Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

21 maja 2008, 22:24

laupina udanych zakupów....
No nie stety i to market taki jak "piotr i paweł", a w dodatku kadrowa jest w ciaży i stwierdziła, że może płacić mi zus, bo chyba zakład by zubożał zbyt wiele...., ale życie..
Dziś dostałam pismo z zusu, nic nie rozumie....od 19,05,08-16,08,08 przyznał mi prawo do światczenia rechabilitacyjnego...czyli trudno powiedziec czy bedzie mi placil zus maciezinski, ja juz w tym sie gubie :ico_olaboga: ...
Beata W trudno, ja jakoś mam pecha co do pracodawców i w życiu też, czujecie co mnie dzis spotkało??, normalnie byłam w sklepie i oglądałam spodnie, troszke mało miejsca było bo facetka z wózkiem stała i plotkowała...i jej kumpela przechodzac normalnie tak sie przeciskala ze by mnie zgniotla....wiec ja jej zwrocilam uwage, ze powinna troszke uwazac, a ta z pyskiem na mnie ze moze to ma z wozkiem wyjechac....nio mysle ze powinna, bo nie kupowala tylko z ekspedietka gadala w pzrejsciu waskim..a pozatym widac ze jestem w ciazy i nie powinna mnie popychac :ico_placzek: :ico_szoking:

[ Dodano: 2008-05-21, 22:32 ]
ale to historia...mało tego :ico_szoking: ekspedietka ta co plotkowala, ze to jej klietka i powinnam sie wogole nie odzywac, bo ona ma prawo!!!!!!!!!!!kurna jak sie wkurzylam, nie pojde juz nigdy do tego sklepu, a ja to niby kto jak nie klient!!!!!!!!!!!!!! :ico_szoking: :ico_olaboga: , to co sie dzieje to szcvzyty wszystkiego. Bym zrozumiala gdyby przeprosila i ale ona ze zobacze jak to bedzie gdy bede miala swoje, w sumie to mogla sie sama przesunac a nie robic afere, to ja powinnam ja zrobic, a jak by cos mi sie stalo bo wpadlam na wieszaki gdy mnie popchnela, to ekspedietka powinna mnie chyba bronic, nie czaje tego juz. Moze jestem dziwna, ale mam taki zal, tak mnie nigdy nie potraktowano jak w tym sklepie :ico_placzek: to przykre, myslalam ze ciezarne traktuje sie lepiej, mam uraz i to mie zostanie chyba do konca ciazy, boje sie ze taka sytuacja moze miec jeszcze miejsce jeszcze....oki, ale plote sorki musialam sie wyzalic, pozdro :ico_ciezarowka:

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

22 maja 2008, 08:44

Dziś dostałam pismo z zusu, nic nie rozumie....od 19,05,08-16,08,08 przyznał mi prawo do światczenia rechabilitacyjnego...czyli trudno powiedziec czy bedzie mi placil zus maciezinski, ja juz w tym sie gubie
Ja myślę,że od chwili porodu ustaje Ci zasilek rehabilitacyjny,a przysługuje macierzyński; tak na chłopski rozum,ale musiałabys popytać fachowca...

Co do sytuacji w sklepie,to jestem w szoku, ja już bym tam nie szła :ico_olaboga: Jak można tak potraktować :ico_ciezarowka: ???? :ico_zly: :ico_puknij: W głowie się nie mieści :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Serena
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1140
Rejestracja: 02 lut 2008, 18:53

22 maja 2008, 11:45

Witajcie Lipcóweczki :ico_ciezarowka:
dawno mnie tu nie było , ostatnio zle sie czuje :ico_placzek: , w srode byłam u ginka i mówiłam o bólu około nerek i brzuch na dole i osłabienia itp. miałam zrobione usg i wyszło ze mam zastój prawej nerki :ico_szoking: dostałam leki w tym antybiotyk;
Hiconcil i Furaginum, mam pytanko co sądzicie o tych lekach w ciązy ????
bo chodz lekarz zapewniał ze one nie zaszkodzom Maluszkowi to ja mam wątpliwości ...
pozdrawiam

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

22 maja 2008, 13:58

Serena, wspólczuję choróbska,podobno Furaginum mozna brać bez obaw w II i III trym, nie jest zalecany tylko w I trym, co do drugiego leku,wyczytałam gdzieś,że podaje go się nawet niemowlętom,więc chyba też jest w miarę bezpieczny :ico_oczko:

My dziś jedziemy do Kopalni Soli w Wieliczce :ico_brawa_01: Mieszkamy parę km od Koplani,a nie byliśmy jeszcze tam razem,ja ostatni raz byłam 11 lat temu na studniówce :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Serena
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1140
Rejestracja: 02 lut 2008, 18:53

22 maja 2008, 22:49

delfi1, zachowanie w tym sklepie ekspedientki jest karygodne , i ma sie ochote takiego delikwenta zrównać z ziemią...
ale nie jesteś osamotniona w tym , byłam w hipermarkecie na zakupach i tam są tzw kasy pierwszenstwa i był to dzien że naprawde żle sie czułam i poszłam do kasy pierwszenstwa i usłyszelismy "ze mamy poszukać pani w białej blusce "mego męża wyprowadziło to z równowagi i poszedł do kierownictwa,jak nas potraktowano i w efekcie dla nas została otwarda dodatkowa kasa
BeataW, dzieki bardzo , za odpowiedz :ico_ciezarowka: no tak wieliczka to piekne miejsce i fajnie tam ... :ico_haha_01: udanego dnia
i dobrej nocki

Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

23 maja 2008, 14:11

serena współczuje, nie mam pojęcia o tych lekach, nie znam się...mam nadzieje, że szybko dojdziesz do zdrówka, dawaj znać na forum o swoim samopoczuciu, tzrymam kciuki zdrowiej szybko...
Beata W daj znać ja po wycieczce, ja nie byłam jeszcze w kopalni rzadnej....
Dziewczyny widzicie jacy są ludzie, macie racje ich zachowania karygodne!!!
Baeta W chyba masz racje z tym zasiłkiem, ale sprawdze w zusie to myśle, ze mi troszke rozjaśni umysł(hehe), ale powiedziałam sobie....:)
Pozdrawiam :ico_ciezarowka:

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

23 maja 2008, 17:19

Beata W daj znać ja po wycieczce, ja nie byłam jeszcze w kopalni rzadnej....
Wkleję Wam parę fotek:
Przed Kopalnią:
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Co do kas uprzywilejowanych w marketach-pic na wodę fotomontaż :ico_zly: Co z tego,ze mają tam pierwszeństwo :ico_ciezarowka: ,jak nikt tego nie przestrzega :ico_zly: Już kilka razy stałam w takiej kolejce,to nagle wszyscy tracą wzrok,widzą wszystko dookoła,tylko nie :ico_ciezarowka: Już się parę razy o tym przekonałam :ico_zly:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

23 maja 2008, 17:52

BeataW, ja raz po prostu wymusiłam pierwszenstwo w takiej kasie- bez słowa weszłam w srodek kolejki i tyle- skoro ludzie sa tacy chamscy to sie nimi nie przejmuje i korzystam choć troche z przywilejów póki mogę :-D

Awatar użytkownika
Serena
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1140
Rejestracja: 02 lut 2008, 18:53

23 maja 2008, 18:58

delfi1, dzieki :-) jest powoli coraz lepiej ,to pewnie jeszcze troche potrwa ale idzie ku dobremu :ico_oczko: , co do zasiłku z zusu to tez oto pytałam i babka w zusie powiedziała mi ze dop[óki dostarczam L4 to bedą mi płacić a potem macierzunskie też wypłacają :ico_oczko: wiec głowa do góry :ico_ciezarowka:
BeataW, bombowe te fotki , super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Marta26, masz racje na chamstwo trzeba odpowiadac chamstwem :ico_zly:
ale kilka razy w Rybniku w Tesco spotkałam sie z miłą obsługą na kasie pierwszenstwa:st5anełam w kolejce w tej kasie a kasierka jak skonczyła obsługiwac klijentke to kazała mi podejśc do kasy poza kolejnoscią i ku mojemu zdumieniu jeszcze to skomentowała;"jak ktoś staje do takiej kasy w kolejce , to musi sie liczyc z taką sytuacją ,bo te kasy są specjalnie dla takich osób zrobione" i z usmioechem mnie obsłurzyła :-)
pozdrawiam

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

24 maja 2008, 11:10

hej :ico_ciezarowka:
dawno mnie nie było, bo netu nie miałam, a potem jakoś czasu nie było :) ja nadal 2 w 1 :) wczoraj wybraliśmy się z M. po ostatnie zakupy-dla Maleństwa mam już wszyściutko-aby od poniedziałku czeka mnie pranie i prasowanie :) łóżeczko dalam do zrobienia, bo coś się rozchodzi a wozeczek w koncu wyprałam i już czeka na Synka :) no i potem już tylko się spakuję i bede czekała :) bo wg ostatniego usg to juz tylko miesiąc mi został :)BeataW, fajnie tam jest-ślicznie wygladasz z brzuszkiem :)
Serena, zdroweczka życze Tobie :)
pozdrawiam

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość