Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

19 sie 2011, 14:32

Koroneczka, zazdroszczę takiej długiej drzemki :ico_sorki: u nas dzisiaj niezbyt ze spaniem,około 11 na pół godziny,teraz po 14 na 15 minut,ciekawe za ile znowu uśnie i na jak długo :ico_noniewiem:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

19 sie 2011, 14:42

Chwila moment przyszła chmura i bum- wolę nie ryzykować.
U mnie chyba za moment będzie tak samo bo czarno się zrobiło że :ico_szoking:
Nauczył się składać obie rączki jakby do modlitwy i tak sobie na nie patrzy, albo obie naraz pakuje do buzi :-) Nóżki jak gdzieś przyuważy to też z takim zaciekawieniem się im przygląda :-)
Mateuszek składał tak rączki już u mnie w brzuchu (gin się śmiał, że księdzem zostanie-na co mój D odpowiedział że to dobry zawód) i tak teraz tez składa. Najczęściej jak mam mu podać butelkę, rozbraja mnie wtedy na maksa-robi wielkie oczy jak kot w Shreku i składa te swoje rączki :-)
Co do nóżek to do wczoraj widział tylko kolana i je łapał, wieczorem dojrzał stopy i zaciekawieniem je oglądał wydając przy tym ohy i ehy Najlepiej widzi jej siedząc w leżaczku lub jak go przewijam.

[ Dodano: 19-08-2011, 14:44 ]
Młody śpi już 2godzinę.On spakowany my jeszcze w proszku.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

19 sie 2011, 15:24

Murchinson, wyruszacie gdzieś?

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

19 sie 2011, 15:31

u nas tez bylo ciemni, spadlo kilka kropel i slonko, duchota, ze klime wlaczylismy

Tosie tez interesuja nozki, zwlszcza jak ma grzechoczace, kolorowe skarpetki

MamaIzuni, moj Marcel wlasnie tak czesto w nocy sie budzil :ico_olaboga:

ja zazdroszcze Wam tych dlugich drzemek dzieciakow, jak Tosia usnie, to mi sie wlacza motorek, aby wszystko zrobic, choc juz sie przyzwyczailam chyba do tego, ale bylabym mile zaskoczona jakby spala dluzej

no i nie wiem co mialam pisac :ico_olaboga:

bylam dzis zamowic tort na chrzciny, jutro jade obgadac menu

[ Dodano: 19-08-2011, 15:34 ]
Patrycja wszystkiego najlepszego dla Twoich chlopakow
:ico_haha_02:
Markotka swietnie Krzys pospal :ico_brawa_01:
Murchinson ostatnio rozmawialam z sasiadka o migrenach, mowila ze u niej sie sprawdza Maxalt, probowalas?
mowilam mojej mamie zeby sprobowala, bo tez jej czesto dokucza migrena i tylko ketonal forte wlasnie wzglednie pomaga :ico_noniewiem:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

19 sie 2011, 16:55

Murchinson, wyruszacie gdzieś?
Tak, nad morze. My wyjeżdżamy o 6.30, a moja siostra o 3.
Emilia nie brałam tego leku ale porozmawiam z lekarzem o nim. Dziękuję. a takie skarpetki tez chcę kupić Mateuszkowi tylko ciekawe czy są duże rozmiary :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

19 sie 2011, 16:59

mamaIzuni współczuję tak częstych pobudek :ico_sorki: a spróbuj odciągnąć sobie mleczko i podać Adzie z butelki, ja tak zaczęłam robić jak młody cudował z jedzeniem, tylko chyba Ada nie chce butelki jeżeli dobrze pamiętam? Próbowałaś butelki Tommee Tippee, one mają smoczek do złudzenia przypominający kobiecą pierś i brodawkę?

Koroneczka Krzysiu też tak składa łapki :ico_haha_01: nóżek jeszcze nie zauważa :ico_oczko: Ty jak karmisz piersią, to po 6 miesiącu dopiero nowe pokarmy.

Murchinson to pakujcie się, bo Mateusz pojedzie bez Was jak już gotowy :ico_oczko: A z tą kaszką nie będę się spieszyć, tym bardziej, że Krzyś ma alergię, miesiąc nie zrobi mi takiej dużej różnicy.

Ania Krzysiu robi sobie czasem w dzień jedną dłuższą drzemkę, a tak to kilka po ok. 1h, więc też ciężko się zorganizować.

Emilia u mnie też klima dzisiaj od rana chodziła, bo bym umarła chyba :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

19 sie 2011, 17:07

emilia7895, ja znowu nic nie robię ostatnio jak Milenka zaśnie bo byle hałas ją budzi :-/ tyle co obiad wstawię bo to hałasu nie robi...
Tak, nad morze.
na długo?
a tak to kilka po ok. 1h,
u nas max to pół godz jest :-/ ale przed 15 znowu zasnęła i dalej śpi więc mam chwilę ciszy

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

19 sie 2011, 19:38

Tak, nad morze.
na długo?
Na 9 dni, wracamy za tydzień w poniedziałek.
Markotka my już też spakowani, a Mateuszek bez mamy to ani rusz, musi ją mieć w zasięgu oczu ewentualnie tatusia :ico_oczko:
Dobrze dziewczynki, do poczytania za tydzień. Buziaki dla Was i maluchów :ico_papa: :ico_papa:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

19 sie 2011, 19:56

Murchinson, miłego wypoczynku, oby Mateuszek był grzeczny, byście mogli wypocząć, no i cudnej pogody życzę. Pusto tu będzie bez Ciebie!
Ty jak karmisz piersią, to po 6 miesiącu dopiero nowe pokarmy.
Właśnie do 6 miesiąca chce karmić tylko piersią, choć powiem szczerze, że już nie mogę się doczekać kiedy podam Maksiowi coś nowego :-)

My sami jesteśmy, mój K do mojego kuzyna poszedł na męską partyjkę pokera :-)
Zaraz wykąpię Maksia, nakarmię i niech śpi :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

19 sie 2011, 20:11

Na 9 dni, wracamy za tydzień w poniedziałek.
to sobie wypoczywajcie i oby pogoda dopisała,będziemy tu tęsknić za tobą :-)
mój K do mojego kuzyna poszedł na męską partyjkę pokera :-)
za kasę grają? :-D

moja panienka drzemie po kąpieli 15 min i pewnie zaraz wstanie bo się wierci :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości