Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

05 lip 2007, 17:12

Agnieszka oj wspolczuje bolu zeba, ja na szczescie nigdy nie mialam powazniejszych problemow.

Ewasiek podziwiam Cie ze chce Ci sie jeszcze chodzic do szkoly, mi wogole nic sie nie chce... Ale jak nie posprzatam jeden dzien to swiat sie nie zawali, zreszta nie jest brudno, tylko jest taki sztuczny balagan, bo i ja i Krzysiek nie odkladamy rzeczy na swoje miejsce.

Kicia przeslicznie wygladasz! Ostatni wyczytalam, juz nie pamietam gdzie, ze bardzo dobrze sie spi z podusia miedzy nogami a druga pod brzuszkiem, dzis w nocy wyprobowalam i rzeczywiscie jest super! Wogole to budzilam sie chyba z 10 razy bo strasznie chcialo sie mi pic.

Potem sie przerazilam ze nie bede mogla dzis odiwedzic TT bo ciagle wyskakiwal jakis blad i balam sie ze bedzie tak jak w ostatni weekend, na szczescie juz moj nalog funkcjonuje!!

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

05 lip 2007, 17:43

Agnieszka słyszałam że na ból żąbka dobre jest przyłożyć nasaczony wacik alkoholem.Chyba taka ilość Darkowi nie zaszkodzi ale spytaj może gina.
Kicia super wyglądasz!!!

Kocura Bura i jak Ci sie podobają zajecia w szkółce?

Dla Mamy Zuzi GRATULACJE!!!
Dzisiaj zaliczyłam wewnętrzny test na prawko.Jeszcze tylko wyjeżdzę godzinki i będzie prawdziwy egzamin :ico_brawa_01:
A potem WAKACJE i poprawka hahahaha

Awatar użytkownika
julita32
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 229
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:14

05 lip 2007, 19:17

witam i mam pytanie czy któras z was jest z BIAŁEGOSTOKU mam kolezanke co ma termin na 26wrzesien i podalam jej wasz link :ico_haha_02: pozdrawiam i przepraszam

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

05 lip 2007, 20:03

Julita32 za co przepraszasz?? My chetnie widzimyy tutaj kazda kobietke, nie tylko z terminem na wrzesien :)

Zachcialo sie mi takich pieczonych ziemniaczkow, i nie moge sie na nie doczekac, juz siedza chyba godzine w piekarniku i dalej twarde jak skala... Jak tak dalej pojdzie to bede jesc kolacje o 22, a to niezbyt zdrowo, przez caly dzien niewiele co jadlam a teraz sie nawpycham na noc, sama siebie nie rozumiem...

ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

05 lip 2007, 20:08

Dominisia zrobiłaś mi smaczka na ziemniaki :-D
Na roku śmieją się ze mnie że jak tak dalej pójdzie to odbiorą poród na uczelni :ico_oczko:
Ale my z bąblem wiemy że jeszcze troszkę oboje będziemy nierozłączni :-D

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

05 lip 2007, 21:44

ulamisiula, trochę się zawiodłam na szkółce. A to dlatego,że poszliśmy na pierwsze zajęcia, a tam mnóstwo ludzi i wszyscy już są nie pierwszy raz. Oprócz nas była tylko jedna para poraz pierwszy. Zajęcia odbywają się co tydzień, przez kolejnych 8 tyg. i w sumie można się przyłączyć w każdym momencie. Ale ja chciałam od samego początku żeby było, wiecie najpierw ciąża... A tu babka mówi,że ostatnio panie prosiły,żeby opowiedzieć o karmieniu i cała godzina o karmieniu była. A wkurzające było to, że co jakiś czas wtrącała "jak już mówiłam kiedyś"!!! Na ćwiczenia nie poszłam, bo wiem,że będę mieć cesarskie cięcie.... Swoją drogą boli mnie to,że nie mam wyboru. Wiem,że tak lepiej dla mnie i dzidzi, ale żal mi, tego co tracę....

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

05 lip 2007, 22:46

rany co ja dziś przeszłam, to aż brak mi słow :cry: :cry: :cry:
całą noc nie spałam przez tego zęba, i o 8 już zaczęłam szukać dentysty który by mnie przyjął :roll: no i pierwszy nawinął się taki :?
jak tam weszłam to już miałam stracha taki gabinet z PRLu , ale bolało mnie już tak,że sobie myślę starszy facet to może zna się na rzeczy i się zaczęło :cry: jak u rzeżnika , najpierw otworzył mi tego zęba i na żywca pchał się w kanały na siłe :shock: fakt jeden był niedrożny, i jak go przebił to myślałam że zwariuję, wiecie jakie są takie igły do czyszczenia kanałów, to w pewnym momencie wyjął jedna i stwierdził że mu się tam w środku złamała, a ja już jak ten kanał był otwarty to mało z bólu nie rodziłam :cry: :cry: :cry:
a ten szybko ciach ciach nawet nie wypełnił kanału tylko zamknął tego zęba i mówi że on ma działalnośc zawieszoną , i nie może go usunąć bo go w razie powikłań zamknął :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: to ja nogi za pas i zwiałam jak najszybciej,czulam się jak w koszmarze jaimś, tylko obudzić się nie szło, ale wtedy to już na całego zaczęło boleć, uwierzcie poród to pryszcz do tego , ale to wszystko migdał,węzły chłonne,ucho głowa, ale tak na maksa,że ryczałam jak głupia, w końcu pojechałam do takiego lekarza i on mnie przyjął od razu, pierwsze co dał mi znieczulenie, a później mówi że skoro jest ryzyko że tam zostało narzędzie to trzeba zęba usunąć, no ok, byle już nie bolało mówię, słuchajcie on mi życie uratował, jak tam wszystko otworzył, to okazało się że było już zapalenie okostnej :shock: :cry: :cry: :cry: no i zrobił się z tego zabieg operacyjny, wszystko trwało 1,5 godz, musiał dać mi antybiotyk, ale jeszcze kazał skonsultować go z ginkiem, no i tak to , póki znieczulenie dzialało to było ok, jak puściło to znów taki sam ból jak i przed, to mój gin pozwolił mi wziąć paracetamol, to troszkę przeszło, na krótko ale dobre i to , teraz boli bardzo, ale jeszcze hamuję się przed tabletką, bo wezmę dopiero jak nie będę mogła wytrzymać :cry: :cry: :cry:
przepraszam że tak się rozpisałam ,ale musiałam się wygadać,a swoją drogą muszę zająć się tym dentystą rzeźnikiem bo nie pozwolę by więcej komuś krzywdę zrobił :evil: :evil: :evil:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

06 lip 2007, 10:47

agnieszka01.04, czyta się to jak horror! Dziewczyno, podziwiam Cię,że przeszłaś przez to! :ico_pocieszyciel: Mam nadzieję,że już lepiej się czujesz!

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

06 lip 2007, 11:56

Agnieszka rany jak ja Ci wspolczuje... lece umyc zeby!

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

06 lip 2007, 16:59

Agnieszka współczuje,normalnie aż mnie ciarki przechodziły jak to czytałam,ja też miałam kiedyś robionego kanałowa zęba bez znieczulenia wiec wiem jaki to ból,naprawdę współczuje,takich dentystów to tylko wystrzelać normalnie.JA jadę po wózeczek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: będe później,pozdrawiam laseczki.papa

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość