Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

15 lut 2010, 19:08

ja daje surowe , starte na tarce
ja sparzam w garnku a potem miksuje blenderem. Narazie nie daje jeszcze surowego.
A rwie sie do siedzenie niesamowicie
masakra z tym siadaniem :ico_sorki: jak biore jednego to drugi krzyczy, ale powiem że Olek już kilka sekundek usiedzi sam!! ALe za często nie sadzam bo naraze niech zdrowo kręgosłóp się rozwija!!!

bigottka, na kolki ja dawałam BOBOTIC!! DObrze działał.
I powiem ci że moje chłopaki miały duuuży problem przez kilka dobrych tygodni po przejściu z cyca na mleko modyfikowane z robieniem kupki.
Dopiero po jakimś czasie się unormowało, teraz robią nawet dwa razy dziennie lub raz na dwa dni, a wcześniej to raz na tydzień i bardzo się z tym męczyli.
Pomogła herbatka na trawienie.
I teraz jak tylko nie robią kupki to daje im tą herbtake.

Acha no i mamy drugiego zęba!!! Ale dziąsła są okropnie czerwone i bolą, bo jest bardzo bardzo niespokojny ciągle na rączkach by siedział, bidulek. Ciekawe ile teraz będą rosły do góry???

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

15 lut 2010, 19:34

Acha no i mamy drugiego zęba!!!
:ico_brawa_01: Maksiu szybki jest :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
za często nie sadzam bo naraze niech zdrowo kręgosłóp się rozwija!!!
bardzo madre i zdrowe podejście :ico_brawa_01:
chcę ją na chwilkę położyć to jest ryk wniebogłosy
z perspektywy siedzacego brzdaca świat ciekawszy i dlatego się buntują :ico_haha_01:
wiolaw - też tak mamy że czasem górą ida a wtedy przebieranie to mega wyzwanie :ico_haha_01: mój M zawsze krzyczy i mnie woła że mamy mega awarie :ico_oczko:
U nas kupy dwie trzy dziennie ale sa dni że jest tylko jedna bomba do przebrania :-D
U mnie dziś była siostra została mi na chwile z dziewczynkami a ja skoczyłam na zakupy i kupiłam Idce dwie bluzeczki a dla Niki rajtuzki, no i sobie torebke - więc wszystkie jesteśmy zadowolone :-) i dobrze mi zrobiło takie odetchnięcie sam na sam bo jak wróciłam to miałam takiego powera że wysprzątałam domek a teraz lenimy sie z dziewczynkami :-D a za pół godziny kąpiele i spanie

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

15 lut 2010, 19:57

ja po ćwiczonkach , zmobilizowałam się :ico_oczko:

a teraz znowu cycujemy i Lolo drzemie , a tak mu dobrze że nie odkładam go :ico_wstydzioch:

edulita, super ytakie wyjście i polatanie po sklepikach

ja narazie kupuję na allegro , dziś właśnie zamówłam Lolkowi kurteczkę
a jeszcze muszę czpkę , bo też już mała :ico_noniewiem:
a co do siebie to narazie nie mam jakoś natchnienia na zakupki , narazie ćwiczę zawzięcie i mam nadzieję że na wiosnę kupowanie ubrań będzie sprawiało mi rfadość
w maju mam komunię Ali , a w czerwcu wesele i trzeba jakoś wyglądać :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

15 lut 2010, 20:25

moja mala na cale szczescie od urodzenia robi dwie kupki rano i wieczorem takze luz ....
co do ciuszkow no to z jednej kurteczki juz wyrosla ale kombinezon dwuczesciowy jeszcze jest dobry - Nicola jeszcze chodzi w spiochach 62 i jeszcze sa duze dla niej heheh
Kiedys misalysmy o rozmiarach pampersow - no to ja nadal mam 1 pampersy bo 2 to bym musiala jej w kolo przykleic taka jest chudzinka w pasie a przeciez wiadomo ze sie luz zostawia troszke takze 1 jeszcze ma a le z huggisow ma 2 :-) , powiem wam ze sama sie dziwie ze jeszcze takie male pampersy ma ale ona na nozkach ma tylko jedna faldke takze naprawde taka drobinka jest a na zdjeciach w sumie wyglada na grubsza

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

15 lut 2010, 20:31

Sabcia, - jestem w szoku że 1 bo naprawde po zdjęciach niewidać aby była takim szczypiorkiem :-) my juz 4 z pampersa :-)
zmobilizowałam się
:ico_brawa_01: za silna wole

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

15 lut 2010, 20:32

magduś81, tez dawałam malej ze sloiczka jabuszka. Racja nie powinno sie sadzac jeszcze dziecka, ale ona az sie zlosci jak ja poloze.

wiolaw, ja raz cwiczyłam , a teraz mam lenia .

A Jula dzis prawie caly dzien przespała. Chyba babcia ja wymeczyła :-D

[ Dodano: 2010-02-15, 19:37 ]
Sabcia, moja mam 3 pampersy , a faldek ma chyba ze trzy :-D Nic na to nie poradzisz kazde dziecko jest inne.

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

15 lut 2010, 20:38

prawie caly dzien przespała
u nas dzis na odwrót Idka trze dziąsełka i jak przysneła to góra 15 min i znowu płacz jak jej dam osanit to chwilka spokoju dopuki nie wepchnie zabawki albo rączki do buxki i się czyms nie urazi :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

15 lut 2010, 20:42

edulita, moja raczka do buzi i zadowolona. Ma gryzaki ale nie chce. Strasznie sie slini. Pod szyja spiochy mokre. :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

15 lut 2010, 20:43

Sabcia, to moja mała terrorystka już 4 pampersy nosi bo 3-jeczka była już trochę za ciasna. No to moja to kolos ;-
magduś81, )bo się właśnie zastanawiam czy zacząć pomału wprowadzać jej jabłuszko i marchewkę czy poczekać do 4 miesiąca co sądzicie o tym.
magduś81, :ico_brawa_01: gratulacje drugiego ząbka :ico_brawa_01:
wiolaw, ja też zaczęłam już ćwiczyć i nawet mniej jeść a częściej bo jakoś wcześniej nie miałam samozaparcia ale teraz już jest lepiej.

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

15 lut 2010, 20:50

bigottka, ja malej dawałam gdzies w polowie 3 miesiaca, ale tak po trochu.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości