Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

13 mar 2007, 23:33

Mosob -> ja już nie mam siły nigdzie jeździć. Możesz mieć rację z tym krwotokiem, bo krew jest jasno czerwona. Jeśli się to nie ustabilizuje w ciagu najbliższych dni to będę zmuszona coś zrobić, ale na razie tylko Julka mi w głowie. Jak uporam się z jej chorobami to pomyślę o sobie.
A co do mężczyzn, to wiem, że oni są egoistami. Jak mąz mial katar to biegałam koło niego z lekami i herbatkami a mi oczywiscie herbaty nie zrobi, co wiecej on sobie nawet nic do jedzenia nie zrobi, bo czeka na mnie. Ciekawe jak niedaj Boże nie będe mogla z łóżka wstać to co zrobi. :506:

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

13 mar 2007, 23:46

wiec Gosiu wlasnie dla Julci musisz zadbac o siebie

a z katarem to u mnie byla taka sama sytuacja dlatego jestem taka cieta na facetow

mam w domu dwoje dzieci jedno 30 letnie
jutro zrobie mu suwaczek

[ Dodano: 2007-03-13 ]
:607:
spadam
buziaczki :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

14 mar 2007, 00:11

Gosieńko aż mi ciśnienie podskoczyło, takiego najlepiej zatłuc i zakopać w lesie, przepraszam że tak piszę, ale normalnie zła jestem. Kochana o siebie dbaj tak jak o Julcię bo jak tobie braknie sił to kto się nią zaopiekuję. Wierzę że to zwykłe przeziębienie u małej. Co do twego zdrówka, to proponuje USG nawet płatne, krwotok kochana- nie ma co czekać. Pamiętaj jesteś dla Juleńki wszystkim i musi byc silna więc prosze kochana leć do lekarza choćby i jutro. Jesteśmy z tobą Gosieńko.
Mosob mam to samo wrażenie jakbym miała dwoje, nie jestem ideałem, potrafię zaleść za skórę, ale bez powodu się nie wściekam.

[ Dodano: 13 Mar 2007 11:14 pm ]
Z drugim zębem jest u nas troszkę trudniej, mała nie bardzo chce jeść :ico_placzek: zjadła dziś raptem 650 ml mleczka i troszkę zupki. Mam nadzieję że nockę prześpi, ja uciekam już do wyrka. Dobrej nocy, szczególne całuski dla chorowitków

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

14 mar 2007, 00:21

Jasna cholera!!! GOSIU dlaczego nie dzwonisz???? Przecież od razu bym przyjechała Ci pomóc. Jedź jutro z Julcią do lekarza, na pewno nic jej nie będzie a potem zostaw ją u teściów i śmigaj do szpitala bo jak nie to ja Ci "komin przeczyszczę" :ico_oczko:
Straciłaś już tyle krwi że zaraz padniesz a tego bym nie przeżyła więc OSTRZEGAM CIĘ MAŁGORZATO !!!!!

[ Dodano: 2007-03-13 ]
RITERKO ja zamykam zupki w słoiczki GERBERA, ekstra zasysają :-)

JOLU a Kasiulka28 który ma numer???

Co do facetów: wiecie dlaczego oni są tacy??? Bo traktujemy ich jak dzieci!!!! Dlatego zamiast robić im suwaczki (MOSOB świetny pomysł :ico_oczko: ) to wprowadźcie trochę dyscypliny. U mnie to działa.

Spadam. Do jutra.

Awatar użytkownika
Margo
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 281
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:48

14 mar 2007, 00:29

Ja już się poddaję. Zaglądam na konto, a tu:

Twoje konto przekroczyło maksymalną ilość nieprzeczytanych postów: 1000 Zostały usunięte informacje o nieczytanych postach z wyjątkiem postów napisanych przez ostatnie: 3 dni
Ilość usuniętych nieczytanych postów: 15527


Choćbym nie wiem co, nie nadrobię Was :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-03-13 ]
Więc po teleexpresowym skrócie:
:ico_tort: dla wszystkich dzieciątek, któe miały miesięczniki

:ico_buziaczki_big: dla chorowitków

:ico_prezent: dla nowych ząbkówu Wiki

specjalne :ico_buziaczki_big: dla Gosi i Juleńki, żeby szybciutko doszły do siebie. Gosia koniecznie idź do lekarza. Nie można takich rzeczy zbagatelizować

:ico_brawa_01: dla Riterkowego sweterka
:ico_buziaczki_big: dla pozostałych dzieciaczków i mamuś

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

14 mar 2007, 00:45

MARGO mi pojawia się to samo więc RILAX :ico_haha_01: Fajnie że jesteś bo Jolcia podejrzewała mnie że coś Ci zrobiłam w sobotę :-D

Teraz już naprawdę zmykam, bo chłopy śpią.

Awatar użytkownika
Margo
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 281
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:48

14 mar 2007, 00:54

a co do nas: Kubę zapisałam do klubu NSŻ - nadmiernych słoiczkowych żarłoków. Jak się przyssie do słoiczka, to później muszę mu łomem na siłę usta z tego słoiczka wyjmować. ;-) Zatem, jak ktoś potrzebuje odkurzacza do resztek jedzonka, jeden darmowy egzeplarz czyszczący, żywy, posiadam w domu

U mnie, poczekajcie niech policzę, 23 dzień okresu!!! :ico_zly: Niedługo będę miała miesięcznicę miesiączki. Coś mi anty nie służą. Musiałam zrobić przerwę i spróbować jeszcze raz. :ico_placzek:

Ostatnio ciąglę z Kubą na spacery chodzę. Jest taka piękna pogoda, że szkoda mi każdej chwili. I te ptaki ćwierkające

[ Dodano: 2007-03-14 ]
JOlcia, no co Ty, o co TY naszą KAsiulę podejrzewasz. Ona na uwięzi trzyma diamenty... swojego męża :ico_smiechbig: Z ikei nawet specjalny koszyczek kupiła

A mnie nie było, bo tymczasem ja swojego libido szukałam. Tak mi nisko upadło, że musiałam do piwnicy się przenieść, a i latarka nie pomogła :-D :-D Ostatnimi czasy przeszłam zatrucie pokarmowe, przeziębienie i opryszczka się przypałętała. Aż się dziwię, że tego libida u górników nie szukałam :-D

[ Dodano: 2007-03-14 ]
no dobra, to i ja idę lulać :ico_spanko: :ico_spanko:

Awatar użytkownika
ania29
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 231
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:56

14 mar 2007, 08:40

Witajcie z rana
U nas już od 5 dziąsła dają popalić Jasiowi, bidulek tak płakał nawet żel nie pomaga.
My juz przestalismy jadac zupke jarzynową niestety wywala go po niej też, teraz je samego ziemniaka bez masła .
Dziewczyny wstawać.

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

14 mar 2007, 09:18

Czesc

Wstawać kobitki, wstawać szkoda dnia.....

Gosiu-współczuje tego wszystkiego tyle Ci się na głowę zwaliło, bidulko musisz się trzymać, zgadzam się z Asią powinnaś iść do lekarza, bo musisz mieć siłę zająć się Juleńką,a jak mężus bedzie Cię potrzebował to mu sie odpłacisz takim samym zachowaniem, niech zobaczy jak to jest, tylko, ze przeważnie my zawsze mamy przechlapane, nie załamuj się jesteśmy z Tobą wszystko się wyjaśni i mała bedzie zdrowiutka, trzymam kciuki i przesyłam :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Mosob- ja tez powiedziałam sobie, ze bedę gotować jak świerze warzywka na działce teścia się pojawią,przecież nie bedę go ciagle tymi słoikami pasła, :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-03-14 ]
Margo- a propo tego darmowego odkurzacza, my z Kasiulką tez mamy w domu po jednym egzemplarzu :-D :-D :-D

Aniu- witaj, szkoda ,że mały zupki nie może :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

14 mar 2007, 09:27

Cześc kobitki.
Znowu muszę trochę stronek nadrobic ale to później.Pomóżcie bo oszaleje :544: mój mały znowu dostał gorączki :ico_olaboga: Jak już myślę że jest zdrowy to on wyskakuje z czymś takim.Teraz czekam na doktor ma byc gdzieś ok 11.
Oczywiście chrzciny przekładam już trzeci raz - kiedy to moje dziecko wyzdrowieje :ico_placzek: :542:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość