Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

11 kwie 2008, 13:56

My juz po obiadku Majka tez zjadla marcheweczke z ryzem ale cos jej dzisiaj marnie szlo

a z autem to raczej juz go nie odzyskaja przyejdzie po mnie szwagier z tesciowa

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

11 kwie 2008, 14:40

Iwona - no ładnie - to pewnie sie zdenerwowali solidnie!!!


mój Krzys wreszcie zrobił kupe - ale taką ze musiałam do wanienki wody nalac i go całego umyc, bo kupa była wszedzie od piętek az po szyje. na łokciach na kolanach - he hemasakra jak sie smiałam jak sie mi dziecko posrało :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

ide na obiad - ja mam pyszną rybkę dorsza mniam mniam

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

11 kwie 2008, 14:49

Iwona ale niefart z tym autem!!!! :ico_olaboga:
dziewczyny Karol dołącza dziś do grona marudek i płaczków :ico_placzek: daje czadu już z godzinkę! Jak mierzycie temperaturę swoim brzdącom? Ja mu chciałm do ucha włożyć termometr. Chociaż ma miękką końcówkę Karolek zaczął mi się wydzierać i beczeć :ico_chory: Chyba mu kupie taki termometr w smoczku. Ma ktoś może taki? Nie wiecie czy jest dokładny?

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

11 kwie 2008, 15:26

hey! ja mam teaki termometr specjalny do ucha. mierzy w sekunke temp, ale niestety troszkę oszukuje, tzn zanirza temp. ale jak jest troche powyrzej normy na nim to wiem ze trzeba mierzc normalnym i wtedy mierze jak jest niespokojny i wiem ze go długo nie utrzymam pod paszką to wtedy w pupie i z tej temp w pupie trzeba odjąć 5 kresek i wtedy wychodzi temp ciała tak jest najdokładniej jesli chodzi o dzieci. i najprosciej.


Krzys dzis grzeczniutki, chyba mi chce dac odpoczac po tamtej wczorajszej mordędze. lezy teraz w wózeczku z babcią na polku, a ja przyszłam do domu bo nie umiem wytrzymac jest tak ciepło - mi sie od razu słabo robi!

[ Dodano: 2008-04-11, 15:28 ]
Ja mu chciałm do ucha włożyć termometr.
:ico_olaboga: zwykłego termometru nawet z miękką koncówką nie wolno do ucha wkładac - można uszkodzić ucho!!! do ucha są specjalne termometry

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

11 kwie 2008, 18:48

ja mierze zawsze pod pacha mam elektroniczny i on szybko mierzy przewaznie jak karmie to mierze.Ja dzisiaj prawie caly dzien na dworze ale teraz padam

[ Dodano: 2008-04-11, 18:51 ]
jak ubieracie dzieci teraz jak tak cieplo bo ja dzisiaj grubo ja ubralam ale potem siostra mnie ochrzanila no i zostala w pajacyku i przykryta kocykiem takim lekkim

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

11 kwie 2008, 20:08

u mnie dzis tak goraco było ze tylko pajacyk i pielucha go przykryłam bo było przeciez 23 stopnie - masakra , a w słońcu to pewnie sporo więcej.

Krzysieo śpi wykąpany - fajny dzionek był dzis spokojny i radosny.

uciekam oglądać film na dvd z szwagierką i szwagrem no pa pa

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

11 kwie 2008, 20:26

kurcze dziewczyny dzisiaj mojemu tesciowi samochod ukradli a mial po mnie na lotnisko przyjechac
Rany, wspołczuję, nam jakiś czas temu w biały dzień ukradli wszystkie cztery koła z auta i parę rzeczy z bagażnika.... ludzie są okropni :-(
wlasnie wrocilysmy z dworu zimno jak diabli u nas
A u nas dzisiaj gorąco, zapowiadali 16 stopni, ale myślę, że było cieplej... i chyba przegrzałam Ule :-( Miała na sobie kurteczkę z polarku i chyba było jej gorąco.
Dzisiaj była bardzo grzeczna, tylko pobiła rekord w ssaniu cyca 3 godziny, przy czym spała!!! :ico_szoking: Załamałam się... hehehe, potem była kąpiel, Ula była zadowolona, uśmiechała się i gugała, a po kąpieli znowu cycuś, ale na szczęście tylko 15 minut i teraz śpi. Czasem mam wrażenie, że ona cyca traktuje jak smoka, a tego oczywiście wypluwa i krzywi się jakby był okropnie niesmaczny... heheheh
Jak mierzycie temperaturę swoim brzdącom?
Mamy taki termometr, ktory na moment przykłada się do głowki i po paru sekundach pokazuje wynik, ktory następnie trzeba odczytać z tabelki. Nieskomplikowany, szybki i bezbolesny :-)

To się rozpisałam, słodkie to moje dziecko jak sobie śpi, takie niewinne i grzeczniutkie, jest już taka duża, a jeszcze niedawno zastanawiałam się jaka będzie :-)

Dobra dziewczynki, zmykam powoli, jakieś kompu kompu i może filmik na kompie i lulu....

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

11 kwie 2008, 20:37

Moja Majka juz tez spi ale straszna maruda bylo malo spala popoludniu i od 18.30 na rekach ja nosilam pozniej nie umiala usnac musialam ja wziasc na rece az wkoncu usnela nie wiem czy ja brzuszek bolal czy co :ico_olaboga:

na dodatek jak ja kapalam zauwazylam jakies chrosty na pleckach nie wiem z czego sie jej zrobily

mariola ja chyba przegrzewam majke dzisiaj jej wkoncu wyciaglam spiwor a tak zawsze body krotki rekaw bluzeczka lub jakas bluza i spodnie skarpetki no i spiworem byla przykryta niby sie ubiera jedna warstwe wiecej niz sobie no i jak sie spi to zawsze chlodniej jest

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

11 kwie 2008, 20:49

my dzis zaliczylismy dlugasny spacerek,bylo tak goraco,ze w samej bluzce chodzilam :ico_brawa_01:

zapomnialam wam napisac
dostalam dzis eski od Edzia29 i Asikk :-)
u Edytki wszystko ok mala rosnie,urodzila ja 2stycznia wazyla 3100g i miala 57cm,postara sie do nas zajrzec w weekend
a Asi maly ma juz 2 zabki na dole,w sobote bedzie mial 4msc,je juz wszystko.

U nas dzis Mirek nawet grzeczny byl,zjadl caly sloiczek marchewki z jabluszkiem,az nie mogl sie doczekac tak dziuba otwieral :ico_haha_01: ,a teraz spi sobie smacznie,zadowolony byl bo kapal sie razem z mama w wannie :-D ,ale mu sie podobalo :ico_haha_01: ..

Wogole dziewczyny masakra,dzis dowiedzialam sie,ze moj znajomy zginal wczoraj w wypadku,jechal na motorze i jakas babka wymusila mu pierszenstwo,zostawil zone i 7 miesieczna coreczka :ico_placzek: masakra


dobra uciekam odpoczywac.Jutro do mamy jade,a wieczorkiem ide z kumpelkami w tany...Buziaki

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

11 kwie 2008, 21:09

Wogole dziewczyny masakra,dzis dowiedzialam sie,ze moj znajomy zginal wczoraj w wypadku,jechal na motorze i jakas babka wymusila mu pierszenstwo,zostawil zone i 7 miesieczna coreczka masakra
strasznie przykre i jeszcze ta mala dziewczynka
ja stracilam ojca jak mialam 7 lat tata poszedl do pracy i nie wrocil i teraz jak maz wychodzi to mam w glowie zakodowane ze nie moge byc z nim poklucona a jak juz go niema dluzej to straszne mysli mam

a majeczke chyba gardelko boli nie ma temperatury ale polyka sline to tak dziwnie i co chwilke sie budzi z placzem oj ciezka dzisiaj nocka bedzie :ico_olaboga:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości