Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

30 cze 2007, 22:30

myslałam że zwariuje przez to forum :ico_zly: wpychają mnóstwo reklam niby w ramach utrzymania serwera a i tak co chwile wszystko nawala :ico_zly:

Mróweczka a gdzie w UK mieszkasz?? chyba już kiedys pisałas, ale ja sobie zapomniałam :ico_olaboga:

dziękujemy slicznie za życzenia dla Vikuli :ico_sorki:

[ Dodano: 2007-06-30, 23:16 ]
Przez te problemy z TT nie mogłam wam napisac, że pierwsze szczepienie mamy juz za sobą :ico_brawa_01: i bardzo dobrze... nastepne za 4 tygodnie, a ja juz do WC chodze z nerwów :ico_olaboga: :ico_puknij: W kazdym razie Vikusia troszkę popłakała (mniej niz jej mama)... trzymała ja mąz, bo ja nie dałam rady :ico_olaboga: ale do serduszka przytuliłam ja i ukoiłam w bólu... a jakieś 10 minut po szczepieniu me dziecko juz totalnie nie pamietało, że wogóle coś takiego ja spotkało i sobie najspokojniej rozdawała usmiechy i nadawała jak radio wolna europa... Tylko jedna nózka jej troche spuchła teraz i ja durna matka ja niechcacy dotknęłam i me dzieciątko się upłakało z bólu...
A tak poza tym to moja kruszynka waży 5740g czyli mleczko sojowe jej słuzy :ico_brawa_01: bioderka ma ok, serducho, płucka także... słuch wysmienity a wzrok w porzadku...

i zapomniałam się pochwalic, że moja Vikusia kupiła tatusiowi prezent na Dzień Ojca (grzeczne dziecko :-D )... i ubrała na ten dzien takową bluzkę...

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

30 cze 2007, 23:56

kasi.k Southampton

[ Dodano: 2007-07-01, 00:39 ]
chyba sa za duze te moje fotki :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

01 lip 2007, 10:45

wiecie co? denerwuje mnie już to forum, wiecznie jakieś problemy ze stroną, no ileż można! może jak wrócę od rodziców to wreszcie to naprawią, a zaraz napiszę temu przemowi, bo on chyba tą stroną zarządza :ico_noniewiem: co o nim myślę :ico_zly:
a moja Olenia ma już dwa miesiące!!!!!!!!!!!!!! :ico_zdrowko:
ciekawe czy mi się to w ogóle zapisze :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-07-01, 10:51 ]
cholera zdenerwowałam się :-D

[ Dodano: 2007-07-01, 10:55 ]
właśnie mnie mąż uświadomił, że ten przemo to tylko wymyślił jakiś tam język php :-D idę se :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

01 lip 2007, 12:51

no to wszystkeigo najlepszego z okazji 2 miesiecy dla Oleńki źyczy Erysio Rysio:P :ico_tort:

IM
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:10

01 lip 2007, 14:22

Wszystkiego najlepszego dla dzieciaczków ktore dzisiaj kończą 3 i 2 miesiace.
W piatek z małym byłam w szpitalu bo robi kupki z krwią i lkarz przyjmujący go na oddział stwierdził ze mały ma 1 kg nadwagi. :ico_szoking:
Na szczęscie obyło się na razie na strachu , dali probowki na wymaz kału i do domu gdyż po badaniu krwi stwierdili ze nic podejrzanego nie wykryli i nie ma sensu go trzymac w szpitalu.Około srody beda wyniki z posiewu i będziemy wiedzieć co dalej.

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

01 lip 2007, 15:21

IM niemartw sie bedzie dobrze, a kilo nadwagi to wcale nieduzo!!!

mam do Was dziewczonka pytanie: czy chrzcić dziecko trzeba na biało? bo ja chcialam w garniturku granatowym ale niewiem czy wypada?? :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

01 lip 2007, 16:19

czesc :-D
co oni z tym TT wyprawiaja :ico_olaboga: kasi.k, super ze u Vikusi wszytsko ok :ico_brawa_01: a body dla tatusia superasny :-D :ico_brawa_01: IM, moj kacper wazy 7 kg juz i nie martwie sie tym wiec Ty tez sie nie martw bo nie ma powodu .. Dobrze ze maluszek nie poszedl do szpitala trzymamy kciuki zeby badania wyszly dobrze Mróweczka, nie trzeba na bialo i mozesz spokojnie w tym garniturku chrzcic :-D
Wszystkiego najlepszego dla Jubilatow :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

01 lip 2007, 17:26

heh dzieki Mordeczko bo sie zastanawialam czy kupic wlasnie!!!:*

[ Dodano: 2007-07-01, 17:27 ]
o a ja niewiem ile Eryczek wazy musze Go zwazyc jakos na dniach!!!

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

01 lip 2007, 18:58

witam - nie pamietam co pisalyscie - mimo,ze tego tak malo :ico_nienie: ale czytalam na raty,bo nasz Jedrulek zmeczony po podrozy i troche marudzi :ico_noniewiem:

Mam pytanie,czy ktoras z was tez ma pkres juz dwa tygodnie?????Ja mam juz prawie dwa i to taki,ze zuzywam jedna cienka wkladke dziennie.W nocy nie leci,pol dnia nie leci i nagle - troszke zleci i znowu nic :ico_zly:

Maly mimo lekarstwa dalej ulewa ale kuzynka meza mowi,ze jej corcia miala to samo, a potem okolo 3 miesiaca wszystko ustalo.Nagle :ico_brawa_01:

Za to apetyt mu wzrosl i chcialam go dokarmic Bebilonem Pepti i nonono :ico_noniewiem: Dar sie jak opetany i nie chcial tego pic - pluł doslownie a ja cycki puste mialam i wolal pustego ssac niz sztuczne :ico_olaboga: Coraz czesciej mam puste i wolno nabieraja :ico_placzek: Mam nadzieje,ze pokarmu nie trace :ico_placzek: :ico_placzek:

Wyjazd do Koszalina udal sie super.

Dla wszystkich swietujacych dzieciaczkow - 100 lat i buziaki od Andrzejka i mamusi :ico_tort:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

01 lip 2007, 20:27

Rybko a Ty ten bebilon to kupiłaś bez recepty????????jeśli tak to podaj proszę cenę.
nie stresuj się okresem, pewnie tak musi być, organizm się regeneruje.
a piłaś tę herbatkę z hippa na laktację???jest świetna, spróbuj i nie stresuj się bo to jeszcze gorzej :ico_nienie:
moja Olenia nie chce jeść nutramigenu :ico_placzek: na dodatek wyczytałam, ze dzieci uczulone na białko krowy mogą mieć też alergię na soję :ico_placzek: ja już nic nie wiem :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-07-01, 20:29 ]
na dodatek znów jej wyskoczyły krostki na policzkach i budzi się co 10 minut z wielkim płaczem i drapie się :ico_placzek:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości