 3....
Na dole to samo, z tym,ze 3 sa dopiero bialymi kropkami :-D

Od poniedzialku dzieciaki znowu chodza do nursery po 2 tyg. przerwy - najpierw chore, potem przez tydzien byla babcia Filip chyba jeszcze sie nie przestawil, ale idzie coraz lepiej :ico_oczko:
Co do lezakowania w przedszkolu, to w naszym akurat w grupie Filipa (do 2 lat) drzemka jest w zaleznosci od dziecka... Ale nie ma przymusu (u Oli tez nie)...Generalnie dzieciaki sa tam do 13, wiec zwykle nie spia...Filip pada do loza zaraz po powrocie, a Ola raczej nie spi wcale juz.


Ja juz jutro na wieczor do pracy (koniec laby... )...potem wolne dopiero od poniedzialku...

Na tym koncze bo musze wziac sie za sprzatanie....

[hide]
aaaa... i zapomnialam sie pochwalic,ze od soboty rodzina powiekszyla sie nam o 7 tyg. czarna kotke o imieniu Amo

Obrazek

[/hide]

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

26 sie 2009, 16:44

Hej!
falicity, boska ta kotka!
Dziś małego "wykończyłam" na dworze i teraz biedak śpi. Wieczorem wychodzę z kumpelkami, więc... :ico_haha_01: niech sobie pośpi z dobrą godzinkę :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

26 sie 2009, 17:50

Moje dziecko nie śpi za dnia w ogóle, bardziej w aucie jak gdzieś jedziemy :)

Felicity super Kitek, ja z chęcią bym się skusiła, ale mąż ma alergię...
Gratuluję zdania examinu :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

26 sie 2009, 22:11

Kicia grzeczna ale i potrafi poszalec przy zabawie...Nie wspomne,ze dzieciaki maja ubaw caly dzien :-D

chloee, milej zabawy z kolezankami :ico_oczko:

asiapanda, moja tak samo - tylko w samochodzie i to wtedy kiedy juz nie potrzeba (czyt. od 17:00 :ico_oczko: ) :-)

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

26 sie 2009, 23:13

Wpadam znowu się pochwalić dziś pierwszy raz od porodu mogłam normalnie przystawić Idunie do piersi :-D wspaniałe uczucie - pozwolili mi dwa razy :-D
Lekarka powiedziała że dziś wieczorem przetoczą jej krew i powoli możemy odstawiać leki i w krótce do domku :ico_brawa_01: Dziś waga - 1905 :ico_brawa_01:
felicity001, - śliczny kociak dla dzieci to napewnop mega frajda, gratuluje zaliczonego egzaminu :ico_brawa_01:
chloee, - fajnie spotkanie z koleżankami, ja ostatnio miałam mega spotkanie klasowe ale nie poszłam bo nie miałam głowy do takich spraw
asiapanda, - nasza też nie sypia w dzień a szkoda... :-)

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

27 sie 2009, 08:23

Hej!
Brawo dla Idusi! A kiedy zobaczymy edulitko twoją kruszynkę?

No co wy? Myślicie, że mam tak dobrze, że Maciej śpi jeszcze w dzień :ico_haha_01: ? Niestety takie drzemki zdarzają się b. rzadko- raz na kilka miesięcy :ico_haha_01:
Dziś wybieram się do szkoły, posprzątam w szafach, powyrzucam stare sprawdziany. Już widzę ten dwumiesięczny kurz :ico_zly:
riterko, daj znać jak Jasiowi poszło na spotkaniu :-D Maciej idzie jutro z tatą :-)

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

27 sie 2009, 11:12

Witam !!! Edulitko no to chyba już możesz mała ucałowac od ciotek :ico_buziaczki_big: Felicyty kotek śliczny, :ico_brawa_01: za egzamin będziemy dalej trzymac kciuki :-) Chloee nasza tez nie spi w dzień już ale nikiedy jak zaśnie o 17 to potem jest problem ze spaniem wieczornym :ico_olaboga: Ale chodzi taka marudna, jak by jej jeszcze brakowało tej poobiedniej drzemki. I nawet sie ciesze że u nas w przedszkolu maluszki leżakują, pare dni może byc kłopot z jej zasnięciem ale myśle, że szybko się przyzwyczai do drzemki.

Pije kawke może któras ma ochote :-) Wypije i ide na zakupy w sobote i niedziele wyprawiam urodziny sobie i Martynce. I musze pomyślec co tu fajnego upiec :-)

Od paru dni przesiadujemy na placu zabaw, bo stwierdziłam z kolezanką że w tym roku bardzo mało z dzieciakami tam przesiadujemy. Rok temu w dzień w dzień siedzieliśmy z nimi w tym pachu . A w te wakacje to byłam chyba z 5 razy :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Oczywiście nie wliczając wakacji nad morzem i u babci.

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

27 sie 2009, 15:05

edulita, tak bardzo się cieszę, Maleńka jest wielka!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Niej

mój Jas spi codziennie praktycznie w dzień, jak nie śpi to o 20 wieczorem już śpi :-D

właśnie zawiozłam Jasia na swoje pierwsze 45 min w przedszkolu, pojechał z babcią a ja tu sama i ryczeć mi się chce :ico_placzek:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

27 sie 2009, 16:14

Witammmm

Edytko super, jak się cieszę :ico_brawa_01: :-D

Felicity nasza też właśnie tak potrafi po 17, 18 przysnąć, w domu zdarzyło jej się to ostatni raz chyba ze dwa miechy temu
Generalnie wstaje 7:30, do przedszkola idzie najpóźniej na 8:30, a spać chodzi koło 21

Riterko nie bój żaby będzie dobrze :-)

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość