Awatar użytkownika
surtsey
4000 - letni staruszek
Posty: 4271
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:27

23 wrz 2007, 08:27

oj i u nas pytania co to są na porzadku dziennym, nwet bajeczki nie mozna przeczytac, bo trzeba mówić co jest na obrazku. Niestety mój synus jest leniwy do mówienia i najczęsciej tylko mama, tata, baba, dziadzia i naśladuje rózne zwierzątka i KARETKĘ :-D i nawija po swojemu jak katarynka
Ja mysle,z ę to bedzie tak jak w tym kawale, co to syn był niemowa i wieku 14 lat zapytał a gdzie kompot...?

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

23 wrz 2007, 11:17

oj ulubione wyrażenie Antosia to tez jest ijo, ijo, ijo

ma dwie takie zabawki - straż pożarną ktore wiecznie uruchamia.

Awatar użytkownika
surtsey
4000 - letni staruszek
Posty: 4271
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:27

23 wrz 2007, 11:20

:-D no Łukasz jeszcze nie ma takich zabawek, chyba bysmy powariowali, juz lepiej słuchać muzyczki :ico_oczko:
My tu mamy szpital niedaleko, to i karetki jeżdża

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

23 wrz 2007, 11:33

my mu nie zabraniamy więc bawi się często - na szczęście nie są głosne, ale ma tez duuuzo innych grających dość głośno ale na szczęscie bawi się nimi tylko czasami.

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

23 wrz 2007, 12:24

Mati też mało mówi ale przestałam się tym przejmować. Jedne dzieci tak, drugie inaczej. Jeśli rozumie i wszystko inne jest ok to nie ma sie czym martwić.

Nie śmieje się w głos jak coś próbuje zbroić ale próbuje do skutku, aż się wreszcie go zabierze:) jesteśmy konsekwentni i staramy się nie popełnić błędu już na początku

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

23 wrz 2007, 18:24

gabula ostatnio dostala taka spiewajaca swinke,mowie wam rozwalajaca :-D mala przy niej tanczy a my razem z nia:)))

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

24 wrz 2007, 07:46

Hej ,jak fajnie Was poczytac i wszystko o dzieciach :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:
Meggie dziękuję za przywitanie ,zdjęcia sa śliczne Antosia.Ostatnio rozmawiałam z Andrzejem i powiedziałam ,że jak kiedyś nadarzy sie jeszcze okazja ,to trzecie dziecko ,jak bedzie synek nazwiemy Antoś :-D :-D :-D :-D Bo ładne te Antosie ,ładne .Oczywiście jak się nadarzy :-D :-D :-D :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
A ja uważam ,że nasze dzieci wspaniale się rozwijają i że ta ich ruchliwość to związana jest z ciekawośćią ,poznawaniem świata ,dotykaniem tego wszystkiego i dobrze i tak ma być :-) :-)
Agnes ,mój Bartosz robi tak samo jak Twój synek ,zrobi kupkę do pampersa i woła :mama beeee :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
A mnie mój synek dzisiaj zaskoczył ,bo oczywiście wstał o 6 rano ,ale przyszedł do mnie ,dał mi buziaka(nauczyłam go ostatnio dawać buzi i teraz wszystkim rozdaję całuski :-D :-D ) i poszedł SAM do łózka i SAM połozył sie i śpi SAM :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
Surtsey ,a gdzieś Ty była ,jak Cie nie było tyle czasu.Witaj :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

iwona i oliwka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 14 wrz 2007, 01:20

24 wrz 2007, 08:43

oliwka bardzo szybko sie nudzi zabawkami jak cos manowe to kilka dni ja interesuje a puzniej juz idzie w odstawke. ale uwielbia otwierac szafe i wszystkie ciuchy ida wtedy na srdek.
a wczoraj bylysmy w parku i jak zobaczyla fontanne to juz nie mogla odejsc calyczas moczyla sobie raczki a jak ja zabieralam bo nie byloza cieplo to zrobila mi taka scne ze szok bo ona taka jest jak cos chce to koniec musi miec niewiem co zrobic zeby zaczela rozumiec ze czasem jej czegos nie wolno.

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

24 wrz 2007, 16:13

iwona i oliwka pisze:niewiem co zrobic zeby zaczela rozumiec ze czasem jej czegos nie wolno.

hehe,ona rozumie,ale niekoniecznie jej sie to podoba :ico_oczko:

iwona i oliwka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 14 wrz 2007, 01:20

24 wrz 2007, 17:27

Alka mamaGabi:), dopiero teraz zauwazylam ze jestes swiezo upieczona merzatka wiec z tej okazji zycze wam wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia samych i cieplych dni w waszym zwiazku.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość