moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: Dzieciaczki 2007

25 paź 2012, 21:12

Martynka ostatnio namalowała siebie i kolegę z przedszkola :ico_oczko: a wokół serduszka. Muszę pamiętać pstryknąć fotkę to wam pokarzę... bo obrazek przyklejony na ścianie

barbara123
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1059
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:41

Re: Dzieciaczki 2007

25 paź 2012, 21:46

U u nas poki co gloskowanie na dobre sie jeszcze nie zaczeło..Jak na razie dziela wyrazy na sylaby i licza ile ich jest Ola w tym akurat jest dość dobra. w listopadzie chyba pod koniec beda wyniki diagnostyki dostaniemy kopertki i bedziemy mogli wiedzieć z czym nasze dziecko ma jakiś problem wtedy bedzie dostawać do domku dodatkowe cwiczonka. Mieliśmy tez książke do uzupełnienia w domku z brakami podczas nieobecnośći i wiekszość cwiczeń to szlaczki oraz liczenie w zbirach. Moja Ola chyba w przedszkolu bardzo szie spiszy bo czsem widać ze robota odwolona stać ja na wiecej.
Rysować moje dziecko już od dawna uwiebia. Najcześciej portety rodzinki :-) a teraz jej namietość to pisanie literek oczywiscie tylko drukowanych
KAROL jest w grupie najmłodszej a tez juz zadanka mamy musimy uczyc sie liczyć ,choc jak na chłopca przystało on jest leniuszek

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

Re: Dzieciaczki 2007

25 paź 2012, 22:00

W tym roku Zu ma nową panią (jedna jest od początku, a druga co roku inna) i uczy ich francuskiego :-)
Śpiewają coś, jakieś wierszyki, ja nic nie kumam :ico_haha_01:
Dostaliśmy dziś list- dzieci narysowały obrazek i pani poadresowała kopert, dzieci cykły znaczki, zakleiły i były wysłać- super sprawa :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

Re: Dzieciaczki 2007

25 paź 2012, 22:00

Ania- ja też nie rozumiem o co chodzi z tymi książkami...

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

Re: Dzieciaczki 2007

25 paź 2012, 22:25

co do rysowania to igor tez ostatnio zaczał rysowac
jeszcze w zeszłym roku kupowałam mu kredki,pisaki,bloki czy jakieś tam malowanki
teraz sam zaczął
chce
widzę,że sie garnie,gdzie jak na chłopaka to wydaje mi sie rzadkie :ico_noniewiem:
widocznie przyszedł taki czas kiedy on sam wziął kredke w reke i namalował mi domek :ico_brawa_01:
czemu rzadkie?
synek sąsiadki też lubi malować,teraz jak Hania z pkola wraca i idziemy do nich to siadają i rysują nam obrazki :-D
Hania zawzięcie "krajobrazy" rysuje- drzewo,kwiatki,niebo,trawka,słonko :ico_haha_01:
Martynka ostatnio namalowała siebie i kolegę z przedszkola :ico_oczko: a wokół serduszka. Muszę pamiętać pstryknąć fotkę to wam pokarzę... bo obrazek przyklejony na ścianie
no to czekamy na fotkę :ico_brawa_01:
w listopadzie chyba pod koniec beda wyniki diagnostyki dostaniemy kopertki i bedziemy mogli wiedzieć z czym nasze dziecko ma jakiś problem wtedy bedzie dostawać do domku dodatkowe cwiczonka.
ciekawe czy u nas będą coś takiego dawać i mówić z czym w domu pracować :ico_noniewiem:
W tym roku Zu ma nową panią (jedna jest od początku, a druga co roku inna) i uczy ich francuskiego
Śpiewają coś, jakieś wierszyki, ja nic nie kumam
nie zdziwię się,jak uczą się piosenki :"Alouette" :-D

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

Re: Dzieciaczki 2007

25 paź 2012, 22:27

Ania hihi, oni jakieś pokazywanki o pajączkach śpiewają :-D

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

Re: Dzieciaczki 2007

25 paź 2012, 22:29

Ania hihi, oni jakieś pokazywanki o pajączkach śpiewają :-D
to tamta chyba o ptaszkach jest :ico_oczko:


moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: Dzieciaczki 2007

26 paź 2012, 18:02

U nas w kazdy poniedziałek jest dzień otwarty i na bieżąco można dowiadywać się o dziecko. Zresztą nasza pani jak widzi że jest coś nie tak, od razu kontaktuje się z rodzicami.

A jak z liczeniem u was?

barbara123
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1059
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:41

Re: Dzieciaczki 2007

26 paź 2012, 21:14

:-) Z Oli dobry matematyk to liczeniem sobie radzi potrafi granicach do daodac ,odjąć przyporzadkować zbiór do odpowiedniej liczby.

KOCURA BURA U Nas w zeszłym roku byl liścik super dzieciaczki narysowały a ile radości z otwierania koperty bylo

u nas tez na bieżąco jest informacja dla rodziców.A diagnostyka piecio i szesciolatków jest obowiązkowa, W młodszych grupaach jest tylko obserwacja i jesli rodzic sobie nie zyczy to moze jej nie byc.
NA podstawie diagnostyki dziecko moze zostać skierowane do psychologa czy logopedy jesli jest taka potrzeba

Na koniec roku jest diagnoza po całorocznej pracy.

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość