Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

19 lut 2010, 21:53

Martalka, rzeczywiście różnica niewielka! ale i tak brzuś słodki. :ico_brawa_01:
Anja224, mnie osobiście twój wiek nie przeszkadza. załóż sobie suwaczek takie jak my mamy, to razem z tobą będziemy śledzić rozwój ciąży. A jeśli masz kłopoty czy nie wiesz jak to zrobić, to z pewnością dziewczyny ci pomogą :)

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

19 lut 2010, 23:25

Anja, to mój brzuch w 23 tygodniu dokładnie!
Co do wieku, to mnie zupełnie nie przeszkadza :) Wszak niedawno sama tyle miałam :-D
"Niedawno", bo czas szybko leci... bo mam prawie 30 :ico_szoking:

Jeśli masz ujemne Rh a mąż dodatnie, to poproś o skierowanie na przeciwciała AntyRh. Zresztą jak zwrócisz na to uwagęginekologowi to pewnie sam Ci da (albo nawet już miałaś, to sie inaczej zwie odczyn Coombsa- sprawdź w karcie ciąży, może masz).
A po porodzie niech badają rh malucha. I wszystko. Nic strasznego, ale skontrolować trzeba, dla dobra ciebie, dziecka i ew. kolejnych dzieci.

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

20 lut 2010, 10:07

Witam serdecznie moje Drogie! :-)

I od rana stawiam pyszny :ico_kawa: czegoś ciepłego i :ico_tort: dla odmiany ze świeżymi malinkami :-) Za połowinki :-D

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

20 lut 2010, 10:47

karo-22, brawa brawa! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

20 lut 2010, 11:09

karo, :ico_brawa_01: za 20 tydzień! Z malinkami może być :ico_oczko:

Mam wieści od Nicoli - nadal bidulka leży w szpitalu. Cały czas dostaje zastrzyki i leki. Niestety znowu miała skurcze przez całą noc no i niską hemoglobinę - narazie wyniki podniosły sie z 9,4 i na 9,7. Próbują ją wyprowadzic z anemii, bo jęsli hemoglobina jej jeszcze spadnie, to dziecko będzie niedotlenione. Mówi, że jeszcze z tydzień co najmniej musi zostać w szpitalu :ico_placzek:

U nas dziś jakoś pochmurno, mgła i nic się nie chce :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

20 lut 2010, 11:15

No bidulka, bidulka... Ale trzeba robić wszystko by Maluszek był zdrowy. Oby wyniki się poprawiły i skurcze minęły! Trzymamy kciuki! :-)

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

20 lut 2010, 11:45

Karo, brawo! Za Wasze połowinki :ico_brawa_01:

Nicola trzymaj się!
Mam nadzieję, że szybko coś zaradzą.
Martwią mnie te skurcze. Nicola, dobrze, że jesteś pod opieką!


Ja też, mam wrażenie, zaliczam spadek wyników. Jestem słaba, po umyciu wanny po sobie, dopadło mnie takie szaleńcze bicie serca, że musiałam się położyć. Inaczej bym padła...
Nie wiem co się dzieje! :ico_zly:
W poniedziałek, nie wiem jak to zrobię bo nie mam jak pojechać... pojadę zrobić sobie morfologię.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

20 lut 2010, 12:22

Martalka, może trochę żelaza ci się przyda, co?
ja też już cholernie szybko się męczę :ico_noniewiem: podłogę ostatnio na raty myłam, bo musiałam odpoczywać po każdym kawałku. :ico_noniewiem:


a dziś tapetowanie! :ico_brawa_01:

Ale nieszczęścia z tą Nicolą :-/ Trzymam za nią kciukasy mocno! :ico_sorki:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

20 lut 2010, 12:26

Martalka, super brzusio :ico_brawa_01: i synio miodzio :-D
NICOLA buuuu trzymaj sie :ico_sorki:
Karo :ico_brawa_01:

u mnie tak sobie jak sie na robie to tez czasem dopada mnie zmeczenie - ale to dlatego ze w cigu dnie nie am chwili zeby usiasc i wypoczac :ico_noniewiem: nie to co przy pierwszej ciazy :-D

Anja224
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 17 lut 2010, 14:26

:)

20 lut 2010, 12:29

Dzieki wszystkim że akceptujecie mój wiek. Niestety różni są ludzie. Ja też nie bardzo coś się czuje , strasznie słaba , plecy okropnie bolą . Mam pytanie bierzecie może duphaston na podtrzymanie ciązy? ja to biore od początku ciąży z powodu mocnych bólów brzucha, ciągle się zamartwiam:( W dodatek ten tydzień to był koszmar zmarła moja ciocia i dwaj wujkowie, próbowałam się tak nie załamywać ale jednak do końca się tak nie da. A co do czynnika rh to już wiem o tym dużo a mojej ginekolog o tym powiedziałam.Im coraz do bliżej porodu tym bardziej się boję. Pozdrawiam i życze wszystkim miłego dnia:)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: KylieTab i 1 gość