Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

22 lut 2009, 13:12

jedwabna pisze:a nie wiecie przypadkiem co to moze byc jak dzidzi nakarmione,przewiniete a nie chce sapc tylko ciagle placze? i ciagle na rekach sie je nosi...caly dzien tak w kolko. a mnie zaraz glowa exploduje :ico_olaboga:
jedwabna, a kupki robi regularnie? puszcza bączki? odbija porządnie po jedzonku? kładziesz go na brzuszek?? bo tak z opisu to mi na brzuszek wygląda, znaczy na wzdęcia/kolki :ico_sorki:

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

22 lut 2009, 13:17

ananke pisze:a kupki robi regularnie? puszcza bączki? odbija porządnie po jedzonku? kładziesz go na brzuszek??

tak tak tak tak i sadzi baki tak ze doroslego obudzi nimi i kupki tez ciagle robi. na brzuszek go jeszcze nie klade. troszke sie boje. ma dopiero tydzien.
a za to w nocy spi super. budzi sie co 3-3,5h zje i idze spac znowu. jak by juz rozumial ze noc jest do spania.

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

22 lut 2009, 13:29

Mała nas na pizze ciągnie, chętnie bym pojechała, ale myślę czy Oskarek jeszcze nie za mały na takie wypady....

jedwabna ściągnij tylko troszke żeby ulge poczuć, może w końcu przejdzie, ja tak kilka dni miałam. aż dreszcze z bólu miałam.

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

22 lut 2009, 16:25

jedwabna, u mnie podobnie w dzien mała tez niby poje a pozniej 2 minuty spania i ryk, tylko cycek uspokajał, ja płakałam bo sutki całe poranione a ona cały dzien na nich wisiała
ale dzisiaj juz jest lepiej bo prześpi juz z godzinkę miedzy karmieniami

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

22 lut 2009, 17:00

hej :-D

u nas nocka super :-D
mały jak zasnął po kąpieli o 20 to budzi się tylko co 3 godziny na cyca i śpi dalej :-D

a więc ja wyspana :-D

Marciawszystkiego najlepszego z okazji imienin :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

jedwabna, szkoda, ze nie masz tam nikogo tak by ci pomógł z tym karmieniem

Beatris60, dobrze , że teraz możesz na męża liczyć :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: takie wsparcie na pewno jest potrzebne

oj ja zmykam dać cyca

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

22 lut 2009, 17:32

manenka pisze:mały jak zasnął po kąpieli o 20 to budzi się tylko co 3 godziny na cyca i śpi dalej

a więc ja wyspana

oby tak dalej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ostatnio zmieniony 22 lut 2009, 17:34 przez Beatris60, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

22 lut 2009, 17:33

witam

ja dopiero czas mam sie przywitac i cos napisac!
widze ze coraz wiecej nas tu

wczoraj mialam gosci i dzis tez przychodza :ico_zly: a ja jestem sklocona z mezem na amen,,, powiedzialam mu zeby zmienil wkoncu pieluche a on ze nie! bo gowno smierdzi przeciez i krzyknelam na niego co takie to smieszne a on do mnie "zamknij ryj"!!! pierwszy raz do mnie tak powiedzial zabolalo strasznie do tej pory boli chociaz przeprosil...ale nie bedzi ejuz tak dawniej cos we mnie peklo jestem zla na sama siebie po co mi to wszystko bylo placze mala to wyczula i pewnie kolki dostala bo placze i wypila cycki moje potem 60 ml herbatki i 80 ml mleka sztucznego i nadal placz:(

ja kurde jednak okresu dostalam;/

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

22 lut 2009, 17:56

milutka kurcze szkoda ze maz sie nie spisuje...porozmawiaj z nim moze szczerze ze ci robi przykrosc i ze potrzebujesz pomocy i wsparcia od niego. ja bym stawiala na szczera rozmowe

a u mnie coraz gorzej.caly dzien tone we lzach. doluje mnie to ze juz nigdy nie bedzie tak jak wczesniej. a moze ja bym chciala jeszcze sie pobawic i poimprezowac... poszalec i wogole itd...teraz sie zupelnie mysli niz jak sie bylo w ciazy... mam okropnego dola. :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

22 lut 2009, 18:00

plum Laseczki i Maluszki :-D

my juz po obiadku i spacerku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: potem wrzucę kilka zdjątek :-)

manenka pisze:mały jak zasnął po kąpieli o 20 to budzi się tylko co 3 godziny na cyca i śpi dalej :-D
a więc ja wyspana :-D
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: noo, Młody wie, co dobre :-D

milutka204, heh.. nic nie powiem... bo mi słów brakło :ico_olaboga:

jak tam u Was niedziela płynie??

[ Dodano: 2009-02-22, 17:02 ]
jedwabna pisze:a u mnie coraz gorzej.caly dzien tone we lzach. doluje mnie to ze juz nigdy nie bedzie tak jak wczesniej. a moze ja bym chciala jeszcze sie pobawic i poimprezowac... poszalec i wogole itd...teraz sie zupelnie mysli niz jak sie bylo w ciazy... mam okropnego dola. :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Kobietko.. to Ci minie, zobaczysz.. tylko musisz przetrzymać ten pierwszy czas, kiedy hormony strasznie szaleją... spróbuj zrobić jakby sobie na złość i wstać jutro z uśmiechem na ustach :ico_sorki: u mnie to też pomagało, nawet jeśli sama czułam, że ten uśmiech mam taki mocno przyklejony, to od razu czułam się ciut lepiej :ico_sorki:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

22 lut 2009, 18:42

milutka204, heh.. nic nie powiem... bo mi słów brakło :ico_olaboga:
ja tylko caly dzien placze ... nawet sa goscie a my sobie docinamy i lzy mi płyna... nie chce porozmawiac nie wiem czemu sie tak zmienil

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość